2483
  • zvaragabor
    #1763
    Sokkoló évazdzárás? Eljön az Ítélet Napja. Annál nincs sokkolóbb.
  • Herold
    #1762
    Esély...
  • desigo
    #1761
    judgement day

  • jugen
    #1760
    Ez mekkora gyerekek!!!! Már nagyon várom:)))))
  • 5c0rp330n
    #1759
    közben megnéztem a másik gépemen, és az elcsúszásért valóban a gép volt a felelős :) nagyjából korrekt minőség.
    a film pedig... hallottam, hogy jó lesz, de ez a trailer minden várakozásomat felülmúlja.
  • desigo
    #1758
    Amit linkeltél az 1920x800
    teljesen hibátlan...

    [megnézimégpárszor]
  • Kandurex
    #1757
    Próba itt. (sajna még nem láttam közvetlen HD linket)
  • Retsu
    #1756
    Na ja, úgy látszik a csatornát hidegen hagyja hogy mit akarnak a nézők, dehát nem egyedüli eset ez.
  • desigo
    #1755
    nah ez nagyon komoly
  • Monoton
    #1754
    Valamikor még tavasszal folytatják de pontosabbat nem tudok.
  • repvez
    #1753
    csak a F@szért kezdenek bele egy sorozatba, ráadásul egy értelmesebbe ha az évad közepén abbahagyák és azt sem mondják hoy mikor folytatják, vagy be sem jelentik hogy te paraszt jövö héten nem lesz
  • 5c0rp330n
    #1752
    nincs valami rendes formátumban? ezzel el is csúszik a hang rohadtul, bár nálam is lehet a gond..
  • Monoton
    #1751
    Még nincs időpontja mikor folytatják.
  • repvez
    #1750
    tudja valaki hogy hova tették át a sorozatot?idöpont vagy csatorna váltás?Mert nézem a tv musort és nincs egyik napon sem kiirva
  • precision
    #1749
    woohooo :D
    végre egy normális trailer belőle... odabasz :D
  • Kandurex
    #1748
    Agyon üt mindent. kb. Terminator 2 szint.
  • Monoton
    #1747
    Egyetlen dolog zavar, hogy egyszer a "két csaj a jövőből" sztori megy máskor meg a skynet hajsza.

    1x15-ben azert John ruházata elég durva volt a temetésen -.-
  • Monoton
    #1746
    15. - 16. rész sztem teljesen okés, nekem tetszett max a 16. volt kicsit gyengébb.
  • zoliii
    #1745
    Ez jó volt, tegnap leszedtem az első évadból feliratosan a többi kimaradt részt, erre az origo-n írták hogy egy másik műsorsávban szinkronosan leadják az első évadot :D Az RTL klubbon is leadhatták volna az első évadot, ha már elkezdték. Első évad 9 részes lett asszem, volt sztrájk. Ezért lett 9 részes.
  • modellmaker
    #1744
    a megvalósítás akkor is gáz

    bár, igaz, erről te nem nyilatkoztál. :)
  • Punker
    #1743
    háború alap lépése kiismerni az ellenfelet.
  • tnm #1742
    sztem rossz topikba írtál :D
  • modellmaker
    #1741
    első kő: dobás

    talált.

    :D
  • Punker
    #1740
    kövezettek meg de nekem tetszett az alap ötlet.
  • Kandurex
    #1739
    jó, sztem én ütök magamba egy kaszát, bár ez utóbbi részt még nem láttam...de őszintén szólva nem is akarom, megyek olvasok inkább T könyveket,

    by by Sarah Connor Chronicles

    (azért majd visszanézeget, hátha áll be valami gyökeres változás a sorozatba)
  • Herold
    #1738
    Nem.
  • ricsa008
    #1737
    és mikor? még nem tudni ?
  • Herold
    #1736
    Lesz, csak más időpontban fogják adni.
  • zoliii
    #1735
    Kár, hogy már nem lesz az RTL klubbon a Terminator :( Igazán leadhatták volna szinkronosan az első évadot. Nekem tetszett. Most meg keresgélhetem a részeket :( Lassan már TV-t sem nézek, mert egyre gagyibb műsorok vannak. Bezzeg a Mentalista megy tovább, amin én általában elalszom :)
  • jugen
    #1734
    Na ez a rész nekem sem tetszett... Nem is igazán értem az értelmét.
  • Shep
    #1733
    Az a baj, hogy ez a rész egy nagy katyvasz volt, se eleje se vége nagyon gondolkodom, hogy megnézzem -e a következő részt.
  • Bulykin
    #1732
    van felirat
  • 5c0rp330n
    #1731
    az elsőt úgy értettem, hogy szerintem nekik ez a magyarázatuk rá, azt nem mondtam, hogy egyet is értek vele :)
    a második: hát igen, eléggé nonszensz volt, ezért csak úgy néztem, hogy akkor most wtf? fasza, hogy ennyivel megmagyarázzák, hogy csak képzelte ezeket, de ilyen hosszú és hülye képzelgést sem látott még a világ, sztem ez így kibaszottul túl lett kavarva..
  • tnm #1730
    1-re: sztem meg de, de ez inkább vallási kérdés már. :)

    2-ra:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elvileg a végén hatalmas fordulattal megcserélték és kiderül, hogy a kórház az csak képzelődés volt, és a rabság a valóság. de az kb az 5. percben már sejthető volt, ennek ellenére sikerült úgy megcsinálni, hogy abszolút hihetetlen legyen. mellesleg az is zagyva, hogy most hogyan is kerültünk ide. hh. mégse hulla az a csóka, stb... lehet következő rész elején az lenne a nagy csavar, hogy mindkét történetet csak álmodta, esetleg még az azelőtti részt is. és még mindig kinn fekszik a sivatagban... sőt! meg se szökött az elmegyógyintézetből még és az egész TSCC csak a fejéban van.... :D utóbbi esetben tényleg jó helyen van, ahol van, mert a történetek tényleg annyira össze-visszák, hogy épp eszű ember ilyet nem ír
  • 5c0rp330n
    #1729
    szerintem erre annyi a magyarázat, hogy az emberi érzelmek annyira végtelenül összetettek, hogy soha nem fogja tudni őket senki mesterségesen 100%-osan reprodukálni..
    viszont a végét már full nem értettem a résznek: mi volt az ott a kórházban akkor? az ott megtörtént vagy nem? odáig tiszta volt, hogy az ott a jelen, a kínzós részek pedig viszaemlékezések..
  • modellmaker
    #1728
    ez a rész sem érdemel kommentárt... -.-

    de haverral beszélgettünk a vörös hajú nőről, a folyékony fémről. :D

    Arra gondoltam, hogy lehet hogy ő már egy nagyon távoli jövőből jött, mondjuk pont azelőttről, hogy az ellenállás nyert volna, és tudja, hogy mit kell változtatni a skyneten, hogy ők nyerjenek.

    Ez így egész korrekt magyarázatnak tűnik. Bár akkor meg nem tudni, hogy érzelmileg miért ilyen nyomi. ha fejlettebb, mint a többi...


  • precision
    #1727
    hááááát
  • tnm #1726
    mai rész után én úgy vagyok vele, hogy ha nem változtatnak vmit gyökeresen [értsd: valami nagy dobás készülődik évad végére], akkor függetlenül attól, hogy lesz-e következő évad, én azt már nem fogom nézni.
    de tényleg ennek a mostani résznek se volt se füle, se farka. meg egyáltalán hogy kerültünk oda, ahonnan ez kezdődött?
  • modellmaker
    #1725
    Jah, a 15. rész felirata. De nekem a 16. angol kéne... :D
  • Herold
    #1724
    Ne bénázz, ott van az.