2483
  • Gaben78
    #2443
    kihaltunk... :( bezzeg a sok helyszínelős baromság, azt nézi a sok "agy" , azoknak van jövője... (ahogy győzike is, te szánalom :D ) - Lassan lent van magyarul is az összes rész... serial:3 csak vk megcsinalja :(
  • JethroHUN
    #2442
    Csak az a gond h túl későn van :( nézhetem neten. Pedig naon bejön ez a sorozat, Cameron vmi eszméletlen egy figura, annyira lehet rajta röhögni
  • zvaragabor
    #2441
    Elejétől.
  • akyyy
    #2440
    sztem elejétől fogják adni.
  • rooney8
    #2439
    húúú... jó kérdés :D csak annyit láttam h coolon jobb felső sarokba ki volt írva h sarah connor krónikái szombat 22:15 (vagy valami ilyesmi :D)
  • akyyy
    #2438
    az elejétől, vagy folytatják?
  • rooney8
    #2437
    szombaton lesz a coolon :D
  • Herold
    #2436
    Aki még nem látta volna.
  • Kandurex
    #2435
    Reménytelen vállalkozás, szvsz :/
  • Monoton
    #2434
    Hehe ez jó, majd küldök mailt :D De egyébként szinte semmi esély rá, hogy visszahozzák.
  • convar
    #2433
    Húzzatok bele! ;)

    Itt egy séma az emailekhez:

    http://forum.terminatorchronicles.hu/viewtopic.php?f=4&t=13&p=11427#p11427
  • convar
    #2432
    http://www.terminatorchronicles.hu/news.php?readmore=439
  • akyyy
    #2431
    mit tettem
  • Monoton
    #2430
    Nem lesz.
  • Panzermeyer
    #2429
    faja!
  • rooney8
    #2428
    jóa:D
  • kissadamvikt
    #2427
    VAn már 3. évad?
  • Monoton
    #2426
    Adobe After Effect
  • Kandurex
    #2425
    Ezt mivel? :)
  • akyyy
    #2424
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=nXPwOZjLshU]csináltam egy rövidke videót, teszteltem a "ter[/URL]minátor" nézetet, milyen?:D
  • rooney8
    #2423
    ja... kár :S :D
  • akyyy
    #2422
    Hát még a történetet ki kell gondolnom, lefekvéskor fog a legjobban az agyam, amikor nem tudok aludni:D
    De elég messze van pest, ezt meg valszeg vagy barcikán, vagy Dédestapolcsányba forgatjuk:D
  • rooney8
    #2421
    van még valami üres szerep? :D
  • akyyy
    #2420
    Én most azt képzeltem el, hogy nem is esne le a feje, csak max épp egy motoros van a közelben akitől elveszi a ruháját, motorját, meg sisakját is, ami taztán mindig elfelejt levenni:D

    aztán az egész filmecske végén lenne az, hogy John levágná a fejét sisakostul (ezt ugye még könyű is lenne megcsinálni), majd a sisakon keresztül lehetne látni a két piros fényt, ami fokozatosan halványul, majd kialszik...
  • Panzermeyer
    #2419
    Egyszerű a fejleesés története:
    Nem kell mindent direktbe mutatni, csak elég, hogy valami sejthető legyen, vagy részlegesen látható. Megjelenik a terminator a gömbben. Ekkor mutasd a teljes alakot. Következő képkockákon jön a motoros kaszával. Látni, hogy fejmagasságban tartja a kaszát, ahogy halad. Pár másodpercnyi ilyen kép mutatása után, mutasd a terminátort törzsét. Aztán megint a kaszás motorost. Itt lehet váltogatni is a képeket. És aztán egyszercsak látni, h a terminator mellett elsuhan a motoros, a terminator törzsének a magasságában van a kamera, hallatszik valami nyisszanó, fröcskölő, és éles hang, aztán lepottyan valami a földre, ami jó technikával nagyon hasonlíthat egy emberi fej kontúrjára. És már kész is!

    Ötlet: a terminator érzékelje a fejének a levágását. Emlékezz rá amikor a T2-ben elkezdi keresni a tartalék energiaforrást. Valami ahoz hasonlót kellene elkövetni, csak most a fej levágása, és az elsődleges érzékelési input elvesztése lenne terítéken, és elkezdené átprogramozni magát, h újra képes legyen érzékelni a környezetét alternatív módon. Ez nem hülyeség, ugyanis a "Démon a jövőből" c. könyvben a múltba küldött terminatort sikeresen felrobbantják, szintén elveszti pár testrészét / alkatrészét, köztük a fejet is. És valamit babrál, és a lábával hall, vagy valami ilyesmi :) Ezt az átprogramozást meg lehetne csinálni képkockánként megrajzolva photoshopban. Rohadtul babra munka, mert én már csináltam ilyen képkockánkénti animációt, de szerintem látványos lenne. Persze ez csak 1 ötlet, hogy mit csinálsz, azt te döntöd el.
  • akyyy
    #2418
    még azt nemtudom, hogy hogyan fog "leesni" a feje. még ma döntöttük el, hogy csinálni kéne, szerencsére a két főszereplő megvan, egy terminator, meg john conor fiatalon még hasonlít is rá (terminator 2-be lévőre:D)
  • mosoporr
    #2417
    A piros szemet nem kihagyni :)
  • Monoton
    #2416
    Kiállnak az országútra.
  • Herold
    #2415
    Honnan vesztek kamiont?
  • akyyy
    #2414
    Haverral kitaláltuk, hogy csinálunk egy rövidke terminátoros filmet. csak kéne pár ötler, nem tudtok?:D Az eleje már megvan, hülyeségből haver modnta hogy nem akarja hogy benne legyen a feje, én meg mondtam hogy oké. megjelenik az a gömb, de jön valami kamion vagy bármi (kaszás motoros) ami levágja a fejét, és fej nélkül keres egy bukósisakot amit magára vesz (ismerős?)

    csak mégis kéne valami story:D nem fog az agyam
  • mosoporr
    #2413
    Gondolom jópofa akart lenni és csak szóba hozta a következő részt.:)
  • Seten
    #2412

    És miről, hogy forgathat-e Californiában? :)

  • Daza500
    #2411
    Mondjuk egy Direct-To-Video tényleg jól jönne, hogy valahogy lezárják a sztorit, és a gyerek felnőjön végre.
    Na meg történjen meg a nagy BUMM. :)
  • Monoton
    #2410
    Valószínűleg jobb lett volna egy olyan Terminátor sorozat ami a jövőben, már a háborúban játszódik. De nekem így is tetszett, a gyengébb részek ellenére. És örülnék a folytatásnak. T4-et meg még nem néztem meg, annyira nem érdekel :)
  • mosoporr
    #2409
    Vagy javítani akarnak azon a temérdek sok hibán,de már az elején félre siklott,szerintem.
  • Monoton
    #2408
    2 évad folytatására gondolt véleményem szerint, hogy lezárjanak jópár dolgot. Mint anno a Firefly.
  • mosoporr
    #2407
    Bukott sorozatról rókabőr? Szánalom...az egész sorozat az volt.
    De 1 olyat eltudnék képzelni h Jon Connor chronicles persze más szereplőkkel.
    Talán már ideje lenne megtudnunk a kicsi Jonból h lesz az emberiség megmentője.
    A t4 meg katasztrofa, a 3is is az volt de a végét elkapta csak pont onnan kellett volna kezdeni...
    Bár halottam h Vajna megint tárgyal Arnoldal...
  • Monoton
    #2406
    Thomas Dekker egy interjúban elmondta, hogy nincs kizárva, hogy egy csak-DVD film készüljön a Terminator: The Sarah Connor Chronicles-ből.
    /sorozatjunkie/

  • lord nihilus
    #2405
    inkább a helyett, írjunk h ki mit képzelt volna el a saját fejéből folytatásnak
  • mosoporr
    #2404