2483
  • akyyy
    #2483
    azt hittem hir van hogy folytatódik
  • MerlinW
    #2482
  • zvaragabor
    #2481
    Na de ki az alany, és ki a tárgy a mondatban, mert rejtett mind a kettő, és előzőleg sem utalt senkire.
  • zoliii
    #2480
    Savanna anyjára gondolt szerintem!
  • zvaragabor
    #2479
    A sorozat NEM FÜGG ÖSSZE sem a 3, sem a 4 filmmel. A sorozat a 2. filmnnek a folytatása, egy külön alternatív idővonal.

    3. évad nem lesz. Esetleg lesz egy lezáró film, ami a sorozatot zárja le. Ugyanis tervbe volt véve egy 3. évad, de nem engedték az alacsony nézettség miatt. És egy lezáró filmet szeretnének összehozni, de ennek is nagyon kicsi a valószínűsége. És ha netán összejönne a lezáró film, - kihangsúlyozom - annak sem lesz köze sem a 3., sem a 4. filmhez.

    Jethro:
    A T-1001-es Catherine Weaver, gondolom ha végignézted a 2. évadot, akkor ismered. :) John Henry Cam chipjével ment előre a jövőbe.
    "Meg mi az már h csak úgy vissza mennek a robottal, nem is akarták lelőni... tökre megbíztak benne. Mindenkinek tök természetes volt, érdekes." Itt nem értem kire gondolsz.
  • zoliii
    #2478
    Ez a sorozat elvileg a film, 2., 3. része között történik, én úgy tudom.
    John azért megy vissza, hogy Jonh Henry-től vissza szerezze Cameron chipjét! John a jövőben találkozik a múltban lelőtt Derek-el, majd meglátja Cameron-t élve, emberként! Most ha a sorozat után van a Terminator 3. része, akkor Jonh Henry az, aki el akarja pusztítani az emberiséget. Pedig pont ő tűnt a jó Terminatornak :D
    De ha mégsem úgy van, hogy a sorozat után jön a film, akkor lehet hogy lesz 3. évad, amiben a Skynet jövője más lesz Jonh Henry által.
    Nekem tetszett a sorozat, csak volt 1-2 unalmas rész :D
  • JethroHUN
    #2477
    megnézte,az utolsó részt,hát nem nagyon értem hogy mi van. Ki az a T1000es és mért ment vissza Connorral a jövőbe? Hova lett Jonh Henry és Cameron chippje? Ezt tényleg befejezésnek szánták? Meg mi az már h csak úgy vissza mennek a robottal, nem is akarták lelőni... tökre megbíztak benne. Mindenkinek tök természetes volt, érdekes.
  • janihunk
    #2476
    Hát ez így akkor nagyon rossz lesz.
  • rooney8
    #2475
    és mér baj, ha egy helyre össze vannak szedve a linkek? van free része is, nem csak a premium ;D
  • Reg5
    #2474
    Nem lesz. De szerintem lezáró film se.
  • Csakezmaradt
    #2473
    Vagy csak beírod, hogy yv.hu vagy Movshare.hu, majd a film címe, és egy egyszerű Firefox kiegészítővel, DownThemAll-lal lemented...
    A Moovie.hu vagy mi egy lenyúlás. A nagy semmit adják, csak a linkek vannak összeszedve, amit amúgy is meg lehet találni.
  • janihunk
    #2472
    Bocsi 3.évadot akartam írni. Ezek szerint nem lesz?
  • akyyy
    #2471
    Hát ha bármi bűnycselekényt fogsz elkövetni biztos 3 évet fogsz kapni ha kéred.
  • janihunk
    #2470
    Sziasztok ugye lesz 3. évet? Nagyon jó sorozat.
  • havasar
    #2469
    Tényleg jó lenne valami lezárás neki. Nem is értem hogy miért nem nézték az amcsik pedig pont nekik való sorozat. De tényleg kár érte mert sokkal több volt benne mint amennyit kihoztak...
  • Gaben78
    #2468
    remek...
  • zvaragabor
    #2467
    Erre nem adtak választ. Ez derült volna ki a következő évadban. Amúgy próbálkoznak összehozni egy lezáró dvd-t.
  • Gaben78
    #2466
    Talán a címhez oda kéne írni, hogy ..... helyszínelők :) vazze...
  • Gaben78
    #2465
    Volt egy sorozat amit néztem, hát miért is menne tovább...
  • Gaben78
    #2464
    Vége kicsit ködös, miért "szedi ki" a Cameron a chippet, és John Harry miért lép le a jövőbe?
  • lord nihilus
    #2463
  • ldavid
    #2462
    Rod Curtains. nm.
  • akyyy
    #2461
    érdekelne hogy ki alakítja a robot kiscsaj sminkesének függönyét aki tudja legyen szíves megírni
    köszönöm
  • precision
    #2460
    ok, ne magyarázkodj, pláne ne ilyen gyermeteg indokokkal :)
    fejezzük be, te kezdtél személyeskedni, és azzal vádolni, hogy egész nap a gép előtt ülök, meg ilyesmi

    de tényleg fejezzük be... nem akarom rabolni a drága idődet
    a megfelelő reakció az lett volna részedről, hogy ok, legközelebb google -t használok, köszi a válaszokat
  • csaba4444
    #2459
    kb van 5 percem am is ezen a fórumon néztem valamit...
    tudod én szoktam dolgozni nem mint egyesek csak otthon ülnek...
    de gondolom nem ez a megfelelő hely arra h oltogass!!!
  • precision
    #2458
    már bocs, de ehhez nem idő kell, hanem ész
    nyár van, nincs időd, de mégis a hosszabbik utat választottad ahhoz, hogy megtudd amit akarsz

    annyi idő alatt míg ide bejelentkeztél, megkerested a topikot, beírtad a hosszú kérdésedet, és MEGVÁRTAD MÍG MÁS MEGKERESI HELYETTED, kb 10x be lehet írni a gugliba hogy sarah connor chronicles imdb és meg is van a válasz

    na mind1
  • davidka003
    #2457
    Bírom az ilyen kamu dumát, mentegetőzést.
    Miért kéne egész nap a gép előtt ülni ahhoz, hogy megtalálj valamit a google-vel?
    Elég lett volna annyit beírni, hogy sarah connor krónikái szereplők és rögtön az első találat.
    dasdasd
  • csaba4444
    #2456
    nem mondod?
    csak tudod én nem egész nap a gép elött feszülök mint ezek szerin te...
    meg gondolom nyárvan ha nem tűnt volna fel és alig van időm...
  • precision
    #2455
    omg
    az hogy internet mondd neked valamit? :)
  • davidka003
    #2454
    Summer Glau.
  • csaba4444
    #2453
    érdekelne hogy ki alakítja a robot kiscsajt aki tudja legyen szíves megírni
    köszönöm
  • csaba4444
    #2452
    pár dolog segítségével le lehet szedni epizódonként...
    www.moovie.hu <- regezz és keress rá és használj DownloadHelper nevű letöltőprogit...
  • Gaben78
    #2451
    ok. ksz.
  • zvaragabor
    #2450
    Még nem adták végig a magyart.
  • Gaben78
    #2449
    torrentre csak 2 hetente kerül fel egy rész, most a 2.14 nél jár, nincs egy hely ahonnan leugrasztható az egész 2. évad hun szinkronnal? anno leszedtem a USA tv-s verziót plusz feliratot valahonnan, de az is csak 2.18 -ig van meg.
  • Reg5
    #2448
    Nincs és nem is lesz (sajnos?).
  • kalaja
    #2447
    Van valami hír tscc 3. évadról vagy csák álom?
    A V állítólag csak az elején jó, bár én nem nézem. Így hogy vége a Lostnak meg a FF-nak is lehet belekezdek egy 24darába.
  • davidka003
    #2446
    V(2009)
    link

    Megnéztem belőle két részt, jónak tűnik.
    Másik amit ajánlok a Spartacus: Blood and Sand.
  • Gaben78
    #2445
    V ?
  • akyyy
    #2444
    nézz V-t az még jó is. flashforwardnak is vége:( pedig az olyan fasza jerikós volt:'(