2483
  • rooney8
    #1803
    Egyetértek :)
  • Bulykin
    #1802
  • Monoton
    #1801
    Én még mindig azon a véleményen vagyok hogy jó a sorozat de nem az igazi.
    Sokan hiányolják az akciót ezért egy terminator sorozatot már a jövőben, a háborúban kellene elképzelni :) (Derek visszaemlékezései nekem nagyon bejöttek)
  • Kandurex
    #1800
    Ez, félek semmit nem tudna felvezetni, még egy Győzikét se.
  • rooney8
    #1799
    Ja így már értem :D
  • Monoton
    #1798
    Eredetileg ugy terveztek hogy a sorozat felvezeti a T4-et, de aztán elvetették az ötletet.
  • rooney8
    #1797
    Pedig valahol azt olvastam, hogy megértsük a T4-et ahhoz nem árt ha láttuk a sorozatot :D Mennyi szemét van a neten :D
  • zvaragabor
    #1796
    Második mondatod vége érdekes. :)
    De amúgy így, ahogy mondod, a T4 és ez a sorozat két teljesen más tészta.
  • precision
    #1795
    T4 -nek semmi köze ehhez a sorozathoz, szó szerint. Vagyis máshonnan megközelítve, ennek a sorozatnak semmi köze a nagy Terminátor sorozathoz
  • rooney8
    #1794
    Oks :)

    Amúgy a T4-ben is ugyan ezek a szereplők lesznek, vagy mások? Pl. a Reese testvérek, Jesse, Cameron és a többi...? :)
  • Monoton
    #1793
    Nem kell az Off
  • Shep
    #1792
    Az sem kizárható :) Egy Genki-Dama megoldaná a dolgot :)
  • rooney8
    #1791
    Utána meg jönnek a dbz karakterek és simán elverik a gépeket :)
  • Shep
    #1790
    Valaki írta lentebb, hogy az lesz a nagy meglepetézés, hogy kiderül valamelyik karakter igazából gép. Szerintem ez biztos nem lesz, mivel ezt a poént a nagy filmben lövik el, 2x ez már nem nagy dolog. Inkább jönnek a csatornából a Tini Ninja Teknőcök és jól leverik skynetet :)
  • jugen
    #1789
    Na ez a spoiler azért kellett:) Végre újra pörögni kezdenek az események, azaz remélem ez nem az elkövetkező 10 rész összefoglalója...
  • desigo
    #1788
    Kezd feljavulni szerencsére a sorozat évadzáróra
    több akció kell bele és kész :)
  • rooney8
    #1787
    Huhh kösz, ez jól jött :)
    Lehet a részletekre nem figyeltem, de hát 5 nap alatt néztem meg az elejétől az egészet, így nem csodálom ha van amire nem figyeltem
  • modellmaker
    #1786
    És Kellerman is feltámad!
  • Monoton
    #1785
    12. - Nézd meg még1x, benne van minden válasz, ha én magyarázom el azt biztos nem érted meg.

    15. - Ez a rész se volt vmi bonyolult, kapcsolódik az előző részekhez. Gyár felrobbant, emberek meghaltak, temetés, kiscsaj nem sír - apuka él :O
    Catherine Weaver tudja hogy apuka él, "magánnyomozó" odaküldd hogy megölje. Titkos szoba, megfigyelésre ezt is szépen elmagyarázza Derek, és akit lelőttek az Frank (a könyvelő aki alkoholista és sokat jár a szája) és felesége meg a fia Mike.

    16 - Kicsit zavaros volt de nem olyan bonyolult, egy kis valóság és még több álom.

    "Meg nem úgy volt, hogy Sarah lelőtte azt a csávót?"
    A csávó is lelőtte Sarah-t mégse halt meg.
  • Lantee
    #1784
    ...és Johnny Boy átáll a Sötét Oldalra...
  • Lantee
    #1783
    Na jó, elárulom mi lesz a WTF?!
    Schwarzenegger megjelenik mint T100-as, szénné kuffantja Sarah-t és a kis géplányt, aztán belefordul a kamerába, és azt mondja: "John, Én Vagyok Az Apád!"
  • 5c0rp330n
    #1782
    nemnem. csak sarah azt képzeli, hogy john dugná, annak ellenére, hogy nem is ember. és a spoileres trailerben kiderül, hogy milyen jól képzelte :)
  • Malakai
    #1781
    Sarah indult be rá, kezd érdekes lenni.. :D
  • desigo
    #1780
    jó bőr
  • rooney8
    #1779
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én a 11. résztől elvesztettem a fonalat :D :/
    Pl.: A 11. résznek fingom sincs, hogy mi értelme van. Az oké, hogy rossz időbe jött vissza a terminátor, de hogy ott mi volt, vagy mit csináltak az tök homály...
    Aztán ott a 12. rész. Hirtelen hogy kerül középpontba az a család o.O Legalább az elején lenne valami, hogy hogy kötöttek ki hozzájuk, vagy ilyesmi...
    A 13. az oké, ott értem hogy Sarah tovább kutatja azt a 3 pontos dolgot... :D
    A 14. sincs baj... :)
    Aztán jön a 15. Itt nekem a vége nem világos, hogy ott most ki kivel van :D Hogy a csajnak az apja mégsem halt meg, meg az a titkos szoba minek van ott, meg kit lőttek le a felvételen... És végül ott van az a repülő valami :D
    A 16. részről olvastam itt, hogy a furgonos rész volt az igazi és a klinikás pedig a képzelgés. Ennek se látom értelmét... Volt itt egyáltalán valami lényeg? Meg nem úgy volt, hogy Sarah lelőtte azt a csávót? :D

    Most így hirtelen ennyi. Örülnék, ha valaki elmagyarázná, mert elég homályba vagyok :D
  • skyli991
    #1778
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Dúrva a trailer! Szerencsére azért annyira sokat nem tudni meg belőle, de jók lesznek az új részek, az látszik :) Valamitől nagyon sokan megfognak halni(temető). ÉN Cameronnal vagyok :) Az trailer vége is jó :D
  • skyli991
    #1777
    Az csak Sarah álmában történt :D
  • Monoton
    #1776
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bahh visszajön a szöszi csaj, remélem fejlövést kap valakitől :)

    John Henry és a kislány duettje az valami hatalmas
  • precision
    #1775
    hát igen, más sorozatnál még nem láttam ennyire hosszú és viszonylag jól megcsinált trailert... látszik, hogy nagyon vissza akarják csábítani a nézőket a fináléra :D
    nagyon spoileres, de muszáj volt megnéznem :D végre történni fog valami!
  • tnm #1774
    hátralévő részek történéseiről spoileres trailer, ezek alapján fel fog pörögni, persze egy trailer mindig pörgős, de sztem most nem érdemes abbahagyni a nézést, ha eddig nem tettük meg :)
  • jugen
    #1773
    Az biztos, hogy John egyre jobban rá van kattanva Cameronra (szépen végigmérte bikiniben:))
  • Malakai
    #1772
    Nem tudni milyen célból készült, de valószinüleg ugye nem kimondottan harci...
    Ezt persze nem arra mondom, hogy akkor jöhet a gyerek. :D
  • modellmaker
    #1771
    Tuti az lesz a vége, hogy vki "meghal." Aztán találgathatunk, hogy tényleg megfircant-e...
  • tnm #1770
    de sokkolna, nem? :D

    #1768: viszont ha lenne egy áll-leesős cliffh. és utána elkaszálnák a sorozatot -azaz nem lenne köv. évad- akkor meg lehetne több okból is a falat kaparni :S
  • Herold
    #1769
    Szerintem Derekről kiderül, hogy gép. Vay a kis ferdeszemű barátnőjéről. Vagy valaki másról.
  • precision
    #1768
    hát erre a wtf cliffhangerre én is kíváncsi leszek
    általában véve gyűlölöm a hatásvadász cliffhangert, pláne ha hosszabb szünet jön egy jó sorozat esetében... de itt most kifejezetten jót tenne a wtf érzés és az áll-leesés
  • 5c0rp330n
    #1767
    áhh, Cameron védelmi/harci terminátor, nem tud neki John gyereket csinálni, nincs ilyenekre felkészítve :)
    gondolom én legalábbis.
  • tnm #1766
    az én tippem: rákos lesz a címszereplő, vagy esetleg meg is hal.
    ami valóban sokkolna: Cameron terhes lesz John-tól. Mondjuk, ha egy késő esti órában azt is lenyomnák, hogy hogyan, akkor azzal igencsak megugrana a nézettség szerintem. (és micsoda tiltakozás lenne az "amcsi anyák" részéről, akiket ugyan eddig odaszögezett a sorozat, de mostmár nem a világuralomra törő Skynet-től féltik a csemetéiket, hanem a TOK715 ikreitől) :D
  • 5c0rp330n
    #1765
    "készítők sokkoló évadzárást és egy nagy kérdőjelet ígérnek az utolsó részre, mely láttán a nézők állítólag azonnal a folytatást fogják követelni."

    erre kiváncsi leszek.
  • Monoton
    #1764
    Én bízom a 3. évadban, viszont egy nagy cliffhanger nem fog sokat segíteni a mostani szezon nézettségén.