2483
  • modellmaker
    #1843
    a vágott szemű...
  • tnm #1842
    milyen fekete csaj?

    kicsit spoiler-es:
    amúgy most kíváncsi leszek, hogy mit kezdenek majd az írók a vágottszeművel, mivel a feladatát már nem tudja elvégezni, nem csatlakozhat a csapathoz, mert kiderülne, hogy korábban hazudott, csak úgy el se tűnhet. szal sztem meg fog halni.
  • Shep
    #1841
    Úgy látom

    Spoiler

    Nem csak engem idegesített a szőke csaj, nem is baj, hogy végre kiírták. Mondjuk engem a fekete csajtól is kiráz a hideg, úgyhogy alapvetően abból a jelenetből csak jót lehetett kihozni :)
  • Malakai
    #1840
    Sarah nyomozásai szál iszonyat unalmassá tétele után, hogy most abból lényegi semmi nem volt, mint egy fellélegzés.
    Az egész rész szimpatikus volt nekem is, de persze, hogy......tette fel a koronát a részre. :D
  • desigo
    #1839
    jó rész volt
    tetszett...
  • rooney8
    #1838
    Kicsit spoiler :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A szöszi csaj kiiktatva,
    most már bármi lehet :D
  • spike0007
    #1837
    Ez jó volt!
  • zvaragabor
    #1836
    Csak nehogy Cam pecke egy húsdarálót rejtsen.
  • spike0007
    #1835
    Az lesz amit már az első évadban is sejteni lehetett. Több lesz John és Cam között mint gép vagyok és védelek. Örülök hogy visszahozták ezt a szálat.. Most kezd érdekessé válni! Tetszik hogy így feszegetik a határokat!:)
  • tnm #1834
    ellenpetíció nincs? szívesebben nézném Lena Heady-t meg Summer Glau-t valami jobb sorozatban... pl. The L word ;)
  • kn00bis
    #1833
    petíció
  • modellmaker
    #1832
    Az a "nem tudom mi történik velem" része tuti hogy további szál lesz, már csak a full spoileres trailerből kiindulva. :D Lehet totál meghülyül.
  • zvaragabor
    #1831
    Köszi. :)
  • zvaragabor
    #1830
    Találtam.
  • precision
    #1829
    http://www.opensubtitles.org/hu/download/sub/3177311
  • zvaragabor
    #1828
    1x01-hez nincs angol felirat?
  • Punker
    #1827
    úgy látom mindenkinek a vége tetszett a legjobban, pedig a barkács szakkör is érdekes szál lehet még
  • Monoton
    #1826
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    VÉÉGRE golyót kapott a szöszi :) Az évad "legjobb" része :P
  • rooney8
    #1825
    A mondat első felében van valami, de sztem a karakterekkel nincs baj :)
  • modellmaker
    #1824
    :D:D
  • Shep
    #1823
    Az a baj, ezzel a sorozattal, hogy továbbra is csak egy helyben áll a történet, valamint nincsenek kedvelhető karakterek egyedül talán csak Derek, meg a néger, legalábbis számomra.
  • rooney8
    #1822
    SPOILER!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végre meghalt a szöszi csaj :D
  • skyli991
    #1821
    Kösz :D
  • desigo
    #1820
    #1774
    aki esetleg megnézné annak...
  • Ferrari23
    #1819
    SPOILER !!!!!!!!!!!!

    Az alábbi videó kis ízelítő, hogy mi várható a maradék részekben!

    MÉG1X kiemelném, hogy SPOILERES, így csak saját felelősségre :)

    http://ausiellofiles.ew.com/2009/03/exclusive-massi.html
  • Punker
    #1818
    jó rész!!!
  • desigo
    #1817
    nah de kira
    már vártam...
  • Punker
    #1816
    én most :D
  • rooney8
    #1815
    De jó, végre van felirat... :D Holnap meg is nézem
  • tnm #1814
    sztem semmi olyan nem volt benne, ami ronthatna a rész élvezeti értékén. semmit nem lőtt le... magyarul, sztem nem spoiler.
  • Monoton
    #1813
    Spoiler
  • skyli991
    #1812
    "That's a window, bird." :D

    Szerintem jó rész volt. :P Remélem John a végén nem arra gondolt, hogy ki kéne -e nyírnia Cameront.
  • Monoton
    #1811
    hosszupuska
  • Punker
    #1810
    felirat hol lesz hozzá?
  • tnm #1809
    nah, végre! was that so hard?!
  • spike0007
    #1808
    Végre visszatértek a helyes útra!:)Jó kis első évados életérzés előjött!:)
  • Grove4
    #1807
    Lehet:D
  • Malakai
    #1806
    Junkiék mennyire divatba hozták a kaszát adok / elkaszálom kifejezéseket... :)
  • Grove4
    #1805
    Húúúúúúúú,én már vagy 4 résszel le vagyok maradva,de nem igazán érzem a késztetést arra,hogy megnézzem,lehet,hogy kaszát adok neki(de nem valószínű),lehet,hogy majd bepótolom nyáron!
  • Gnome
    #1804
    Sikerült megnéznem ébredés után rögtön az új részt és tetszett...az előzőt sztem kihagyhatták volna....Sztem ez a sorozat nem az akciókkal adja el magát..külön tetszik, hogy apránként újra elkezdték csepegtetni a cameron-john feszültség(vagy nemtomhogy megfogalmazni) szálat, és végre eltűnt a sorozatból az aki( aki látta tudni fogja ki)..már nagyon idegesített...sztem csakígy tovább bár az igaz, h már jóideje egyhelyben állnak és nemhalad a sorozat, de joez sztem még simán