2483
  • modellmaker
    #1923
    sztem ez egyértelmű.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    john connor let her go.
  • tnm #1922
    nem nézettségre értettem:P (abban a DoH gyenge a TSCC meg még gyengébb, de nincs "kenterbeverés")
  • akyyy
    #1921
    Na és, a Barátok Köztbe a Miki állásért kuncsorog a Zatillánál, géza meg a szarban kutat! Szóval a Dollhouse-t meg ez veri--.--
  • Bulykin
    #1920
  • tnm #1919
    amúgy, ha szabad reklámot csinálni másik sorozatnak, akkor a szombat reggeli felhozatalból a Dollhouse kenterbe veri ezt a TSCC-t. Ne riasszon vissza senkit, hogy az első része nem olyan jó (elég szerencsétlen helyzet, hogy pont a pilot sikerült az eddigi leggyengébbre), mert utána nagyon durván felpörög. Mai részen pl. csak az állam kerestem folyton.
  • rooney8
    #1918
    VÉGRE van felirat :D
  • tnm #1917
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogy most megölte-e végül a vágottszemű csajt, vagy sem. sztem még vissza fogják hozni, mikor "a legkevésbé számítunk rá"
  • modellmaker
    #1916
    "no meg kaptunk egy "rejtélyt", de nem tudom minek."

    mit is? :D ez nem maradt meg :D
  • rooney8
    #1915
    Értem :)
    Azért jöhetne már az a magyar felirat :D
  • tnm #1914
    de-de történt, csak nem új szálat nyitottak (vagy legalábbis csak a szokásos John Henry mond egy érdekeset a vörinek, meg rácsodálkozik néhány dologra, <- feka csávó kb unja az egészet. szal az a szál még bontakozik kifele, de olyan tempóban továbbra is, hogy akár 1000 év múlva se lesz csattanója), de ezen kívül sok a jelenre hatással bíró esemény nem indult el.
    no meg kaptunk egy "rejtélyt", de nem tudom minek.
  • rooney8
    #1913
    Akkor megint nem történt semmi érdemeleges? :/ Jöhetne már egy kis pörgés...
  • tnm #1912
    ez a rész so-so, de végre túl kéne már ezen az eseményen lépni. simán össze lehetett volna vonni az előző meg az eheti részt.
  • Monoton
    #1911
    Angol felirat van, puskáról lehet szedni.
  • raulreal
    #1910
    Ja bocs. Zárt közösség? Rengeteg sorozatot nézek,
    csak ritkán szólok hozzá. És kizárt hogy már van
    felirat.
  • akyyy
    #1909
    Te meg ki vagy?
  • raulreal
    #1908
    Nekem be se hozza a feliratok.hu-n a feliratletöltő aloldalt. xD
    Nyugtassatok meg, hogy nem nálam van a hiba.
  • akyyy
    #1907
    feliratokon van felirat!
  • rooney8
    #1906
    Így van ;)
  • akyyy
    #1905
    Te is
  • rooney8
    #1904
    Jól elbeszélgettek
  • 5c0rp330n
    #1903

    végre valami haszna is lenne a kisribancnak :)
    az önmegsemmisítőt pedig John átprogramozza turbó fokozatra.
  • jugen
    #1902
    Még John beépít Cameronba egy porszívót
  • Herold
    #1901
    A szomszéd csaj csöcsei...
  • Panzermeyer
    #1900
    Az mekkora lenne már! :D

    Egyébként ebben a sorozatban minden szőke nő idegesítő? A szomszéd csajtól is plafonra mászom... Szerintem az évad végén rájönnek, h a Rileyt az ázsiai csibe ölte meg, és Derek megfojtja. Ja és Cameron tényleg terhes lesz Johntól XD
  • sb1
    #1899
    Jah, és nem fog történni semmi, csak tesztelte a fémbaby, hogy megtenné-e!
  • akyyy
    #1898
    sztem cliffhenger az lesz, hogy john megnyomja a gombot az önmegsemmisítőn:D
  • tnm #1897
    mondjuk annak is oka volt, hogy miért került át péntekre. [Kábelen amúgy nem halálpéntek a péntek, ez valahogy a FOX specialitása. :S]
  • rooney8
    #1896
    #1894 #1895
  • Sir Quno Jedi
    #1895
    Jó ez. Néha kicsit uncsi, de időben feldobják valamivel.
  • Gnome
    #1894
    én nemfogom otthagyni a sorozatot az biztos...szeretem a Terminátor univerzumot már csak azért is nézni fogom....az tény h most belassult az egész történet de szvsz még simán érdekfeszítő...hátha már ezzel a költözéssel visszatérnek a normális kerékvágásba....és abban is reménykedek, h nem fogják elkaszálni
  • rooney8
    #1893
    Most már tudom mért csökken a nézőszám :)

    "A rajongók öröme nem tarthatott sokáig, mivel a sorozatot átették a pénteki idősávba, melyet kint csak "halál pénteknek" neveznek, mivel az X-akták című FOX sorozat kivétel szinte minden pénteki próbálkozásuk kudarcba fulladt."
  • tnm #1892
    nah, megint visszaadták a sminkeseknek a forgatókönyvírás jogát. :S de télleg ez a rész olyan volt, mint az Austin Powers 2(1?)-ben, mikor meghalt valami statiszta, akkor megállt a főszál és láthattuk, ahogy a családja, meg baráti köre megtudja a hírt. következő rész meg 42 percen keresztül csak az lesz, hogy a nevelőszülők is megtudják, meg mennek a temetésre. aztán jön majd egy "nagyon" pörgős finálé, aminek a végén még mindig az lesz a cliffhanger, hogy vajon mi van a dobozban, annyi előrehaladással, hogy két lépést közelebb jönnek a -z egyébként igen gyenge CGI-jal megrajzolt- gépek. Ha lesz jövő évad, akkor meg végre megtudjuk, hogy a dobozban három pötty van egymástól egyenlő távolságban. -.- Megint ilyen: ' ' közel vagyok, hogy otthagyjam a sorozatot. :(
  • Dj Siegfried
    #1891
    sarah volt álmában ;)
  • rooney8
    #1890
    Mert ki más tette volna? :) Ha te se tudtad volna, hogy Jesse ölte meg akkor te is rá gyanakodnál... :)
  • Monoton
    #1889
    Lehet, mert nem sok pénzből gazdálkodnak
  • Gnome
    #1888
    az sztem direkt dőhúzás volt vagy nemtom..az olyan rész volt ami simán kimaradhatott volna.....


    a jövős részek nekem is tetszenek, lehet azért ven belőlük kevés mert azok elkészítése többe kerül
  • Dj Siegfried
    #1887
    remélem sarah rémálom sorozatánál jobb azért:S sok a bosszantó részlet...
  • Herold
    #1886
    Sajnos a legújabb rész ismét nem volt nagy szám.
    Viszont nem értem miért hiszik, hogy robot végzett a csajjal.
  • rooney8
    #1885
    Azért mert neked nem jön be már egyből hulladék? Én pl. a lost-ot ki nem állhatom, mégse mondom rá azt hogy hulladék. Mert tudom hogy nem rossz, de nekem akkor se tetszik...
  • Punker
    #1884
    mert nem olyan nagy hulladék? :D