2483
  • rooney8
    #1963
    Azmiaz?

    #1962
    Ezmiez? :D:D
  • Monoton
    #1962
  • Monoton
    #1961
    :DDDDDDDDDDDD Pont erre gondoltam éppen most énis.
  • modellmaker
    #1960
    amúgy lehet hogy ez nem is folyékony fém, hanem olyan replikátorok, mint a SG-ben. :) ez megmagyarázná azt a problémát, hogy "hol van a chipje??????"
  • rooney8
    #1959
    Értem... :) De akkor is jobban tetszett az 1. évados John ;)


    Amúgy ezekben a folyós termikbe akkor hol van a chip? :) Vagy csak úgy lehet megölni, ha forró lávába dobod őket? :D
  • Punker
    #1958
    ha a skynet öntudatra ébredhet, akkor ezek a folyékony izék is, a tengerészek nem ismerték szal valszeg a jövőben se tucatjával mászkálnak, lehet csak 1-2 spec prototípus volt.
  • tnm #1957
    és utána se gyilkolt mindenkit halomra. ezért valószínű, hogy ilyen 3rd party HW :)
  • Punker
    #1956
    addig nem balhézott a higany izé amíg nem fogtak rá fegyvert.
  • Dj Siegfried
    #1955
    elég fura hogy a folyékony fém úszik a vízben :S
    akár john is kinyithatta volna a ládát, akkor őt szúrta volna le a folyékony francoskrumpli.....
  • tnm #1954
    sztem az a folyékony T függetlenedett a Skynet-től és ezért kereste meg őt JC, hátha csatlakozna hozzájuk. de az inkább továbbra is szabadúszó maradt és visszajött a múltba, hogy elkezdje nevelgetni a saját kis világleigázó comp. rendszerét, alias: John Henry-t. a "legújabb" jövőben John vs. John deathmatch lesz
  • Malakai
    #1953
    Najó, az egyértelművel talán túloztam. :D
    Cameronnal célozgatnak rá szerintem...

    Na meg a mostani rész végén a T1000-es csaj egyértelműen nem Connorék által átprogramozottak közül jött, hisz akkor miért így jönne és miért ne tudná a legénység, hogy hova mentek. Ha meg a Skynet programja még mindig aktív lett volna, akkor az a pár csupasz T nem csak álldogál és a T1000-es is kiírt a tengeralatjárón mindenkit. :)
  • Punker
    #1952
    meg kavarhatjuk még annyival is hogy lehet a vörös csajszi volt :D
  • circa
    #1951
    Akkor valószínű, hogy átsiklottam rajta, melyik részben volt benne?
  • Malakai
    #1950
    A sorozatban pedig egyértelműen belerakták, hogy idővel a többi gép is kezd öntudatra ébredni... Valszeg az a T1000-es (vagy akárhányas) a víz alatt is eleve független volt már a Skynettől, vagy vmi hasonló, de ez is persze csak tipp.
  • zvaragabor
    #1949
    Szerinted 2029-ben an rendőrruha? Pláne ami nem piszkos meg szakadt.

    Amúgy ha jól tudom, a T2 regényben nem a Robert Patrick külsővel érkezett meg, hanem az "alaktalan" fémtesttel. Aztán másolta le a rendőrt, aki odament. A filmben meg ugye már Robert Patrick külsejével érkezett, és nem koppintotta le az odaérkező rendprt, csak a ruháját.
  • circa
    #1948
    Egy dolgot nem értettem a legutóbbi részben, amikor elhagyták a tengeralattjárót a folyékony terminátor mondta a japcsi csajnak, hogy a válasz nem. Aztán a csaj meg mondta Cam-nak és megkérdezte tőle, hogy mi volt a kérdés. Ő meg mondta, hogy az hogy csatlakozol-e hozzánk. Ez elég érdekes volt, csak így megkérdezik, hogy nincs-e kedve átállni, vagy mi? Tudtommal csak a Skynet-nek van öntudata, a többi csak a programját hajtja végre nem?

    Amúgy ezek a folyékony terminátorok sohase tetszettek, amikor kicsi voltam és láttam a T2-t, ott mindig a csippekkel voltak megáldva, sose tudtam, hogy a folyékonynak hol van, csak ott úszkál benne, vagy a csippje is folyékony? Meg amikor megérkezett a jövőből akkor már volt emberi alakja de ruhát nem tudott koppintani csak amikor már kinyírta a zsarut, vagy annyira perverz volt, hogy csak ő is meztelenkedni akart mint Schwarzi?
  • precision
    #1947
  • Monoton
    #1946


    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Sir Quno Jedi
    #1945
    Épp ez a lényeg. Érzelmi válságban van, majd ez keményíti meg és idegeníti el a többi embertől. Neki vezetni kell őket és nem bratyizni velük. A halálba kell küldeni szemrebbenés nélkül a legjobbjaikat is, ha ez a feladat. Magányos meló ez, max. egy gép fér bele még... :D
  • rooney8
    #1944
    *Elhalványodott helyett elpuhányodott :)
  • rooney8
    #1943
    Egyébként csak nekem nem "tetszik" John amióta elromlott a robotcsaj (+ még rátett a lapátra mikor megismerte Riley-t)? Azóta ilyen kis érzelmi hulladék :) Elhalványodott, minden apró tetten kiakad, megsértődik... Ezzel szemben az 1. évadban még tényleg olyan volt mint a lázadók vezetője :)
  • Monoton
    #1942
    Énis úgy értettem csak nem rosszul fogalmaztam :P
  • tnm #1941
    "Jesse visszaemlékezései az a mostani cselekmények hatására jön létre"
    ez kizárt, mivel Jesse maga befolyásolja, hogy mi történik a jelenben. Jesse visszaemlékezései is egy olyan jövőről vannak, amely már nem valósul meg.
  • Monoton
    #1940
    A sorozatban két idővonalon megy a visszaemlékezés.

    A Cameron -os visszaemlékezés a "sima" idősík, amik pedig Jesse visszaemlékezései az a mostani cselekmények hatására jön létre.
  • Sir Quno Jedi
    #1939
    T3-nak semmi köze ehhez, ezt leszögezték. :D
  • zvaragabor
    #1938
    T3???
    SCC-nek semmi köze nincs a T3-hoz. Nem úgy következnek, hogy T2 -> SCC -> T3. A T3 és az SCC két teljesen más idővonal. Ne keverjük egybe.

    Ami meg a paradoxonokat illeti, ezen már nem is kell meglepődni, a Terminator univerzim a paradoxon létén alapszik. Egy sorozatban, ahol meg össze vissza küdözgetnek midenkit, meg plána, hogy még több paradoxon van.

    SCC-ben az egyik idősíkban John felnő Cam nélkül, és az ellenállás vezetője lesz. Errefel Skynet visszaküldi a Termiket, hogy végezzék ki John-t. Cam-et legyártják, átprogramozzák, és válaszul visszaküldik. És itt már átlépünk egy párhuzamos valóságba.
  • modellmaker
    #1937
    de lehet hogy amiről Derek beszélt, az még korábban volt, minthogy a fémeket átprogramozták volna. :)
  • Sir Quno Jedi
    #1936
    Nem erre gondoltam, hanem hogy valójában nem tudhatjuk melyik oldalon áll, miért és mikor.
  • Malakai
    #1935
    Cameron ide-oda verődik? o,0
    Ha arra gondolsz, hogy a már visszajött Cameron "cserélődik" a jövő változásával, akkor erősen kétlem, mert akkor Derek is változna.
    Az idővonalat nem túl átgondoltan kezelik ezzel így, de ez van, engem különösebben nem zavar, nem mintha egy egzakt tudományról lenne szó. :)
  • Malakai
    #1934
    Pont azt emelték ki a végén, hogy Jesse egy másik jövőből jött (mert az a rész akkor volt, amikor az a szál ment, amiről Derek beszélt), bár az nem egyértelmű, hogy az ő jövőjében mindig is vele volt-e Cameron, de valószinüleg nagyobb jelentőséget kapott.

    Az idővonalakkal kapcsolatban nagy baki nem bökte ki a szemem, igaz, nem is agyalgatok rajta. :)

    Az eredeti terminátor filmek olyan téren kényelmesen voltak az időutazással kapcsolatban, hogy mindegy mit csináltak, nem tudták megváltoztatni a jövőt. Se a gépek, se Connorék.
  • Sir Quno Jedi
    #1933
    Ez miért zavar. Lehet két, avagy több Cameron is 1xrre, mitöbb több idővonal van, ezt már megbeszélték és mindenki másikból jön vissza. Arról már nem is szólok, hogy Cameron ide-oda verődhet a két oldal között, hiszen nem irtották ki az alapprogramozását, csak elnyomják (és tippem szerint nem is John tette ezt, hanem...SZÁNDÉKOSan hagyták, előkészítették, vagy maguk a gépek csinálták eleve).
  • modellmaker
    #1932
    volt a sorozatban egy rész, ami a jövőben játszódott, és ott Cameron még ellenük volt.
  • precision
    #1931
    hát... időutazás :)
    nem értem miért nem hanyagolják a filmesek, ha úgysem tudják normálisan kezelni, és nem a saját hibájukból adódóan, hanem mert egyszerüen nem lehet normálisan használni, mert mindig lesz paradoxon
  • Punker
    #1930
    mert most vele van így haladnak előre, és máris paradoxon az egész :D
  • Panzermeyer
    #1929
    Nekem is tetszett ez a rész a tengeralattjárós jelenetek miatt.
    Miből gondolod, h a háború kitörése előtt végig vele volt Cameron? Simán elpusztulhatott vmikor a T3 előtt. És amikor a jövőben legyártják, elfogják majd átprogramozzák, akkor fog ismét Connorhoz kerülni, hogy aztán 1 nap visszaküldje.
  • Punker
    #1928
    gyerekek az idő vonal bennem kissé szétesett de durván, mert volt az alap verzió hogy Cameron-t átprogramozták és visszaküldték, de most ott tartunk hogy ő végig ott volt john-nal már a háború kitörése előtt is.

    De akkor ki gyártotta le?
    És ki programozta át? :D
    És miért nincs egyetlen film se ahol ne kuszálódna össze az idővonal? :D



    amúgy szerintem jó rész volt, ahogy fagyasztva viszik a folyóscuccot a tengora stb.
  • Monoton
    #1927
    Nézettség ismét emelkedett egy keveset.
  • Malakai
    #1926
    Sztem aki kedvelte a dráma részét a sorozatnak (aki nem az meg mazohista, ha eddig nézte), annak jó volt a mostani rész. Najó a végén a......elég béna volt, de sebaj. :)
  • rooney8
    #1925
    Na megnéztem. Sztem jobb mint az előző, csak ez még mindig kevés :/ Megint csak egy helyben állnak. Jó, tudunk meg pár új dolgot, de ahogy már írták ilyen tempóba sose érünk a végére :/
  • skyli991
    #1924
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg az hogy kattant a pisztoly amikor meghúzta. Lehet hogy nem lőtte volna le ha el tudja mondani Jesse hogy terhes volt? Amúgy jó hogy kiszedték Riley-t meg Jesse-t :D