2483
  • Sir Quno Jedi
    #2043
    Ne aggóggyá', nekem volt olyan barátom, aki fejhangon vernyákolt, ha el akartad mesélni neki egy film/könyv végét és teljesen kiborult, meg dührohamot kapott közben. Olyankor nem tudod, hogy röhögjél rajta, avagy szánakozzál... :D

    Szal. mexoktam.
  • tnm #2042
    jó mmár akadjuk le sztem a témáról. nagyobb kezd lenni a füstje, mint a flame volt :P
  • Sir Quno Jedi
    #2041
    Az, hogy némely szvsz. nem teljesen épeszű lakos számára már az is spoiler, ha leírod, hogy jó, avagy rossz rész volt és tetszett-e neked, vagy sem! :D Olvasd lentebb...

    Úgy gondolom, már az is dúúúúrva spoiler lehet nekik, hogy egyáltalán LÉTEZIK ilyen sorozat! Hmmm.
  • Seten
    #2040

    Ebben mi volt a spoiler? :)

  • akyyy
    #2039
    Meg nem akartam flémet kelteni, szóval tőlem téma lezárva, már úgyis van mé vagy 3 rész, és vége a sorinak lehet?
  • precision
    #2038
    ok
  • akyyy
    #2037
    engem nem az zavar hogy most tovább kell olvasnom hanem hogy van ilyen makró, mégsem használod:D
  • Sir Quno Jedi
    #2036
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Ez egy valóban jó rész volt. Ha ilyen színvonalas lenne az egész, hajajj...
  • precision
    #2035
    jajj hagyjuk már, meglátod hogy SPOILER és tekersz tovább :P
    igen, lusta voltam makrózni, nyilvános megkövezésemre lehet szavazást indítani
    amúgy nem értelek, ha neked már annyi is ront az adott rész élvezeti értékén, hogy vki beírja hogy jó v. rossz rész, akkor tényleg minek jössz be addig, amíg nem láttad az adott részt? :P
    mazochizmus rlz
  • Kandurex
    #2034
    Szép render, szerintem a következő konzol generáció már kifogja rázni magából ezt a minőséget. Képzeld csak el, ha majd megjelenik akkor mondjuk egy terminátor játék? Mennyei lesz!!
  • akyyy
    #2033
    Ha már van spoiler makró, használjuk már, kéremszépen! Ne legyünk ennyire lusták:)
  • Gnome
    #2032
    hallod ha ennyire nemtod kontrollálni h mit és mit ne olvass el, sztem ne látogasd a ezt a forumot csak akkor ha mazoista vagy:P
  • tnm #2031
    sztem, ha már olvasol, akkor olvass balról jobbra és föntről lefele hsz-en belül :P
  • akyyy
    #2030
    ha spoilert írsz miért nem a makrót használod mert ez így szarnak a pofon:D
  • Mor3llo
    #2029
    Igen, ez így egyelőre korrektnek tűnik! De várjuk ki a végét, márha lesz egyáltalán folytatás...:S
  • precision
    #2028
    SPOILER!

    szerintem az van, hogy a Skynet a jövőben rájött, hogy nem tökéletes a rendszer, ezt ugye már korábban is felvetettem, és ezért küldte vissza folyékony nőcit, hogy 0ról kezdjen kifejleszteni egy új Skynetet, ez lett John Henry. Nade, sztem nem csak tökéletesítésről van szó, a Skynet "bugja" ezek szerint nem csak arra terjed ki, hogy katonai és stratégiai szempontból hibás döntéseket hoz, ami által az emberek majd kezdenek nyerésre állni... hanem a robotjaik is kezdenek túlzottan önállósulni, és szerintem két részre oszlik majd a fém közösség (:D). Ugye ezért is merte megkérdezni future John a tengeralattjárós részben a folyékony terminatortól, hogy csatlakozni akar e hozzájuk. Mert ugye itt nem arról lett volna szó, hogy elkapnak egy gépet és átprogramozzák, hanem 'szabad akaratukból' csatlakozott volna. A folyékony nőcit pedig John Henry elkészítésére a "jó" (v. lázadó) terminátorok küldték vissza. A mostani részben pedig az eredeti skynet hackelte meg John Henryt. Ami két módon lehetséges... vagy már létezik a skynet a jelenben, csak még nem készült fel a judgement day -re, vagy magát a rendszert is visszaküldték az időben, hogy megakadályozza az új skynet létrejöttét.
    Remélem nem kap cancelt az évad végén és lesz folytatás :)
  • kill3r21
    #2027
    egyre jobb lesz ez a sori, remélem nem kap kaszát :)
  • precision
    #2026
    ijjj... asszem be kell újítanom egy jobb pc -re :D
  • jugen
    #2025
    Végre beindult valami, gondolom a "másik" terminator irányította az embereket:)
  • Gnome
    #2024
    Azért zseni aki kitalálta a zenét a Terminator filmekhez..meg úgy a többi zeneszerző is...de a Terminatornak annyira jellegzetes zenéi vannak
  • 5c0rp330n
    #2023
    eszméletlenül nagy :o
    persze ez még csak egy trailer, bármi lehet még belőle.
    a főszereplő valami névtelen katona lesz? gondolom az ott nem john..
  • Sir Quno Jedi
    #2022
    Egy kis finomság a Terminátor kedvelőknek, a Salvation video game kapcsán... :D
  • rooney8
    #2021
    Jó rész volt. Még több ilyet
  • Herold
    #2020
    Tartok tőle, hogy az évadzáró epizód több kérdést fog felvetni, mint amennyit megválaszol, és ha tényleg elkaszálják a sorozatot, cseszhetjük...
  • desigo
    #2019
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elég baj ez.Rég öntudatra ébredhetne,hogy elvégezze a feladatát...
  • Gnome
    #2018
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cromartie nincs már csak a váza..John Henry van azaz a Turk szuperAI..ő meg minek üldőzné őket?...asse tudja kik ők max az FBI jelentésekből..és akkor sem lenne semmi oka...John Henry nem egy terminátor csak a teste az

  • desigo
    #2017
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor Cameront elkapták már kezdtem aggódni,de elég gyorsan megoldódott.Ha Cromartie nem csak legózna hanem üldözné őket egyből izgalmasabb lenne...
  • Gnome
    #2016
    !!!!Pozor!! Neolvassa el akinek a vélemény is Spolier!!!!4négy

    Vééégre beindul vmi story:P....csak nehogy elkaszálják mielött kibontakozna...nagyon kíváncsi vok, h a vöröshajú üzletasszony(a T-1001es) milyen oldalt tölt be, meg az-e aki anno a jövőben kiszökött a tengeralatjáróból, stb stb....szal nagyonsok szálat inditottak el, nagyon remélem, h beis fejezik
  • Punker
    #2015
    jó rész volt.
  • rooney8
    #2014
    Ne nekem köszönd :)
  • desigo
    #2013
    nah ez gyors volt
  • rooney8
    #2012
    Már van ;) :D
  • akyyy
    #2011
    nem is nagyon szoktam, de igy meg lemaradok pár dologról.
  • Punker
    #2010
    remélem estére lesz felirat :D
  • Monoton
    #2009
    :DDDD haggyadmár, ennyi erővel be sem kellene nézned a topikba amíg nincs magyar felirat.

    spike kommentjében semmi spoiler nem volt.
  • akyyy
    #2008
    légyszives, amig nincs magyar felirat, használd már a spoilert akkor is, ha csak annyit írsz le, hogyjó rész vagy rossz rész. saját kérés.

    leirják sokan hogy szar rész, nem is várom, és megnézem valamikor, ha meg jó rész, csak szenvedés még lesz magyar felirat.
    ha meg nem ír senki semmit, vagy csak rejtve, akkor megmarad a meglepetés ereje még ezzel is.

    köszönöm. remélem a maradék két résznél mindenki betartja ezt:)
  • spike0007
    #2007
    Egy ujabb jó rész!:) Nagyon tetszett! Basszus és már csak 2 rész van!
  • akyyy
    #2006
    lol:D
  • Panzermeyer
    #2005
    Én igen nagyon valószínűnek tartom, h amit már vki más is montha mondott volna, h az emberiség megmaradt része akkorra már nem él szép nagy könnyű célpontot nyújtó városokban, hanem a föld alatt, szétszórva kisebb bázisokon, amelyek a Skynet számára jó esetben ismeretlen helyen vannak. Találomra puffogtasson atomot, hátha talál 1 helyet? Nem valami gazdaságos megoldás.

    Lehet hülyeség is, h a Skynet a T3 végén egyedül lövi ki az összes atomot, de lehet akár nem hülyeség is, mert az már nem ugyanaz a Skynet, amiről ők mesélnek a T2-ben. Történt egy s más időközben, ami hatással volt a jövő alakulására. Ez a Skynet már úgy döntött, h saját maga intézi az egészet.
  • Herold
    #2004
    Nem csak az infrastruktúrában esett károk tehetik tönkre az internetet, hanem a bomba elektromágneses hatása is, amely kiüt minden elektromos berendezést.