2483
  • tnm #2083
    "Kisebb oldalak megszellőztettek olyan dolgokat, miszerint a TSCC-t elkaszálják, míg a Dollhouse a gyenge nézettsége ellenére lehet, hogy megkapja a 2. évadot, de ezeket akár mi is leírhattuk volna 2 hónapja. Semmi hivatalos hír vagy megbízható forrás nincs."

    @junkie
  • Kandurex
    #2082
    Én ennek csak örülök, szabályosan már gyalázták a terminator nevet.
  • jugen
    #2081
    Ez is mekkora volt.
    Miért nem lehetett ilyen szinten tartani a sorozatot???
  • Malakai
    #2080
    Ha tippelnem kéne, akkor egy régi hírt fújnak fel utólag.
    Korábban volt egy pletyka, hogy lebontották a díszleteket, egy hete, hogy ezt még meg is erősítette a FOX, de ez csak pletyka volt, később cáfolásra került.
    Persze simán lehet, hogy le lesz lőve a sorozat, a nézettség rossz, de sehol, a legtájékozottabb helyeken nincs erről hír.
  • Monoton
    #2079
    Gyakorlatilag meg csak sorozatguru-n olvasható a hír, máshol nem találom :)
  • Monoton
    #2078
    Állítólag hivatalos a Cancel!
  • Herold
    #2077
    Lyric
  • rooney8
    #2076
    Sztem is oda**szós :)
  • Kandurex
    #2075
    hm..ez tetszik, ...valami jót is tudnak rakni ebbe a sorozatba?
  • Gnome
    #2074
    De a jövő megváltozott így elméletileg a jövőben már nem fogja visszaküldeni john...ám az idő nem párhuzamosan fut szal a "MOST" az a jelent, jelenti...a bevágások a jövőről már nem aktuálisak, hiszen a jövő már megváltozott...így az ázsiai csaj is egy másik jövőből jött ez le is lett tisztázva a sorozatban...
  • Gnome
    #2073
    nehülyéskedj már és minek küldené vissza?:PPP.....ennyi erővel visszaküldhetné, h megelőzze Derek saját maga halálát és akkor lám 2 Derek lesz egycsapásra + a gyerek derek...ha John felnő akkor meg a már akkorra felnőtt Dereket is visszaküldené ergo Derek hadsereg lesz:P...am ezt ezer idővonalon keresztül el lehetne játszani mert a gépek minden idővonalba küldenek vissza gépeket ezért John is küld vissza embereket/jó robotokat így ez egy ördögi kör...
  • Monoton
    #2072
    Remélem rajta lesz az OST-n. Remélem lesz OST.
  • Herold
    #2071
    Jó kis nóta
  • Monoton
    #2070

    [center]


    Ez valami hatalmas
  • Monoton
    #2069
    Ő hisz benne, hogy valami jót is ki lehet belőle hozni. Nekem egyik kedvenc karakterem.
  • Dj Siegfried
    #2068
    Ellsion...szerintem hanyagolható. kéne már egy parancs cameronnak, hogy ''játsz vele kicsit'' :D (ellison nem tudom mit akar ezzel a john henry dologgal... a múlt hónapban még szuszogtatja egy cíborg, most meg itt tanítgatja)
  • Monoton
    #2067
    Aha mindig visszaküldi őket ugyanarra az időpontra és létrehoz egy Derek hadsereget
  • tnm #2066
    simán visszajöhet a jövőből, egyébként most is kettő volt belőle, hiszen láttuk gyerekként. inkább ez lett volna az indok, hogy John azért akkorra küldené vissza, mert emlékszik, hogy akkor már halott volt. (újabb idővonalat létrehozva).
  • modellmaker
    #2065
    Ez az a derek volt, aki a jövőből jött. Ergo, ott MOST nincs Derek. De a jelenben lévő kis Derek, ha felnő, akkor visszajöhet. Vagy egy másik idősíkban élő Derek.
  • Monoton
    #2064
    Igen, simán visszajöhet még a jövőből.
  • Gnome
    #2063
    Hát a fejlövés elég hatásos érv sztem...de gondolom neked van vmi elméleted, h ugye a megváltozott jövő miatt nem szükséges visszajönnie a múltba, és mivel a tér-idő kontinuum nem bír el két személyt ezért az univerzum gondoskodott róla, h egy idővonalban csak egy Derek lehessen és akkor a jövőben elvileg ő még él vagy ilyesmi?:P
  • tnm #2062
    miért is ne jöhetett volna vissza élve?
  • rooney8
    #2061
    Ja amúgy sztem is kecijóvolt ez a rész. 10/10 :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért kár, hogy Dereket megölték :/
  • rooney8
    #2060
    Igen? De kibe**szott jó lenne :)
  • Monoton
    #2059
    Nem kell még cancelről beszélni, ha a Fox elkaszálja még elég sok esély van rá hogy egy másik csatorna továbbvigye.
  • Gnome
    #2058
    ha nem kapott volna cancelt sztem megsem ölték volna:P....normál esetben visszatérőként?:P...jah egy deadalive vs. Terminator crossover részben zombiként:)
  • Gnome
    #2057
    nagyondurva, h ennyire nemérdekli az embereket odaát...hát sajnálom szívesen megvártam volna még pár évadot..
  • tnm #2056
    tudom, de sztem még visszatérőként láttuk volna, ha nem kapja meg a cancel-t
  • Monoton
    #2055
    Nemhiszem, szerződése van már egy új sorozatra.

  • Shep
    #2054
    Utolsó rész jön jövő héten ugye?

    Spoiler
    Megölték az egyetlen értelmes karaktert a filmben (Na jó Ellison még korrekt tag)
  • rooney8
    #2053
    Pl. a FOX nem szarja le... :(
  • 5c0rp330n
    #2052
    faszomat a nézettségi adatokba. ki nem szarja le, hogy amerikában az a pár agymosott barom épp milyen gombokat nyomkod a távirányítóján amikor ezt vetítik? :S
  • rooney8
    #2051
    "2x21 Adam Raised A Cain (3,35 millió néző)"

    Nem hiszem elIlyen nincs :@ Így biztos búcsút mondhatunk a 3. évadnak

    Viszonyításképp:

    2x14 The Good Wound (3,71 millió néző)
    2x15 Desert Cantos (3,80 millió néző)
    2x16 Some Must Watch, While Some Must Sleep (3,42 millió néző)
    2x17 Ourselves Alone (2,96 millió néző)
    2x18 Today Is The Day (part 1) (3,5 millió néző)
    2x19 The Last Voyage Of Jimmy Carter (part 2) (3,65 millió néző)
    2x20 To The Lighthouse (3,83 millió néző)
  • spike0007
    #2050
    Nagyon jó rész volt a sorozat végre a régi fényében tündököl aminek örülök! Az évadzárót és John Cam jelenetét várom már!:)
  • tnm #2049
    sztem még visszajön.
  • Dns5000
    #2048
    hu a 2x21 nagyon kiraly végre történik valami,
    a seria kozepe fele olyan dög unalom volt, hogy már nem is érdemes nézni.
    Az utolsó pár részben nagyon bekeményítettek. Sok jó ötlett lett :)
  • jugen
    #2047
    Mekkora volt, most jó sok mindent beletettek egy részbe.

    [spoiler]Derek halála eléggé meglepő volt. Nem szokott ő ennyire amatőr lenni a terminatorharcos veterán múltjával. Hmmm, akkor a következő részben lesz egy kicsit egyedül John Cameronnal [\spoiler]
  • kill3r21
    #2046
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Komoly rész volt, Dereket igy megölni fuck :S
  • Sir Quno Jedi
    #2045
    De neki olyan, mert...
  • Seten
    #2044

    Najó de ha elmondod neki, hogy neked tetszett vagy nem, az nem olyan mintha azt mondanád: "a kertész lesz a gyilkos!!" :)