2483
  • rooney8
    #2123
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mekkora rész volt már?!! :) Ezt nem lenne szabad befejezni:@
    Amúgy most akkor abba az időbe utaztak mikor még Kyle nem jött vissza az időbe, azért nem ismerik még John-t? Meg gondolom Cameron itt még ember... És John Henry is előre ment az időbe, nem? Még egy uccsó kérdés :) Nem úgy volt, hogy Camreon veszi ki Henry chipjét? Erre meg fordítva történt :)
    #2121
    Ha arra gondolsz amikor azt mondja, hogy "én is szeretlek", azt Sarah mondja...


  • precision
    #2122
    na ez egészen korrekt volt

    most akkor lesz folytatás vagy cancel, lehet már tudni?
  • goger
    #2121
    hát ez tényleg nagyon brutál volt, bár egyvalamit nem vágok, az utolsó 10 másodpercben elhangzik egy mondat, az Cameron és John lehet ? ezzel nemhiszem h elárultam bármi spoilerest
  • Monoton
    #2120
    Jájj be sem jövök a topikba amíg nem néztem meg :DD
  • kill3r21
    #2119
    reggelt, nah megnéztem a finálét, és most az egyszer fogott el a terminátor sorozat után egy olyan lostos OMG WTF érzés....
    Gyerekek ez NAGYON ÜTÖTT::O:O de semmit nem értek, nézzétek véleményezétek :)
  • Sir Quno Jedi
    #2118
    yep
  • rooney8
    #2117
    Gondolom e21-re gondolt :D
  • Monoton
    #2116
  • akyyy
    #2115
    már láttad a finálét? grat:D hole?
  • Sir Quno Jedi
    #2114
    Van OST, de azon még nincs rajta, ha lesz második is, azon már rajta lesz szvsz. Annyira nem nagy szám amúgy az OST, de nem is rossz.

    01 - Samson and Delilah (From Samson and Delilah)
    02 - Terminator The Sarah Connor Chronicles Opening Title
    03 - Sarah Connors Theme (From Pilot)
    04 - Cromartie In The Hospital (From The Turk)
    05 - Andy Goodes Turk (From Queens Gambit)
    06 - Central America (From Queens Gambit)
    07 - John And Riley (From Automatic for the People)
    08 - Derek Reese (From The Demon Hand)
    09 - Aint We Famous (From Automatic for the People)
    10 - Motorcycle Robot Chase (From Gnothi Seuton)
    11 - The Hand Of God (From The Demon Hand)
    12 - Prisoners Of War (From Dungeons and Dragons)
    13 - Miles Dysons Grave (From The Turk)
    14 - Atomic Als Merry Melody (From Automatic for the People)
    15 - The Reese Boys (From What He Beheld)
    16 - Removing Camerons Chip (From Vicks Chip)
    17 - Ellison Spared (From What He Beheld)
    18 - I Love You (From Samson and Delilah)
    19 - Catherine Weaver (From Samson and Delilah)
    20 - Dereks Mission (From Dungeons and Dragons)
    21 - Theres A Storm Coming (From Dungeons and Dragons)
    22 - Highway Battle (From Queens Gambit)
    23 - Perfect Creaturs (From The Demon Hand)
    24 - Terminator The Sarah Connor Chronicles End Credits
  • Sir Quno Jedi
    #2113
    Ez azé kemény volt. Valahogy így kéne vinni egy vonalas sorozatot.
  • rooney8
    #2112
    Nekem is az volt az első gondolatom, hogy a "meg lehet kerülni a szabályokat" mondat után elborult az "agya" és nem külső támadás volt :)
  • goger
    #2111
    Hát nemtom, nekem az tünt fel, hogy épp akkor volt a "támadás" amikor kimondta h meg lehet kerülni a szabályokat, lehet akkor kattant be valami neki amire azt modnta külső támadás volt, plusz egy megstersáéges intelligencia miért ne utdna oylan nyomokat hagyni ami alapján a szerelelő pasi is ezt látja.
    Másrészt azon gondolkoztam h az a folyékony fém akit csatlakozásra kértek fel, nem-e az jött vissza és az most a Savannah anyja (nem tudom a nevét hirtelen).
    Harmadrészt, szintén énis ilyesmire gondoltam, hogy azért kéri fel az FBI -os pasit, hogy jobban megismerjék az embereket (emberi gyengeségeket mint pl a T2 végén már az anyjával próbálta zsarolni) ezáltal nagyobb az esély a legyőzésükre.
    Vagy gondolok még olyanra is, hogy azok a gépek akik nem akarják a háborút, mert nekem úgy tünik kezdenek önállósodni ha kérésre már átgondolják csatlakozik-e, nem-e azok küldték vissza a folyékony fémet, hogy legyen skynet csak épp ne legyen háború vagy valami köztes megoldás szülessen.
    Mondjuk ez olyan sztori, hogy ha nem a könyveket követi (amiket meg nem is az eredeti író írt már) akkor bármiylen történetet lehet kanyarintani belőle nem? :)
  • Panzermeyer
    #2110
    Valóban nem volt olyan rossz rész. De nekem eddig a legjobban a Last Voyage of the Jimmy Carter tetszett akkor is!
    Spoiler!
    Ezt a Derek ügyet elég gyorsan lerendezték, legalább egy kis harcot láthattunk volna :(
    Anyuci börtönbe került. Szépen elvarrják a szálakat, ha mégiscsak cancel lesz belőle. Cameront megint felrobbantják? :D Ellisont leszúrja miss Weaver, vagy John Henry öli meg?
  • Daza500
    #2109
    Valamikor a JÖVŐBEN. :)
  • Monoton
    #2108
    Xpress hírlevélben kaptam anno. :D

    Elvileg folytatni fogják majd az RTL-en is valamikor.
  • rooney8
    #2107
    És télleg... Mosmár emléxek, de azt hittem ez csak valami fan cucc :D Akkor az rtl már nem folytatja?
  • Monoton
    #2106
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1131808025&no=2002
  • rooney8
    #2105
    Most hogy szóba jött az rtl... Van valami hír róla, hogy folytatják, esetleg dvd? :)
  • desigo
    #2104
    Nagyon komoly rész volt
    remélem,hogy nem lesz cancel !!!
  • Malakai
    #2103
    Vmilyen szinten a felvételek, tivo, stb számítanak, az teljesen legális rész, csak sokkal kevésbé, mivel a reklámokat ott senki nem nézi végig, így ezek a blokk eladhatóságába alig számítanak, plussz ezek az adatokat nem tudják olyan hamar, de azért ez számíthat vmennyit.

    Az, hogy a világ egyéb részein mennyit nézik, az megint alig számít, még az se nagyon szokott megmenteni egy sorozatot, ha sok ország csatornája licenseli (mint itt az RTL)...
  • rooney8
    #2102
    Na ezt nem tudtam... Ma is tanultam valamit :)
  • tnm #2101
    "Mint már írták(?) az van, hogy kint amcsiba a péntek az a halálnap"

    ez nem igaz. csak a Fox-on halálnap. Sci-fi (azaz nemsoká már SyFy)-nek például ez egy erős napja. (BSG, SG-ek éveken át ekkor voltak)
  • rooney8
    #2100
    Mint már írták(?) az van, hogy kint amcsiba a péntek az a halálnap (elvileg mindenki dolgozik, bulizik... stb. :D) És ebből kifolyólag a TSCC-nek a DVR száma jó magas lehet :)
    Míg más sorozatok nem pénteken vannak (kivéve ami igen) ergo mindenki meg tudja nézni a tévébe és ezért a többinél alacsony a DVR szám :D
  • tnm #2099
    neked a részenkénti reklámok számára.

    a korábbi témánál pedig, amiről beszéltetek.
    bár, hogy a DVD számokat honnan vetted, azt nem tudom. én dvr-t írtam (digital video recorder - aka 21. századi videó -, ami a gyűjtő neve a dvd felvevőknek, a merevlemezes egységeknek (pl. TiVO), stb...)
  • Gnome
    #2098
    Sztem ált. azok a Sorozat DVDk a sikeresek amik már a futásuk alatt is hozták a nézettséget (PB, megint a Lost..vagy pl mondjunk egy alternativ példa pankráció..bár az meg annyira sikeres, h pay per view eventek is vannak..)..ám igy utánnaolvasva nemtom mire válaszoltál így énsem tom, h most mire válaszolok.
  • tnm #2097
    egy 42 perces részt inkább 5ször szakítanak meg. egyébként nálunk is kb ugyanennyi mennyiségű reklám van, csak tömbösítve.

    amúgy most majdnem mindegy, hogy számoljuk-e a second hand (eye?) nézőket, mivel ha őket is belevennénk, akkor a nézettebb műsoroknál is figyelembe kéne venni és arányokban kb ugyanott lennénk. (jó biztos van olyan sorozat, amit a legtöbben élőben néznek és így a dvr és fájlcsere számai kicsik -utóbbi természetesen Amerikán belül nézve, és biztos van olyan is, amire sokan kíváncsiak, de adásidőben valami jobb elnyomja, ezért mondjuk dvr-ben nagyon erős, de attól tartok, hogy TTSCC utóbbi se)
  • rooney8
    #2096
    Te is engem

    És akkor most jön a #2089 :D
  • Gnome
    #2095
    Mostfigyeltem h már leirtad:P..mindegy idézek " Csak leírtam neki, hogy tisztában legyen vele :)"
  • Gnome
    #2094
    Köszönöm Rúni megvilágosítottál:P

    Kár, h mi (a világ többi nem amerikai nézője, azaz kalóznézők:P) kicsit sem számítunk a FOXnak mivel mi nemnézünk amcsi reklámokat amik közben mennek...ott ugye a cégek versengenek a Lost/HIMYM/American idol (most csak hasamraütöttem) reklám szüneteiért....ugye kinn egy sorozatot 3szor is megszakítanak...a legjobba mikor a vége elött 2 perccel megszakítják, reklám aztán jön a végén a stáblista stb:P...ha egy sorozatot nem néznek kinn elegen, nemjönnek a nagy cégek azaz kevesebbet fog hozni..
  • Kandurex
    #2093
    :)

    ...bagoly és veréb, felfedezed magad is az összefüggést?
  • Monoton
    #2092
    [Törl]
  • rooney8
    #2091
    Csak leírtam neki, hogy tisztában legyen vele :)

    "láthattad a nézettségből, h nagyon megosztja az embereket és kevesebben vagyunk mi akiknek actually tetszik az egész:)"
  • Monoton
    #2090
    Jajj de szépen megfogalmaztam
  • Monoton
    #2089
    Kár hogy a FOX nem nézi ezeket a számokat, felesleges ezeket felhozni.
  • rooney8
    #2088
    A nézettségi adat csalóka :) Vagyis az oké, hogy ~4 millióan nézik meg a tévébe, de sokszorosa nézi meg később (felveszik, torrent... stb.)
  • Gnome
    #2087
    nekem is tetszett de sztem nemvolt sértő a hozzászólása:)...a Star Wars guruk pl sztem leharapnák öcsém fejét mert imádja a legújabb animációt( ami ugye telivan fullnonszensz dologgal)..láthattad a nézettségből, h nagyon megosztja az embereket és kevesebben vagyunk mi akiknek actually tetszik az egész:)
  • TDantes
    #2086
    Én meg nem örülök neki, mert nekem tetszett! És mit bánt az téged te hülye bunkó paraszt, hogy másnak tetszik? Annak örülsz ha más embereknek rossz? Ha a mások által valamennyire kedvelt műsort megszüntetik?

    Hogy lehet valaki ennyire barom?!
  • rooney8
    #2085


    #2084
    Ez télleg szar :D
  • whiskeyman
    #2084
    az eredeti viszont szar :D