201
Chameleon
  • maRvin79
    #121
    Sziasztok!

    Segítséget kérek, mert elakadtam.



    ezen a pályán már körbejártam mindent, ahol nem lőnek le, és néhány olyat is, ahol igen, de nem tudom mi lenne az utolsó előtti obejctive, mert azt látom, h a 3as hangár az utlsó, ahova nem tudok bemenni, csak benézni az ajtó alatt.

    légyszi írja meg vki, h mi a teendő, köszi előre is

    maRvin
  • hykao #120
    Még a végén visszasírjuk a KGST-s időszakot... :) Akkor most ez a játék magyarul lenne kapható és kb. 500 forintért...(persze a fizetés is csak 10 000 körül lenne...) :)))
  • atesszan
    #119
    Na kivégeztem én is!Nagyon jó volt!!!Hogy egy ilyen játék ne jelenjen meg nálunk,csak 3 országban...
  • tonyr #118
    aha... csak ez zavart meg
  • kirol
    #117
    Biztos erre gondolt:
    Chameleon v1.0 [ENGLISH] Fixed EXE
  • hykao #116
    ahhoz biztos nem találtál, mert nincs angol feliratos változat...olvass vissza, már többször is leírtam, hogy milyen verziók vannak...
  • tonyr #115
    azaz ok hogy nincs, csak a gamecopy-n találtam krekket az eng változathoz, azért kérdezem...
  • tonyr #114
    angolositás nincs a játékhoz ?
  • bakvarnyu
    #113
    Na akkor légyszi készíts egy végigjátszást (holnapig ráér) .. kösz
  • strebacom
    #112
    Na mégegyszer köszi ezt a játékot...végigtoltam nagyszerü...várom a következöt..ha van valami akkor irj már egy privit...köszi!!!
  • atesszan
    #111
    Kösz a választ,az volt a baj,hogy az egész profilt töröltem,de már megoldottam.
  • hykao #110
    Az epizódválasztás menüpont alatt egyébként végig lehet követni a történet alakulását képes ábrákon.
  • hykao #109
    Meg kell szerezned a kompjúterhekkelőt. (a térképen a jobb felső sarokban lévő konténerek egyikében van - ha jól emlékszem)
  • hykao #108
    FŐMENÜ:


    BETÖLTÉS ALMENÜ:


    Nem baj ha kitörölted, kezdd előlről azt a részt egy másik mentéssel. Elég sűrűn ment magától is, F5-F8: Gyorsmentés, gyorsmentés betöltése. A többi billentyűt már korábban leírtam.

    Ha megvan a melósruha, akkor azzal be tudsz lépni az amúgy civilek és idegenek elől lezárt katonai területre...
  • strebacom
    #107
    Szia segits már légyszi ird már le hogy itt mit kell csinálni, mit hagytam ki...Köszi!!!

  • atesszan
    #106
    Ugye az orosz nem az erősségem,be akartam tölteni az aktuális pályát és kitöröltem véletlenül az összes mentésemet.Most sem tudom a menüpontokat.Szóval van-e vkinek mentése?Ott tartottam,hogy az állomáson jegyet kell venni,fel kellett venni egy munkás kabátját.Egyébként itt el is akadtam.Ha vki tud,segitsen,mert még egyszer ezért nem kezdem előről!
  • kirol
    #105
    Hát rajta, nem rossz gondolat!
  • hykao #104
    Arra gondoltam még, hogy esetleg fel kéne keresni néhány nyomtatott médiumot (vagy esetleg az EVM-et), akik régebbi teljes játékokat szoktak mellékletként adni az újságjaikhoz, és a figyelmükbe ajánlani a játékot. Biztos olcsó lenne a jogok megszerzése (és az ezekhez járó lokalizációs kittet), lévén mondhatni majdnem a süllyesztőben végezte a játék, de újságmellékletnek kitűnő lehetne, és adott esetben a lokalizációt ingyen elvégezném...
  • hykao #103
    NINCS angol feliratos verzió! Orosz, cseh és lengyel feliratos verziók vannak. Utóbbi kettő esetében a hang angol, viszont a védelem Starforce, míg az orosz verzió védelem nélküli.
  • atesszan
    #102
    Óriási jutalom ért,különben végigolvastam a fórumot,mielőtt feltettem volna a kérdést!
  • Gibor
    #101
    mivel t4e vagy a 100. üzenet, ezért megjutalmazlak azzal hogy EZEN az oldalon kicsit lejjeb görgetsz...
  • atesszan
    #100
    Hello!Leszedtem az ip torrent-ről a játékot,de full orosz.Valaki legyen szives belinkelni az angol feliratos verzát!Köszi
  • Pepsi Twist
    #99
    ezen van 1 bug (legalábbis nekem bug, az első képen)

    Aki észreveszi adok neki 1 csokit :D
  • hykao #98
    Van még néhány pálya... :)
  • k3nGu
    #97
    na azért elne olvadjál ezért...
  • tonyr #96
    lécci seed-eljétek... Nmag-on... köszi
  • strebacom
    #95
    Hihetetlen hogy milyen jó a grafikája.....







    Most kezdtem ezt a pályát..remélem van még böven....
  • hykao #94
    Jól emlékeztem. #87-ben ott van, hogy mit kell csinálnod.
  • strebacom
    #93
  • hykao #92
    Még nem. Ha lesz fejlemény úgyis jelzem majd itt.
  • csrolli
    #91
    és legalább sikerült megoldani??
  • Pepsi Twist
    #90
    csak kicsit olvass vissza én is ezzel a problemmel jöttem ide...
  • kirol
    #89
    Jutottál már valamire editor ügyben?
  • csrolli
    #88
    sikerült megszereznem játékot, sajna az orosz verziót.
    hogy lehet megoldani, hogy angol nyelvű legyen???
  • hykao #87
    Tartsd lenyomva az F1-et screenshot előtt, hogy lássam mi a feladat, fejből én sem emlékszem mindenre...de ha jól emlékszem el kell menned a propaganda központba (térképen megjelenik a helye) elfaxolni a fényképet...
  • strebacom
    #86
    Lefényképeztem a faszit, most merre???



  • hykao #85
    Itthon a Mortyr3 magyarul jelent meg, és elég olcsón kapható, tessék megvenni! :) Pl: ITT
  • bakvarnyu
    #84
    Magyar torrent oldalakon fent van , többet nem mondhatunk nektek kell utánajárni..
  • strebacom
    #83
    Én a Mortyr3-mat is keresem csak Lengyelül jelent meg nem tudsz valami lelöhejet, nézz már szét légyszi!!
    Köszi!!
  • k3nGu
    #82
    engem is érdekelne ez a game, kipróbálnám, csak nem nagyon találtam még olyan helyet, ahonnan gyorsan jönne...megtudna vki dobni egy linkel? megköszönném;)