201
Chameleon
  • hykao #161
    Erről a játék topikjában beszélgessünk. (kipróbáltam, de még sokat nem nyomtam - történelmi FPS)
  • hykao #160
    Nem terem ott hipp-hopp, mert vagy te magad irányítod a főhőst új területre vagy pedig a menüben végighallgatható/végignézhető a képes-ábrás nyomozási fejlemény minden szakasza. (egyfajta pályák közti egyedi és érdekes átvezetőként)
    Ezekben az átvezetőkben általában egy telefonhívás hallható, amiből kiderül, hogy hová vezetnek a nyomozás legújabb eredményei... (vagy Mike Weiss barátunkkal beszélünk telefonon vagy pedig valamelyik összekötőjével)

    Amúgy ezt a dinamikus - a történet előrehaladtával bővülő - menü-ábrát bármikor meg lehet tekinteni a menüben, ill. a kapcsolódó hanganyag is meghallgatható.
  • Shep
    #159
    Ja tényleg ezt a 9. százados témát már kipróbáltad? Milyen?
  • Shep
    #158
    Ja azt tudom, hogy voltam a ruszkiknál is meg a moldávoknál, csak olyan fura volt, hogy hipp-hopp ott terem a világ másik végében, ezt kicsit jobban is megcsinálhatták volna. Na mindegy levadászom az amcsikat :)
  • kirol
    #157
    Látom új művedet aszfalton.
    Nagyon rákattantál erre az orosz témára. :)
  • hykao #156
    Hogyan lett volna az íreknél? Ne hülyéskedj már! :) Már elfeledted Albániát és a Kukesi repteret? :) No meg nem tűnt fel a bazi nagy Leninszobor a vasútállomás előtt? (Szovjetunió, Moldáv tagköztársaság - ma: Moldávia)

    Egyébként Írországban - ha jól emlékszem - csak a vidéki tanya és templom helyszín van. (az előtte lévő Észak-Írország, Dublin) ...számos helyszín vár még rád, Afganisztántól-Kolumbiáig...Kubától-Libanonig...és azért kerülsz helyszínről-helyszínre, mert a nyomok mindig odavezetnek...
  • Shep
    #155
    Kezd keményedni a helyzet ámerikában, kamerák mindenhol zsaruk. Egyébként, hogy is van ez? Azt értem ,hogy a családja gyilkosait keresi, mert valami nem tiszta az ügyben, de miért kellett felszállni a vonatra, mi volt rajta? Az még az íreknél volt? Miért ment hírtelen az amcsikhoz?
  • Shep
    #154
    A következő pályán a vonaton kezdek, de hogy tudom elintézni az első őrt? Ahogy kinyitom az ajtót egyből lőni kezd.
  • hykao #153
    Gurulj ki a kocsiszínből a mozdonnyal...
  • Shep
    #152
    Na itt mit kellene csinálni, ha jól értettem, valami vonatról meg mozdonyról beszélt, és hogy el kell érnie. Na de hova akar ez menni?
  • Shep
    #151
    Ok, kösz megvan. Feljutottam a repülőre de minek? :)
  • hykao #150
    Pedig ott van, abban az épületben, ahol a kérdező ember épp tartózkodott a térképe szerint. Nézz jobban körül ott.
  • Shep
    #149
    Tudom, de abban a házban nem találtam. Az egész pályán egy db medikitet meg a munkásoveralt találtam.
  • hykao #148
    Ha jól emlékszem leírtam azt is, hogy merre van a kulcs... :)
  • Shep
    #147
    Na ok, ezt már olvastam korábban is, de kulcsot nem találtam.
  • hykao #146
    Ez a kérdés merült már fel itt, nézelődj szét kicsit lejjebb...
  • Shep
    #145
    A hangárba, hogyan lehet bejutni? Két oldalra néznek az őrök, próbáltam egy nagy kört csapni, de ott is mászkálnak és mivel nyílt terep elbújni sem tudok előlük. Ötlet?
  • hykao #144
    Tudd meg a menetrendet a diszpécserirodában
  • Shep
    #143
  • hykao #142
    képet! f1-et lenyomva... (de előtte olvass vissza, hátha volt már róla szó)
  • Shep
    #141
    3. pályán a repülőtéren mit kellene csinálni?
  • hykao #140
    igen, nyilván az volt a baj...de csinálj képet, hogy lássam a szövegeket...
  • hykao #139
    lejebb már belinkeltem a főbb töltési-mentési dolgokat...sőt bill. kiosztást és menütételeket is...
  • Shep
    #138
    A A templomos pályán, felmásztam a toronyba, felvette ma távcsövest, lelőttem pár fazont a mezőn, aztán mivel kifogyott az AK-val lőttem párat, ekkor kiírt valamit és vége lett a küldetésnek. Riadóztattak, vagy mi volt?
  • Shep
    #137
    Hogy a franc esne bele, már menekültem kifele az alagsorból a SAS-osok elől, volt fegyverem is, meg minden erre meghaltam, valamit rosszul nyomtam és oda lett a quicksave és az autosaveketet se tölti vissza, a pálya elejéről kell kezdenem. Ezzel mit lehet kezdeni, mire nyomjak ha meghalok, mert ez így elég kellemetlen.
  • Shep
    #136
    Kösz akkor a beállításokat legalább eltaláltam :)
    Lőni lehet majd fegyverrel, vagy csak mutatóba lesz?
  • hykao #135
    Kamerákra kell figyelni és/vagy kiiktatni őket egy rövid időre (ehhez az alattuk lévő dobozhoz kell állni, és megjelenik egy cselekvés menü)

    Beállításoknál így van minden maxon, kivéve az élsimítást, ami jelenleg 2x-esen van neked. (a felbontás mondjuk elég fura 1152x864...) Illetve középen a 32 fölötti ablakban a képfrissítés értékét tudod beállítani, afelett pedig a függőleges képszinkront. (ha benyomod a gombot)
  • Shep
    #134
    Na első küldetés, bejutottam abba nagy raktárépületbe. elindulok lefele a lépcsőn, de mindig észrevesznek, mondjuk ott ír valamit oroszul, valami tippet, csak hát fogalmam sincs mit, hogy lehetne oda lejutni észrevétlenül?
  • Shep
    #133
    Fú úgy látom kemény lesz -így, hogy egy szót nem tudok oroszul. Az elején követem a csókát, megáll vizelni, mit kell vele csinálni, lesokkolni nem tudom, ill. hiába veszem elő a sokkolót nem csinál semmit, hiába nyomkodom az egeret. Vagy csak meg kell várni míg elvégzi a dolgát?
  • Shep
    #132
    Valaki lefordítaná nekem melyik beállítás micsoda?
  • hykao #131
    Hát maga a játék szlovák fejlesztés (a Mafiát is készítők egyik szlovák leányvállalata csinálta), a hang ugye angol, csak a felirat orosz...
  • maRvin79
    #130
    köszönök minden segítséget, végigjátszottam a játékot, ami nélküled nem ment volna.

    nagyon tetszett, mint ahogy anno a Mafia, és a H&D1,2 is.

    kár h mostanában nem jött ki ilyen játék, bár lehet, h csak én nem ismerem, mindenesetere bűn lett volna kihagyni, csak mert orosz.

    üdv, marvin
  • maRvin79
    #129
    ááááááá :)
  • hykao #128
    Le kell fényképezni...
  • maRvin79
    #127
    nah megint elakadtam. elrontottam a tv adást, lesokkoltam a fickót, aki kijött, és ha jól értettem, akkor azt mondta a karakter, h megvan vmi térkép, amit látok is az asztalon, de sokat nem érek vele, felvenni nem tudom, és nem is jelent meg új objective a térképemen.



    remélem tudsz megint segíteni :)

    üdv
  • maRvin79
    #126
    köszi megint
  • hykao #125
    A kép tanúsága szerint a teljesítendő feladat: megkeresni a B06-os dossziét
    (ha jól látom B06, de elég szarul olvasható, legközelebb nagyobb és/vagy olvashatóbbra konvertált képet dobj)
  • maRvin79
    #124
    egy barátom kommentjét tenném most közzé, akit szintén sikerült elcsábítanom a játéknak:
    "rendőrséges pályán vagyok. kikapcsoltam az összes kamerát, lementem a második liftel a pincébe, kapcsoltam vmit egy computeren és azóta sem tudok odajutni a közéspő szinten a rácson túlra, a másik lift ugyanúgy nem adja be azt az emeletet. any help? :P előre is köszi"

  • maRvin79
    #123
    sikerült is egyből, köszi :)
  • hykao #122
    Megszerezni a(z A03-as) hangár kulcsát! (ha jól emlékszem, pont abban a helyiségben van, ahol a térkép szerint éppen tartózkodsz...de mérget azért nem vennék rá...)