82377
Silkroad Online (iSRO)
  • Aneko
    #82217
    Igen van. PlaySro a neve.Nagyon komolyan nyomják,rendszeres karbantartás és fejlesztés.Állítólag Tajvaniak csinálják.Régi job rendszer és nem semmi élet a szervereken.Ha jössz a heaven szervert töltsd le.Nagyon sok régi isros öreg motoros van fent.Keresd repsol69 vagy valakit a seal of hun klánból.
  • SirAlo
    #82216
    Van mostanaba valami jo privat szerver ahol sok magyar van ?
  • Atisz #82215
    "és ha már itt tartunk akkor van pár eladó karakterem :DDDDD"

    Az előző (abszolút jogos felháborodásból született) komment után ez a mondat a nap hozzászólása :D
    Ment a +.
  • Ric Flair
    #82214
    és ha már itt tartunk akkor van pár eladó karakterem :DDDDD

    Pavo szerveren Eladó karakterek:

    Lv114 Bow/blade/fire http://www.rev6.com/search/id/?pname=larkin full som+12 Bow 13d+5, 12d legend+6blade 12d som12 shild ezen felül 3-4 avatar szedő pet, devil skill, fellov pet lv113 Ostric noname, 12d+0 legend ékszerek, 1,4m sp +2,6b gold. Elég fullos kari aki ért hozzá láthatja ára: 45ezer

    lv112 Wiz/Cleric http://www.rev6.com/player/Pavo/_Damocles_.html Legend+9 Staff Szedő pet van 2,1m sp 540m gold ára:20ezer

    lv107 Bard http://www.rev6.com/player/Pavo/Big_Lebowski.html szedő pet van zöld keretes eladható 640m gold ára:8ezer

    Lv107 Cleric http://www.rev6.com/player/Pavo/Hun_Lebowski.html 510m Gold ára:8ezer

    lv107 Wiz/Cleric http://www.rev6.com/player/Pavo/Hun_Asteroid.html legend+9 staff 400m Gold ára:10ezer

    lv107 Wiz/Cleric http://www.rev6.com/player/Pavo/LezleyZen.html Legend+6 Staff 410m Gold ára:10ezer

    lv107 Warlock/Cleric http://www.rev6.com/player/Pavo/_KinleY_.html 500m Gold legend+5 wrod +12 magic Shild ára:10ezer

    lv107 Warior/Cleric http://www.rev6.com/player/Pavo/Metronom.html 400m Gold ára:8ezer

    Budapesten személyesen illetve banki utalással. Paypal stb Nem! csak sima banki utalás vagy személyes találkozó. elérhetőségem [email protected]
  • Ric Flair
    #82213
    Tök mind1 hogy melyik szerveren van a legtöbb magyar! ez a játék nem attól függ hogy melyik szerveren van a legtöbb magyar.
    Ez a játék arról szól hogy csinálsz egy karaktert, szerzel egy bot-ot és mondjuk 3 éven keresztül 7/24 járatod a géped hogy high level karaktered legyen.
    Ebben a játékban amit te csinálhatsz azok a következő dolgok:
    -Alchemy (ami úgy pénzes dolog már high levelen..)
    -Pvp-zhetsz agyatlan Pénzes törökök ellen akik magyar forintba átszámítva mondjuk száz ezreket költenek a játékra hogy FULL legend+12 setjük legyen.
    Érted? ezeket a karaktereket te sohasem fogod megverni ergo te vagy a kis csicska.
    Vagy költesz rá kurva sok pénzt és akkor elmondhatod magadról hogy:
    Hú de fasza egy rakás pénzt bele öltem hogy hülye senkiházi törökeket megtudjak verni!
    Szerinted ezért érdemes?
    Szerintem nem!
    De a te döntésed de ha nem költesz a játékra hiába vagy lv 120 as Szar a szetted és csicska leszel.. Te leszel a NOOB mert neked nincs legend+12 setted.
    Teccik érteni?
    De ha bele is teszel egy csomo pénzt mert ilyen hülye vagy hogy neked tényleg az okoz örömöt hogy senkiházi csicsika törököket gyepálj el... akkor is van egy NAGY BIBI!
    Kitesznek egy bardot,celricet meg egy wariort vagy egy komplet Partyt és hiba a legend+12 setted mondjuk.. mert egy Party ellen SZART sem érsz.
    Tehát a Pvp-ről ennyit egy rakás szar.
    Mivan még a játékban?
    Fortress Wat huha.. kb arra ia az igaz mint a pvp-re és a törökök még mindig többen vannak mint a magyarok. ráadássul laggol mint az állat.
    Na akkor kérdem én , hogy milyen játék élményt nyújt ez a szar?
    Semmilyet.
    Csak én is fasz voltam! mert ugy voltam vele hogy húúú ha lv 101-es leszek és majd a nova szettem felveszem de kibaszott nagy ász leszek..
    Aztán lv 101es lettem és nem lettem kibaszott nagy ász..
    Húúú csak legyek lv 110 naz majd már kurva fasza lesz és lv 110 lettem és nem lettem kurva fasza...
    Akkor megcsinálom a 12d sun bowom+12 na az majd oda basz.. és nem baszott oda...
    És a legvégén rájössz hogy az egész egy kalap szarság ami arról szól csak hogy mennyit költesz rá.
    De ha feltélen szeretnéd ezt az utat végig járni nosza hajrá én nem állok az utadba :)) De ezt az utat teljesen egyedül belehet járni! nem kellenek ehhez magyarok...
    Bot kell hozzá meg egy számítógép amit reggeltől estig zug a füledbe bele.. meg csinálja a fasza áramszámlát neked:)
    Ennyi a Silkroad :)
  • Kryon
    #82212
    Nem értem miért bunkóság az, ha szeretném megóvni embertársamat a sajtreszelővel rejszolástól? Az első 3 évében én is játszottam ezzel a csodálatos játékkal, van némi fogalmam róla, és amennyire tudom a helyzet azóta sem javult...
    Nagyon sok jó mmo van, Rift/SWTOR/wow stb. érdemesebb inkább arrafelé keresgélni, vagy ha nem akar havidíjat fizetni és szereti a pvp-t, 1 hónap múlva jön Guild Wars 2
  • Logikok
    #82211
    Taurus-on vagyok itt sincs valami tumultus de vagyunk páran (kb 20an vagy kicsit többen nem akarok hazudni...) . [am kajak nem értem mért divat bunkónak lenni manapság? srác kérdez valamit mert még új erre le hurrogjátok h törölje le stb... majd ki próbálja aztán el dönti.. ha segíteni nem tudtok keresztbe nem kell tenni szerintem.]
  • dragon11
    #82210
    +1
  • Kryon
    #82209
    Picit elkéstél, ebből a játékból a magyarok nagy része már évekkel ezelőtt kiszállt, ha visszaolvasol akkori kommentekre az okokat is megérted.

    Ha megfogadsz egy jó tanácsot, töröld a gépedről ezt a játékot, felejtsd el és keress mást.

  • Timurka
    #82208
    nem. azt felfogtam elsőre is. de érdekel melyik szerveren vannak magyarok. Reméltem, hogy olyan válaszol, aki érdemben tud válaszolni, mert ő is játszik vmelyik szerveren.
    Amilyen peches vagyok , olyan szerveren vagyok, ahol nincs is magyar. ezt akarom elkerülni.
    Mivel most kezdtem, bármelyiken kezdek egy ujjat, ha kell.


    Köszi a privát üzis választ.
  • dragon11
    #82207
    NINCS LEGERŐSEBB KARAKTER, FELESLEGES ERRŐL KÉRDEZŐSKÖDNI.
    NEM, NEM TUDJUK, HOL VAN A LEGTÖBB MAGYAR, NEM VEZETÜNK STATISZTIKÁT.



    Szerinted viccből lett odaírva ez a szöveg?


    #82206: Fórum főoldal ---> saját accountod ---> privát üzenetek ---> bejövő.
  • Timurka
    #82206
    még egy kérdés: a már olvasott pm-eket hogyan tudom megint elolvasni? hol találom őket?
  • Timurka
    #82205
    Bocs.
    Akkor csak arra vagyok kíváncsi, hogy melyik szerveren vannak magyarok?
  • dragon11
    #82204
    Üdv!

    Ez a topik nem a privát szerverekről szól, hanem az iSRO-ról.
    PM ment.
  • Timurka
    #82203
    Sziasztok.

    Én csak most kezdem az SRO-t és van pár kérdésem.
    Mik azok a privát szerver? Mennyire megbízhatóak? Hogyan lehet csatlakozni oda? (találtam 2 linket, de azok egy agnol oldalra vittek.)
    Köszi.
  • Ecoterrorist
    #82202
    Sziasztok!

    Silkroad R, Merv szerverén keressek magyar csoportosulást, klánt. Mondjuk még kis kari, szal másik két szerver valamelyikén is okés.
    Ketten lennénk.
    Egy ingame nevet, ha kaphatnék vagy esetleg pm >>> zzz_O_zzz névre.

    Előre is kösz minden megmozdulást az ügyben.

  • GoodTimes
    #82201
    moderálva
  • MobDozer
    #82200
    Íme az élő példa, hogy miért szarok a privi szerverek 1re sincsen garancia, hogy 1hónap vagy 1év de lehet csak 1hét és egyszer csak megszűnik... az ember meg tépi a haját, hogy beleölt X időt és esetleg X pénzt a nagy semmibe.
    Én 2x szívtam be (1x L2 és 1x MUonline) de több biztos nem lesz mert azóta csak eredeti szervereken játszok minden gameban.
    Jó amúgy a privi szerver, ha az OFFja fizetős mert akkor van hol megnézni/tesztelni a gamet és ha valóban tetszik akkor akkor csak is az eredeti jöhet szóba (még ha fizetős is)
  • Ymdar
    #82199
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki véletlenül, hogy az Alchemyből hová tűnt a Manufacture fül?
    Lehet, hogy nagyon láma kérdés, de több mint egy éve nem játszottam vele; lvl 27 a karakter, engem már a Gold "hiánya" is kiakasztott.
    A hivatalos lapon szépen le van írva minden, de arról, hogy miért hiányozhat, nincs egy betű sem (illetve én nem találtam).

    Előre is köszönöm az esetleges válaszokat!
  • Ric Flair
    #82198
    Sziasztok

    Eladó Hera szerveren egy lv 114-es Bow/Blader/Fire Kakater. FF és van még 1,3M sp feleslegben. Pvp-ben legjobb ch karakter a blade miatt hihetettlen szívos+a blade buffjait blockin és phy defpower buffok akkor is tudja használni amikor bow van a kezdben. Partyban és egyedül fejlődésben is a legjobb és a leggyorsabb a Ch karakterek közt.

    Ruha:Fb rare+12 61% és 80%on minden fehér érték.

    Fegyverek: Legend+12 bow phy atack power fehér érték 100%(!!) magic 80% crit80% rienforcok pedig 61% a legerösebb Bow a Herán! valamint egy +6os legend Blade és egy +12es Rare Fb Shild.

    Ékszerek: Legend minden és Fb

    Avatrok:1 full lucky dress (zöld keretes stallozható) arabian dres, kalozós dres, 3 sapka és 1 acessory,

    Halott szedegető pet és devil skill

    +1oldal invertory bővités van benne

    lv 113(!!)mas Ostrich noname fellow pet

    Gold: 5,5b

    Akit érdekel hívhat 06305058701 vagy küldhet mailt a [email protected] címre kérésre képeket is küldők a karakterről.
  • Ric Flair
    #82197
    Szia, nem kell hozzá semmilyen cucc sem NPC-nél cirka 1,5 milló goldért átalakíthatod. de átalakítás után minden fehér és kék érték megváltpzik rajta ezzel számolj.
  • Chaoslord3
    #82196
    Üdv!
    Lenne egy kérdésem. Hallottam olyat, hogy lehet dg12-es itemet(weapont) úgy átalakítani, hogy egy másik class itemét kapjuk pl: d12es +7es staffot dg12es +7 dual axere. Ha igaz akkor azt hogy tehetem meg milyen cucc kell hozzá??
    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • Mantastic
    #82195
    Eladó
    lvl 104 Kínai Nuker Sp: nem sok, de még 1 szintet kell lépnie és mehet sp-t farmolni
    Neve: faCethepRo20 van rajta: 288 Silk !!
    A karater Pluto szerveren van
    Rare+12 Sword, egyiptomi nova +7 Shield (átalakítva legend )
    Legend +1-4 Full Protector szett, Legend ékszerek, kb 800 millió gold
    Halott szedegető pet (macska és maci), Halott új fajta Angel Spirit, Angel Avatar,
    Storageba (tárolóba): stonok, elixirek, hasznos kiegészítők, 11D Nova+5+6 Protector komplett szett, SOS+5 7D Robe komplett szett, 9D-10D +5/+7 Shield, ruhák, szett, stb
    ajánlatokat a [email protected] címre
  • dragon11
    #82193
    Az klassz.. az ára változott ?
  • Ric Flair
    #82192
    megemelték +5 re nemrég.
  • dragon11
    #82191
    +5 ? nem +4 az astral ?:o
  • Ric Flair
    #82190
    light/cold/fire nuker mennyire lenne életképes?
    Teljes mértékben élet képes. Gyorsan fejlődik. PVP-ben addig élet képes ameddig tart a Snow shildje.. utána könnyen meghal..
  • Ric Flair
    #82189
    A ch 3 masterit használ. Ahhoz hogy Full farmed legyél nem árt elötte Sp-t farmolnod ezt úgy érdemes hogy lv1-esen kiviszed a karid az Ongokhoz és taxiztatod magad. FONTOS hogy ne húzz ki semmilyen skillt és ne emeled a Masterit! Ne nyúlj semmihez csak hagyd hogy gyüljön az SP. Amikor a karaktered lv 30 lesz akkor már nem fog jönn az SP ezért Deht levelezni kell azaz vissza kell halasztani a karaktert lv 1 ig és kezdeni az egészet előről. Ezt kell játszani hosszú heteken keresztül.. és ha mondjuk összeszedsz 1 Millió Sp-t akkor érdemes neki állni fejlődni.. nővekedni.. Persze lehet kevesebb Sp-vel is indulni csak arra kell figyelni hogy mindig kitudj húzni minden skillt. Tehát a 3 mastery simán megy ha van Sp-d. Ch kartereknek egyébként inkább 2 Weapon Mastery ajánlott és 1 Force. Régen volt az hogy 1 Wepon és 2 Force de azóta már más idők járnak és sokak tapasztalata az igazolja hogy a 2 Wepon mastery és 1 Force mastery a nyerő. Főleg ha szeretnénk PVP-zni a karakterünkkel és nyerni nem csak folyton meghallni:) Ha van valakinek kérdése ezzek kapcsolatban tegye fel és irok róla szívesen.
  • Ric Flair
    #82188
    Az Astral és az Immortal külön külön is bele megy a fegyverbe. Az immortal nem engedi elfüstölni a fegyvert az astral pedig megakadájozza hogy +5 alá essen az érték. Tehát ugy müködik hogy fel plusszolod a fegyvered +5re. Veszel item mailból Immortalt és Astralt ráteszed őket. Megprobálod a +6ot de failed lesz nem sikerül.. az Immortal eltünik róla és az Astral is. Viszont a fegyvered +5 maradt és nem nulla. de az immo és az atral ugrott:) természetesen lehet rá venni újból és lehet tovább probálkozni. Érdemes Lucky powdert használni minden plusszolásnál.
  • Ric Flair
    #82187
    A Wariror azt FŐLEG "mob szedő" a Warior amelett hogy buffol Rulor is. Ő Húzza oda a mobokat a partyhoz. Az argo miatt csak a Warival foglakoznak a mobok nem támadják a party többi tagját szinte hanem rohannak a Warior után. Igy több ideig tart a durbility mert nem az attackerek és a bufferek kapják az ütéseket hanem a Wari.

    A kézi játékról: lv100 felett kézzel játszani nem érdemes mert soha nem fogsz megnőni vagy nagyon sok idő.
    A botolás abszulut nem lassú. Te képes vagy 24/7 órában kézzel játszani? Nem hinném:) Sokkal gyorsabb mint te.. ez annyira egyértelmű hogy több szót nem is pazarolnék rá.
  • Ric Flair
    #82186
    Hát a szerverek azért nem tátonganak üresen mert átlag 2800-3000 mindig van a szerokon:D a 3500-as maximumból szal "az üresen tátongtól" azért kicsit messze áll. A többiben egyetértek veled. Sajnos a 12d Itemekt csak Silkes Proffal lehet plusszolni ami úgye pénzbe kerül... Ahhoz hogy egy Legend Itemet felplusszolj minumum kell egy Prem Plus ticket (nem árt ha épp alchemy rate emeléses event van:) valamint egy lucky dress.. ezek mellett a feltételek mellett 1 itmhez hogy +12 legyen.. 20-25 legend proff minimum kell. (de akár még több is) Ha egy full legend+12 es setet akarsz akkor az 12 item X mondjuk 20 proffal tehát az dúrván 6000 silket kéne venned.. dúrván olyan 120 ezer forint egy fullos set.. Szóval a játék bár ingyenes... de a cuccok sok pénzbe kerülnek és az a baj hogy vannak olyan kőgazdagok akik megcsinálják.. hogy fullos setet vásárolnak maguknak (ök a legyözhetettlenek)
  • Ric Flair
    #82185
    Igen ezt a botolás végett vezették be.
  • Ric Flair
    #82184
    Még nem játszottam privát szerveren mert attól tartok mivan ha megszünik? Tehát bele ölöm az időt és energiát aztán egyszer csak volt nincs:S Nem túl bizalom gerjesztő.
  • Holborn
    #82183
    Hát itt mitörtént ? Régen ha a privát szeró szavakat leírtad már majdnem megköveztek, mostmeg csak arról van szó ?
  • BaSRuTTeN
    #82182
    HunSRO letöltése itt...most működik
  • BaSRuTTeN
    #82181
    HunSRO-val kapcsolatban szóltam egy Gm-nek hogy javítsák a játékletöltésre mutató linket,amint ki lesz javítva belinkelem.
  • fromage
    #82180
    Néhány kép:















  • fromage
    #82179
    Sziasztok! Nyílt egy új privát szeró, a neve Infinity Road, 100 cap-es, majdnem minden nap van update, ez a legjobb szerver amin eddig játszottam, gyertek minnél többen!

    w w w . i n f i n i t y - r o a d . n e t

    (bocsi az angol szövegért, egy másik fórumról másoltam csak ki)

    Server name: Heaven
    Level and skill cap: 100
    EXP rate: 60x
    SP rate: 60x
    Gold drop rate: 30x
    Item drop rate: 30x
    Quest reward rate: 5x
    Regions:
    -Jangan
    -Downhang
    -Hotan
    -Roc Mountain
    -Jangan Cave
    -Jangan Fortress
    -Bandit Fortress
    -Hotan Fortress
    -Battle Arena area
    -GM Room (for events)
    -Prison (for events)
    -Muhan (PVP area in the future)
    Slots: 1000 (will be 2000 in the future)


    Starter items:
    100,000 SP
    +77 weapon
    1x 3Day Grab Pet
    1x 7Day Devil Spirit
    10x Moving Speed Scroll
    10x Reverse Return Scroll
    10x Instant Return Scroll
    1000x HP Potion X-Large
    1000x MP Potion X-Large


    What makes Infinity Road special?
    Double EXP weekend. (Does not apply to this weekend [18th February - 19th February].)
    1-9DG Seal of Moon and 10DG SOS armors, weapons and accessories in NPCs for gold! Easy and fun leveling, you can level at 10 level higher monsters.
    Last tier 10DG +5 items (level 98 - 100) for gold.
    10DG Seal of Moon items can be purchased for Arena coins.
    Increased Alchemy rate. 100% success chance untill +4.
    New glows! +6-+10 glows edited, and new glows added up to +13.
    D10 Stones can be purchased at Hotan Grocery NPC for 3m gold each.
    Battle Arena every 3 hours.
    Capture the Flag 2 times a day.
    Uniques respawn in <1 hour. (Cerberus spawn near Jangan, Captain Ivy spawn near Downhang.)
    All avatars added! Including the newest avatar, Demon Shaitan dress, and Angel Spirit! Avatars are available for Arena coins.
    Extended Item Mall: new pets, Premium, Devil Spirit upgrade stone and more added!
    More than 60 new titles added! Some titles can be earned by achieving something special on our server. For example, if you create a +13 item, you will get 'Alchemy Queen' title. For killing Roc, you would get Roc Slayer title.
    Jangan Cave B1, B2, B3, B4 teleport added to Jangan, Downhang and Hotan teleporter.
    Silkroad-R skills added.
    New job system.
    ... and much more.
  • datango
    #82178
    Köszönöm. Megtaláltam az oldalt. Le is szeretném tölteni a klienst de a Gamefrontról:
    "The file you are looking for seems to be unavailable at the moment. Please come back later."
    ezt kapom :=(
    Máshonnan esetleg?
  • datango
    #82176
    hol találhatom meg a Hunsro-t? és milyen rajta a fejlődés?
    Annó azért hagytam abba 104 vagy 106 körül iSro-t mert lehetetlen volt fejlődni.