82377
Silkroad Online (iSRO)
  • Hay
    #82337
    :-)
    Amúgy, bár régebben már kérdeztem itt, sőt, privátban is volt szó róla, de valahogy elmaradtam: lehet olyan "privát szerót" "csinálni", ami nem megy ki a netre, csak próbaképp üzemelne egy "otthoni" gépen? Amit erről találok, az mind 1.5-ös verzióhoz tartozó, elég bonyolultnak tűnő megoldás...
    A technikai része érdekel, nem "kockulni" akarok egyedül :-D
  • dragon11
    #82336
    mmint az magyar szerver magyar staffal:D a játékosok fele meg török :D:D:D
    nm :)
  • Hay
    #82335
    [spoiler] Oksa, kösz az infot :-) [spoiler]
  • dragon11
    #82334
    a Galaxy SRO-t nyomják nagyon a magyarok, de állítólag ott is csak a pénz a lényeg, h minél többet adj aztán az van, amit te akarsz.. még a karakterek statját is módosítják v plusz levelt raknak rád jutányos áron.. elvileg..
  • Atisz #82333
    Korrekten összefoglaltad, bár annyit azért korrigálnék, hogy egyszer levelezgettem velük és a végén igazat adtak nekem, sőt a bosszúságért kárpótlást is nyújtottak. Ja és egyszer nyertem is egy contest-en :)

    De ez persze nem menti fel őket, alapvetően az egész vezetői gárda mentalitása a béka ülepe alatt volt (mondhatni tipikus ázsiai, csalásra épülő). Szinte ösztönözték a játékosokat a botolásra, valószínűleg sarcot szedtek az elismert botprogram lízingelő cégektől is :)
  • Hay
    #82332
    És szerintetek most épp van nagyon jónak mondható magyar privát szeró?
  • dragon11
    #82331
    jaigen, tényleg. a legfontosabb dolgot hagytam ki.. most meg az a tény, hogy nincs gold a játékban és minden karinak eltűntek a cuccai(minden..) .... áh, komolyan nemértem.. a lehető legjobb mmorpg lehetett volna szerintem is!
  • Kryon
    #82330
    Jól összefoglaltad, annyival egészíteném ki, hogy még a jobrendszert is tönkretették, ami az egész játék lényege. Ha nem joymax üzemelteti, akkor az egyik vezető mmo lehetne (vagy már sro2 azóta).
  • Hay
    #82329
    Szépen összefoglaltad, grat :-)
    Nekem még a fiam mutatta meg ezt a játékot nem is tudom, hogy hány éve, akkor még a klán-élet dübörgött :-) Csináltuk "egymásnak" az "ölj ezer ezt meg azt" küldiket, s közben, aki nem ölt (buffolt), csacsogott rendületlenül :-) 7végén reggel fél 7-kor keltünk az akkor még "kiscsákóval", és irány az event :-)
  • KaBuTo666
    #82328
    Kösz az infót!
  • dragon11
    #82327
    hátmert konkrétan a joymax világ életében lesz@rta a játékosokat és ellehetetlenítette az egészet SZÁNDÉKOSAN. mindent tönkretettek és fizetőssé tették a játékot free to play néven.
    eleve ott kezdődött hogy leszarták a goldminereket és hard bottereket, nem volt lényeg a bugolás meg minden illegális, csak fizessenek. belépni a szerverre is csak premiummal lehetett, mert annyira crowded volt. anno 2000 volt a férőhelyek száma, emelték 2500re és mindig minden szerver crowded volt.. sosem lehetett belépni. a botok meg azért jöttek ki, mert lehetetlen kézzel fejlődni annyira nehéz. de persze jópénzért lehet venni a premiumod mellé skill exp helpert is.. mindent csak pénzért tudsz venni, régen nem lehetett silkes itemet sem stallba tenni. tehát vagy fizettél a grab petért v nem volt neked.
    a support gyakorlatilag nemlétezett csak elvben. egy levélre sem válaszoltak soha és mindig érdektelenek voltak az egész játékkal kapcsolatban.. ezt az emberek 99%-a belátta és leléptek. a rev6 támogatás csoda h él még, de mint látod a szerveren ilyen 200 játékosok vannak. a joymax időben észrevette a hanyatlást, így több játékot is hoztak létre és üzemeltetettek párhuzamban de már vlhogy senki nem tud hinni nekik..
    illetve az iSROnak a tört szerverekkel szemben van egy nagyon idegesítő DELAYe, mintha laggolna és csúszna az egész 1mp-t.. kb ennyi.. a joymax tönkretette az egészet és kb mondhatni szándékosan. egy kicsit kellett volna csak törődni vele, dehát ez sem telt ki tőlük... a lényeg az volt h fizess és bármit megtehettél. mára már az iSRO teljesen halott, csoda h vannak szerverek(bár már egybevonták őket és így vannak rajta pár százan.. ami nagyon durva, mert akkor 1 szerverre 50 player ha egyáltalán jutna annyi...)

    GG joymax!
  • KaBuTo666
    #82326
    Mi lett az sro-val? Vagy miért halt ki? Van valami leírás magyarul erről vagy pár mondatba le tudod írni, mert érdekel. Nekem még ez volt az első mmo játékom, azóta követem a topikot.
  • Kryon
    #82325
    ISRO gyakorlatilag évek óta halott, tudjuk miért. Elég megnézni bármely tört szervert, tele vannak, ennyit erről. Ide vezetett jm csodás üzletpolitikája, szerintem több bevételt termelnek a törtök mint jm üres szerverei :D
  • Hay
    #82324
    Hi!
    Ma reggel (jó pár hét után belépve a játékba) benéztem Hotanba... alig lézengett pár kari...
    Nem lehet, hogy annyira kevesen játszanak már, hogy lassan a botok is ingyenesek lesznek, csak térjenek vissza a 'zemberek? :-)
  • Ric Flair
    #82323
    vyxvyv yxvvxy
  • dragon11
    #82322
    ingyér mindenkit érdekelne:PP
  • Logikok
    #82321
    ingyen elfogadok egyet :DDD erre pénzt már nem kült senki ... :D
  • ezy
    #82320
    Akit érdekelne,írjon nekem a [email protected]
  • ezy
    #82319
    Heló mindenki!Isroban volna 16 karim 2 szerveren guildal,mind 100+osak és föként legend ben öltöztetve.Szeretnék nekik gazdát találni....!
  • Master91
    #82318
    Hali!


    13D-ről mit tudunk? Láttam már videót fegyókról/ruhákról.

    Új terület mi lesz?

    Meg lesz majd új race, az arabian? :S
  • dahool
    #82317
    ja és ezen a szerveren nem működik a bot
  • dahool
    #82316
    www.play-venture.com a régi idők sro ja
  • Logikok
    #82315
    ISroval már nem érdemes játszani .. Ez már nem a játékélményről szól ,hanem h minél több pénzt szedjenek be az emberektől .. főleg a 2-3 órás játékra a privált szerók a legjobbak . Itt találsz Privált szerókat neked ezt ajánlanám ! Ezeken van lehetőség olyan itemeket "kapni" gondolok itt Sun vagy Silk amihez isrobe majdnemhogycsak lehetetlen plusz nem is kell fizetned ! de te döntésed én nem beszéllek le ha ISroval akarod folytatni :)
  • dragon11
    #82314
    NINCS LEGERŐSEBB KARAKTER, FELESLEGES ERRŐL KÉRDEZŐSKÖDNI.
    NEM, NEM TUDJUK, HOL VAN A LEGTÖBB MAGYAR, NEM VEZETÜNK STATISZTIKÁT.


    Ha csak funra vágysz, akkor privát szeró. Viszont ez iSRO topik.
  • Camouflage
    #82313
    Jatszik meg valaki ezzel a jatekkal? Talan egy honapja tettem fel a kilenst. Csinaltam egy kinai es egy eu karaktert. Mentem, mentem, mendegeltem, es senkit sem lattam szintezni. Lehet, hogy en voltam rossz serveren. Szoval a kerdeseim:

    - Melyik a legnepesebb szerver?
    - Hol van olyan magyar kozosseg, amelyik megtur egy hobbi-jatekost?
    - Honnan, melyik botot erdemes megvenni? A legutobbi informaciom errol az, hogy a Joymax egyfajta botot "tamogat". Barmi massal probalkozol elobb-utobb kivagnak. Ez mennyire igaz?

    Mielott nekem ugrananak a fanatikus Silkroad Online rajongok (vannak meg ilyenek?) Tudom mirol szol a zenetabor. Ezt a jatekot nem erdemes bot nelkul jatszani - ha megis, akkor egy jot osszeszokott tarsasaggal, kozben felreszegen beszelgetve a vantrillon, csak a vicc kedveert, napi max. 2-3 orat. Ez utobbira vagyom en is.

    Evekkel ezelott a ViSiON guildben guild sorait gyengitettem a RedSea-n. Sracok, ha valamelyikotok, valami csoda folytan olvassa ezt, dobjon egy privatot.

    Csok a csaladnak.
  • Hay
    #82312
    És mi ezzel a problémád?
    Írtam volna, hogy a google a barátod? Avagy keressem meg én a konkrét e-mail címet?
    Gondoltam, ha belinkelem, amit belinkeltem, ott hamar megtalálja, amit keres, tehát segíteni szerettem volna egy kicsit.
  • Logikok
    #82311
    Te most tényleg ekkora zseni vagy ,h be tudtad linkelni neki ISRO honlapját? ....
  • Hay
    #82310
    Szia
    Itt szerintem célt érsz...
  • wleihtmab
    #82309
    hello all. Valaki tudja a Joymax e-mail címét? vagy vmi elérési útját?
  • HATÁRVIDÉKFEJŰ
    #82308
    csáó.:D
    még egy kérdés.:D
    hogy lehet lvl 12 es advenced elixirt előálítani.? sealost és nem sealost.?:D
    előre köszönöm.:D
  • JackyBoy
    #82307
    hali!
    kínai karik közül melyik jelenleg a legütősebb? iSRO-ban
  • MilkesFlakon
    #82306
  • Hurkans
    #82305
    Jól számolom, hogy ez pont egy fullos party? :D Melyik botot használod/használtad?
  • Ric Flair
    #82304
    Hello!

    Pavo Szerveren eladó karkterek:

    Lv120 Ch nuker (Sword) 13d Legend Sword+8 Shild+6 neve Larkin rev6 megtekintehő. Van hozzá devil, szedegető pet, Felow pet lv116 Sok Avatar

    Valamint eladó még 4 Wizard lv115 mind. Egy Wari lv 115. Egy Cleric és Bard lv 115-ek ők is.

    Akit érdekel írjon a [email protected]. (nincs sajnos időm a játékra ezért adom el őket:( )
  • tucsok63
    #82303
    Helló!Ma 2 haverral elkezdtem játszani és feltűnt 1-2 változás pl hogy nem esik pénz de ennek utánajártam világos lett ez a tokenrendszer ez oké de azt nem értem h ha bent vagyunk partyban miért nem spawnolnak pt mobok?
  • HATÁRVIDÉKFEJŰ
    #82302
    csáó.:)
    lenne egy kérdésem.:D
    ma 120 on vettem fel egy olyan cuccot hogy "Magic Stone Of IronShild"
    az mit tud.?
    lehet hogy kicsit alap.xd
    segítséget előre is köszönöm.:D
  • Jani Hun
    #82301
    Sracok kedvet kaptam az isrohoz, az eredetihez, nem torthoz.
    A jelenlegi job rendszerben a regi tradelest is lehetcsinalni vmien szinten?
  • Ric Flair
    #82300
    Rouge Warlock a legjobb Eu-s pvp karakter per pillanat. Cleric Bard is jó, ha csak pt buffernek akarod használni a karaktered.
  • Hurkans
    #82299
    Bard,Cleric az már nem jó? 2 offenzív az engem irritálna ha belaggolna váltáskor vagy ilyen probléma nem nagyon van a Seidenkrafton?
  • Kryon
    #82298
    Szerintem lock, az a régi rendszerben is jó párosítás.