410
nagyon tré
  • szőkenö
    #250
    lehet, hogy igazad van, de nem igazán van alkalom arra, hogy megbeszéljük a dolgokat, mert nem találkozunk szinte csak 10 percekre azt is a suliban és ott nem igazán jó a körülmény.
  • tRs Shaman
    #249
    Mi ez Mónika Show?Ez csak rátok tartozna szerintemÉs lali kitartás,minden fiuval megesik,hogy segberúgják
  • lalicsiga
    #248
  • lalicsiga
    #247
    nemtudom én sem h mi az ami kiválthatta belőled ezt
  • lalicsiga
    #246
    Sorry, ha bunkó voltam, nem annak szántam.nem akarlak megérteni sem.csak elmondtam h mi a véleményem erről
  • szőkenö
    #245
    nem hiszem, h bármi olyat írtam, ami kiválthatta belőled azt hogy megint bunkón szólj!Mindegy nem idegesítem magam rajta, mert nem akartam veszekedni és megbántani sem akartalak, sajnálom, hogy neked nem ez jött le!Nagyon jól tudom, hogy másképp gondolkozunk ezért lett vége és most is azt mondom, hogy nem kell a másikat bántani azért mert nem érezte jól magát!Ne haragudj, de szerintem nem vagy képes arra hogy megértsd amit mondok!!Őszintén sajnállak ezért!!!!!!
  • lalicsiga
    #244
  • lalicsiga
    #243
    most már értem.de hát vége és nem csinálom tovább.szerintem elég volt belőle bőven
  • lalicsiga
    #242
    máshogy gondolkuzunk mi ketten de nagyon
  • lalicsiga
    #241
    Nem mondok hülyeséget azzal, ha leírnám, amit te? : "engem most már nem érdekel az egész".Mondd hogy bunkó vagyok.ennyi.
    majd ha átgondolja minkét fél, rájönnek, hogy mi van!
  • lalicsiga
    #240
    szólok énis végre sok nap után
  • szőkenö
    #239
    előszeretettel használod a "dugni" szót?? Szerintem egy kicsit nőiesebb és nem olyan "parasztos" a szertkezni, vagy lefeküdni szavakat használni!A "dugni" olyan érzéketlen és szerintem igazából csak a kurvákra igaz, mert minden más nő valamennyire- ki jobban ki kevésbé- visz bele érzelmet még ha az nem is szerelem!
    Nem hinném, hogy egy értelmes nő, aki szerné élvezni az életet csak úgy lefexik bárkivel aki szembe jön az utcán!Jó dolog a szex, de vajon ezért a jó dologért megéri fűvel fával szeretkezni???Szerintem egy normális és egy kicsit is értelmes nő nem csak azért fexik le valakivel-akit tegyük fel alig ismer- mert nincs más. Szerintem inkább vár arra a valakire aki "megérdemli"!!
  • szőkenö
    #238
    ez teljesen igaz! az első dolog amiben teljesen egyet értünk egy hónap után
  • szőkenö
    #237
    Imádom, hogy a rteljesen pesszimista léted néha átvált teljesen optimistává!
    Azon gondolkoztam most, hogy azt mndod mindennek örülni kell amit átélsz, mert rövid az élet!!Ha te ezt tanácsolod akkor néha miért nem próbálod meg követni a saját tanácsaidat??:):):):):)
    Vagy ha nem tudsz a saját tanácsaid alapján élni, akkor miért mondod őket, mert te sem örültél dolgoknak, pedig lehet, hogy ha így fogtad volna fel az eseményeket akkor totál Happy lennél, amit mindig is próbálsz elérni!vagy nem??:):):):D:D:D:D
  • szőkenö
    #236
    szerintem need van igazad, mert ha egy srácra úgy tekintesz mint barátra akkor abból nem sok minden sülhet ki! Az is lehet, hogy a srác a barátod és úgy vagy vele, hogy majd a kapcsolat is működni fog, és megpróbáljátok!!DE ha nem megy nem kell eröltetni és ezt mind a két félnek be kell látni, mert egy olyan kapcsolta ahol az egyik fél nem érzi jól magát az nem jó semmire! és ezt a dolgot a másiknak is el kell fogadni akár mennyire is fáj neki! onnan már csak egy dolgot tehet az aki folytatni akarja megpróbálhatja nem elveszteni a másikat mint barát és talán rájön arra, h jobb minden úgy ahogy addig volt!Szép volt jó volt nem működött, vissza az eredetihez! Tudom nehéz, de meg lehet tenni! Nekem egyszer vagy 2 éve sikerült és örülök neki, pedig akkor én vltam a szerelmes fél aki szerint minden jó lehetett volna!!Csak az a baj, hogy ott volt az a VOLNA!!
  • szőkenö
    #235
    Először is bocsi, h csak most írok, de nem gondoltam, h van még ez és h még esik szó "rólunk"!
    Szeretném elmondani, h nem fikáztalak le sose, mikor elmondtad mit érzel, csak neked nem úgy jött le a dolog ahogy szántam. Az én véleményem nem változott rólad és nem is fog sose, mert szerintem nagyon jó ember vagy, csak nekem ez kevés volt ahhoz, hogy jóval több leygen mint barátság. Szerintem Takynak van igaza, mert ha mindent elmondasz akkor kevesebb a baj, mint ha nem mondasz el vmit és nem tudjátok megbeszélni, mert akkor halmozódnak a problémák és nő a feszültség. Nagyon sajnálom, hogy így történtek a dolgok és azt is, hogy szerinted mi már nem lehetünk barátok!Szeretttem volna nem elveszíteni egy embert aki számomra fontos, csak azért mert nem lehet parancsolni annak, hogy kibe leszel szerelmes!de ha emiatt megy tönkre egy "igaz barátság" akkor az nem bitti, hogy tényleg az volt! Szép napot mindenkinek!
  • lalicsiga
    #234
    hát tedd azt!
  • Sné Zsuzsa
    #233
    ööö...izé.... :)


    Hát erre nem tudok mit mondani...max annyit, hogy utálom a trendet és nem követek senkit és semmit....én csak az érzelmeimet követem max ;)
  • lalicsiga
    #232
  • lalicsiga
    #231
    Zsuzsára szavaznék
  • lalicsiga
    #230
    egyik részről azt hallottam, amit Beja mond és részben igaz;
    másrészről azt is hallottam, amit Zsuzsa mond, hogy mindezeknek meg kell lennie.Igaz kicsit erős azt mondani, hogy meg kell, inkább logikus és ma ez a trend.
    de mint amit oly sokszor hallunk nem számít a külső....
    de itt most pont ez számít.
    a férfiaknak úgyis az számít, hogy egy nő jólnézzen ki és ez azon múlik, hogy mennyire ápolt és sportos és STB.
    nőknél meg láttam már sok fúrcsa dolgot :)
  • lalicsiga
    #229
    nemtudom, hogy e téma elindítójának másik részese olvassa-e még ezen sorokat, de annyit tudok mondani erre, hogy:
  • lalicsiga
    #228
    Most szólnék én is:
  • Beja
    #227
    nem kell variálni csak dugol és jóvan. há nekem is vagyon igényem mindenfelé de fenének válogatni anyit fiatalon
  • Beja
    #226
    há nem kell magyarázkodol nekem.
    aztat mondom énis azzal dugol akivel akarol, meg teccenis. az itéletek csak mindig há nem atól lesz jó a szexelés szép csávóvale.
    ha megtecett dugás után is örömötök vagyon há akkor má mér ne töbször.
  • Sné Zsuzsa
    #225
    hát beja... :))) ez nem így megy...maga a szexualitás egy nagyon kellemes dolog, de az ember már, csak nem fekszik le minden olyan férfival/nővel, aki megtetszik neki az utcán :) Nekem elég komoly elvárásaim vannak (ezt lelkiekben/szellemiekben kell értelmezni)...úgyse tudok bmilyen jött-menttel lefeküdni..nálam a legfontosabb a bizalom...amíg nem bízok meg a másikban (látnom kell, hogy jó indulatú, felelősségteljes, érett), addig nem tudok lefeküdni senkivel....na meg persze sokat jelent a külső...pl. ha vki elhanyagolja magát (nem sportol) az a srác nálam már -20 ponttal indul...egyszerűen fontos, hogy ápolt, igényes ember legyen az oldalamon...szal nem úgy megy beja, hogy meglátok vkit és le is fexek vele...ez egy hosszú procedúra...
  • Beja
    #224
    így vagyol jó! hid el nekem má csak tudom!
    azzal dugol mindig akivel jól esik amig akarod. azér vagyol fiatal hogy tedd
  • Sné Zsuzsa
    #223
    szerelem, szex, gyengédség....ááááá....kellenek!! :P


    -liheg-liheg- :PPP
  • Sné Zsuzsa
    #222
    értelek, nem is gondoltam,hogy keseregsz...csak úgyirtam :)
  • Pluskast
    #221
    Én tuti nem csodálkozom rajtuk:) Láttam én már elég érdekes dolgot tőllük. Nem is azért írtam le, hogy keseregjek csak mint egy régi szorit meséltem el:)
    Egyébként inkább az a természet, hogy minden csoda három napig tart és szarik mindenre. Egyébként kos a csillagjegye és ez sok mindent megmagyarázz:)
  • Sné Zsuzsa
    #220
    Hmm...hát érdekes történet ..hmm....nem tudom mi lehetett a baja a csajnak, lehet beképzelt lett, lehet megunt, lehet meghülyült...sok hülye ember létezik és nem csak nők! Én pl. eddig világ életemben úgy gondoltam, hogy szex csak szerelemmel lehet...a fenét, egyre jobban nem érdekelnek a régi álmaim, egyre többet akarok bulizni és egyre kevésbé akarok megfelelni másoknak...most már nem érdekel, ha azt mondják nem vagyok elég házias, vagy nem vagyok elég hűséges vagy nem vagyok egy erkölcsös nő...hát lekaksizom...egyelőre nem akarok férjhez menni, nem akarok rátalálni az igazira, nem akarok tökéletes lenni, csak élvezni akarom a szexet, a bulikat, az életet...sosem gondoltam olna, hogy egyszer én ilyet fogok mondani és lám, mégis.,..szal ne csobdálkozz a csajon, mindenki változik...
  • Pluskast
    #219
    Nem vagyok egy félénk típus:) Nem azt hiszem túlzottan is más volt a természete mint nekem és ez a tipikus több bajom származott volna ha közelebb kerülök hozzá mint, hogy így. Egyébként meg volt barátja már akkor is, de ez nem mintha jelentene bármit is:)
  • takysoft
    #218
    nem
  • lalicsiga
    #217
    szerintem mindig meg kell lennie egyfajta távolságnak a fiú és lány közt, mert beleunnak egymásba, ha mindenbe egyetértenek és megosztanak egymással mindent.
    de lehet nem
  • lalicsiga
    #216
    Kicsit zavarosnak tűnik a vége
  • vadoclany
    #215
    "Nem mindenkinek a párja a legjobb barátja is egyben" ez igaz nem mindnekinek. De jo ha az a baratja. De lehet ki tudja. De en inkabb ugy latom az a jobbik.
  • vadoclany
    #214
    Nem lehet belebukni:-)))
  • fonak
    #213
    Ha nem volt semmi sex, akkor csak hülyített. :) Vagy te voltál túl félénk és megunta, hogy hiába "riszálja" magát?:) Na ezt nem hiszem annyira... Vagy csak te voltál az a barát, aki a pasi nélküli időszakban a női önbizalmát ápolta, vagy ilyesmi.
  • Pluskast
    #212
    Sok minden lehet. De már rég volt. Kb 4-5 éve és elég hamar kihevertem:) De minden esetre jó tanulópénz volt. Ha túl sokat vársz egy nőnél akkor bele buksz.
  • lalicsiga
    #211
    Erre nem biztos, hogy a megfelelő gondolatom fogom mondani:
    a nőket nem lehet kiismerni. Vagy , ha úgy gondolod mégis sikerült, akkor a fejed jó át van ******! :)
    1. Lehet ő csak megjátszotta, hogy ennyire nagy barátok vagytok.(ez a legvégső megoldás)
    2.Beleunt az egészbe
    3."Minden csoda 3 napig tart", ami jelen helyzetben több volt.
    Szerintem örülj neki, hogy ezt is átélted;végtére is rövid azt élet.Mindennek örülni kell.
    "Most élj igazán!"