13
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    mi az hogy "már" nem akkora cég? Nem inkább "még" ? :))
  • asysoft
    #12
    Mintha átaludtad volna az utóbbi éveket...
  • arty
    #11
    mit értesz utobbi időn? legjobb évét zárta/zárja az AMD most :D
  • dez
    #10
    "igaz hogy az utobbi idö nem a legjobb idöszaka volt az Amd-nek"

    Már hogy ne lett volna?
  • NEXUS6
    #9
    Persze hova siessen az AMD, amikor fele órajellel és fogyasztással, alacsonyabb áron hozza ua teljesítményt mint az intel;)
  • citkar
    #8
    2011ig szerződtek,ez ugyan nem azt jelenti h addig kell megcsinálniuk de hátha sietnek s addigra meglesz,az meg scak 6 év,az bizony nem sok,meg szerintem meg is oldható,bár fene tudja,van kai ehhez jobban ért:o) mindenestre ha 6 év múlva már ilyeneket csinálnak az szerintem jó fejlemény
  • Inquisitor
    #7
    És ha hivatalosan most jönnek ki, akkor minimum 3 hónapja vannak sorozatgyártásban.
    Anno az első 100-as FSB-s Celeront (C800), amit valamikor januárban jelentettek be hivatalosan, novemberben kapható volt Japánban és augusztusi volt a sorozatszáma alapján :)

    Amúgy meg hajrá! Remélem ez azt jelenti, hogy a következő pár évben láthatunk 4-5GHz-es 2-4 magos procikat ;)
    Intelre meg ráfér, hogy ne gyártson hősugárzót.
  • fflx
    #6
    jot tett az intelnek is ez a versenges
  • lindemann
    #5
    Én azt mondom sok sikert az Amd-nek.. Már ideje lenne hogy ujra a legnagyobb ellenfele legyen az Intelnek. És szerintem egyiket se irjuk le. igaz hogy az utobbi idö nem a legjobb idöszaka volt az Amd-nek, de azért csak várjuk ki a végét
  • vgez
    #4
    majd meglátjuk melyikben lesz nagyobb a "kóboráram"
  • BlackRose
    #3
    "...az Intel is csak most kacérkodik az első 65 nanométeres processzorok piacra dobásának gondolatával"

    nem tudom... mert most Novemberben jönnek a piacra az első 65-ös Presler-ek... ez azért már jóval több mint a gondolat...
  • item
    #2
    Érdekes törekvések, csak nehogy idő elött kimerüljenek a tartalékok! Mondjuk az IBM-et nem kell félteni, de az AMD már nem akkora cég mind a "nagyok". Azért csak hajrá!
  • waterman
    #1
    hajrá!!