51
Legújabb Guy Ritchie film
  • polesz
    #11
    Nagyon nagy film.
    Csak haladóknak!!!
  • GameCNN
    #10
    Nos, igen, van benne visszaköszönő ötlet, de a film ettől függetlenül megállja a helyét. Szerintem. :-)
  • winnie
    #9
    lehet, hogy nekem azért nem jött be, mert egyrészt túl öncélú volt, másrészt túl szemérmetlenül merített 2 nagy klasszikusból (sosem volt bajom a merítéssel, de a klikk a fejen és az a bizonyos "elhitette" mondat egy az egyben ott volt a két klasszikusban, amiket nem említek meg, mert elég nagy spoiler lenne:)
  • GameCNN
    #8
    Hatalmas nagy film ez. Nem a szokásos Guy Ritchie film, de ez egy percig sem gond, legalább megmutatja, hogy az akció kult filmeken kívül komolyabb témában is óriásit képes alkotni.

    Jason Statham legnagyobb alakítását láthatjuk egyébként, én nem néztem volna ki belőle ilyen aktori affinításokat.

    Mindent egybevetve: nálam 9.5, talán az év filmje.
  • Encore
    #7
    Most néztem csak meg és szerintem egy egész jó kis film ez, bár nem az a könnyen emészthető darab és aki a ravasz az agy és blöff szerű filmet vár az csalódni fog, meg valószínűleg a látványfilmekhez szokott nézők sem tudják majd feldolgozni. Ez miatt bukta lesz de érdemes megnézni. Azt mondanám, hogy a gengszter-átverős filmek donnie darko-ja, persze csak viccből :D
  • EmThor
    #6
    háttérképz
  • EmThor
    #5
    nem szabad ravasz az agyat + blöfföt várni, ez a film teljesen más műfaj volt!
    dráma/krimi, szerintem nem volt rossz!

    Guy Ritchie új filmje elképesztő operatőri megoldásokkal, jó zenékkel, faja alakításokkal.
    Cell Shade jelenetért pirospont ^^
    Inkább dráma/krimi, az emberi lélek belsőjéről, vívódásról, valamint ki kit ver át.

    nekem 8.5/10 Ray Liotta + Jason Statham
  • béricsi
    #4
    a 3. filmje melyik volt?
    amelyikben madonnát is játszatta?
    mi a címe, kijött egyáltalán nálunk? :)
  • vg
    #3
    Én félig megnéztem, aztán gyalú... Nekem nem tetszik, kicsit lassú, unalmas film.
  • winnie
    #2
    sajnos guy ritchie a hullámtörés után megint egy hatalmas bukást rendezett - legalábbis a nézők utálták.

    eddig 4-ből 2, az még mindig 50%, de úgy tűnik, hogy inkább jobb, ha madonnázik, minthogy filmet rendez...
  • Csacsi
    #1
    Sziasztok. Nem gondoltam volna, hogy nincsen topikja ennek a filmnek. A bemutatjója alpján jónak ígérkezik. Remélem lesz olyan jó mint a blöff....vagy a ravasz az agy.......

    Kijött belőle egy jó verzió, csak még felirat nincsen hozzá.

    Imdb-s oldal