160
Soul Calibur 2 és a többi...
  • Fido4life
    #80
    Ötletem támadt ! Rendezni kéne egy találkozót, és összemérni egymás tudását... Te merre valósi vagy ?
  • ffxi
    #79
    Most csak egyedül a komám kiszállt, így 1kicsit uncsi :(
  • Fido4life
    #78
    Te még nyomod ?
  • ffxi
    #77
    :)
    :(
  • Fido4life
    #76
    Hogy ffxi hozzászólásával éljek: "szégyen hogy így kihal a fórum"
  • Anubys
    #75
    Akkor végigpróbálod mind a 4 gombbal, kb. 3 mp-be tellik (na jó, 4, ha lassú vagy... :)
  • KILLER2
    #74
    Nekem xboxon van meg.
  • Fido4life
    #73
    Asszem Ps2-őn ha kétszer megnyomod az x-et akkor visszelöki a támadást, na és az a Guard Impact....
  • KILLER2
    #72
    Nem tudja valaki elmondani, hogy a 2-ben hogy kell Guard Impact-ot csinálni?
  • Fido4life
    #71
    Na mivan nem ír senki? Pedig sztem jó lett a 3... Vagy már mindenki megunta ?
  • Fido4life
    #70
    Megvan a game, és qrva jó! Igaz NTSC-s és emiatt a Tale of Souls marha nehéz, de Chronicles of the Sword nagyon bejött, sztem az a játék legjobb része(legalábbis eddig).A fájó pont számomra, hogy Talim-ot csúnyán elb*szták, a ruháját, a hangját, elvettek tőle mozgásokat, szal elcseszték az egész karaktert. De ez a legkevesebb, a karakter generálóval, olyan fasza emberkéket lehet csinál hogy csak na. Oké abbahagyom az áradozást, csak nekem nagyon tetszik..
  • mb66
    #69
    Bushido Blade...
  • ffxi
    #68
    Hogyan vegyem rá a komámat, h verus-oljon velem? Úgy fogja föl, h összevissza kell nyomogatni és nem akar betanulni egy karaktert sem. Pedig direkt hagytam magam párszor és így sem jött be neki.
  • mila69en
    #67
    má rég meguntam:)
  • Fido4life
    #66
    :( Csak holnap, ha minden jól megy...
  • Fido4life
    #65
    Na a szombaton meglessz a 3!
  • Anubys
    #64
    A Mace-ben nem tudod levágnmi az ellen végtagjait...
    A Biofreaks sajnos kimaradt, arról nem tudok nyilatkozni.
  • DoNorBi
    #63
    4,08 GB
  • Fido4life
    #62
    Hány megás, az a biztonsági másolat ?
  • DoNorBi
    #61
    nekem egy biztonsági másolat van a játékból(:P) és az piszkálja a csőrőmet hogy nincs benne render intro mint a második részbe volt csak egy rajzolt rövidfilm...
    bolti verziónál is ez a helyzet?
  • Unknow
    #60
    Vagy a Mace: The Dark Age c. N64es játék vagy pedig a Bio Freaks :D Bár az kicsit más stílus mert ott mutánsok voltak :)
  • Fido4life
    #59
    Hát pedig, eskü azzal a haveromnál játszottam. De már nagyon régen volt..
  • Anubys
    #58
    Az a Blood Storm, de az játéktermi...
  • Fido4life
    #57
    Na milyen a Soul Blade ?
  • Fido4life
    #56
    Hát, lehet hogy tévedek, de mintha régen játszottam volna egy kardos játékkal. Olyan volt benne, hogy levágták, a karekterem kezét, és olyan-kor ha azt a gombot nyomogattam, csak a fröcsögő csonk-ot mozgatta :D
    De nem hinném, hogy ennyire véres lett volna, hiszen a Soul Calbir-ba egy csepp sincs..
  • Dajin
    #55
    jovanna nem annyira sürgös csak pá biztató szó:D
  • Fido4life
    #54
    Hát én nem tudok, mivel nincs is meg. Keress rá a Google-n én is megteszem
  • Dajin
    #53
    holnap hozzák a soulblade-t valaki mondhatna róla pár szót, mielött jáccanék vele
  • Fido4life
    #52
    OKsa
  • ffxi
    #51
    Megfogom próbálni.

  • Fido4life
    #50
    húú, na jó van
    Nos szerzel videó kábelt. Sárgát pirosat és fehéret. Remélem tudod hogy kell rákötni őket a PC-re. Utána megszerzed a InterVideo WinDVR nevű progit, és azzal a progival, lehet játszani PC-n is. És azzal videókat, és képeket is csinálhatsz..
  • ffxi
    #49
    Nem rossz ötlet. Részletezz kérlek.

  • Fido4life
    #48
    Hát úgy hogy rá kötöd a gép re, majd a WinDvr-el vagy mivel, képeket csinálsz, de ha nagy munka, akkor nem szóltam!
  • ffxi
    #47
    Nagyon sok van és mind1iket külön? Kibaszott sok munka!

  • ffxi
    #46
    Hogyan?

  • Fido4life
    #45
    Küldön már valaki képet, a saját karijáról, amit csinált!
  • ffxi
    #44
    Taki és Sophitia+tesója-Cassandra. Jól néznek ki és verekedni is lehet velük!

  • Fido4life
    #43
    Meglesz véve a játék az már biztos. Nem is annyira Talim miatt, hanem karakter generálás és hasonló nyalánkságok miatt :-))
    Amúgy szerintetek, ki a legjobb csaj benne? (a 2 is beleszámít)
  • Seth
    #42
    tényleg....-_-
  • Fido4life
    #41
    De tényleg?