160
Soul Calibur 2 és a többi...
  • moralosan
    #120
    Nah srácok, megvan a játék (3), alapból beat em up fan vagyok, szal' ez is nagyon tetszik :).

    Majd lökhetek pár képet a karaktereimról, mezei fényképezőgépes megoldással :)).
  • Fido4life
    #119
    Hehe :) Mondjuk engem külsőre se fogott meg különösebben :PP Neked megvan a Mace ?
  • ffxi
    #118
    Nem hallani kell, nézni!!!
  • Fido4life
    #117
    Minának, meg az SC 2-ben, óltár béna hangja van.. Külömben nem olyan rosz :))
  • Fido4life
    #116
    Na egy kis off:

    A minap leszedtem egy elég komoly N64 emulátort, és hozzá egy Mace ROM-ot.. Egész jó játék, főleg ha felnyomom a grafikát, de most eléggé elakadtam.. Egy Namira nevű csajszíval nyomom, akiben talán több vér van mint egy Vámpírban, de a lényeg az hogy amikor a második pályára jutok, ez a két tőrős nindzsa csaj (az általam irányított csaj ruházatának köszönhetően) állandóan felemeli a kezemet és gyomron szúr, és rögtön k.o. Képet is csináltam róla :

    Próbáltam már nagyon sokszor, védekezni, de ha megakarom ütni közel kell mennem, de akkor már rögtön a gyomrában van a penge.. Más páncélos kariknál ez nem fordult elő.. Nektek volt ilyen, vagy valami bug ez ?
  • ffxi
    #115
    Seung Mina a dárdás vagy micsoda.
  • Fido4life
    #114
    Melyik az a Mina ?
  • ffxi
    #113
    Mina sem pite, ő mért nincs rajta a képen?
  • Fido4life
    #112
    De az ! Mindenki őt csípi, mert "lyukas" a ruhája ? (rajtam kívül)
  • ffxi
    #111
    Taki a jobb szélső, nem?
  • Fido4life
    #110
    Jaa.. Ez most fiú, vagy lány ?
    Amúgy sztem nem, may csinálsz 1 hozzá naon hasonló karaktert..
  • DoNorBi
    #109
    pfujj ez tré!
    a chronicles of sword modot a rendes karakterekkel nem lehet nyomatni?
  • Fido4life
    #108
    AMúgy nem értem mér, de valahogy a 2-vel tovább elvoltam, mint a 3-mal.. (na jó, befejezem a flood-lást)
  • DoNorBi
    #107
    én szoktam;)
  • Fido4life
    #106
    Anyád !
  • Fido4life
    #105
    na jó, az összes (ezen a képen)
  • Fido4life
    #104

    Na ezért mondom, hogy legjobb a Talim..
  • Fido4life
    #103
    Nyomja még valaki a gémet ?
  • baggins
    #102
    Tudod mit? Eddig te indokoltad meg legjobban, miért nem lehet a két játékot hasonlítgatni. Igazad van, ebben tökéletesen egyetértek.
  • Unknow
    #101
    Nincs ezzel a cikkel semmi baj. A Tekken 5 sztem azért viszont jobb lett mint a Tekken 4 sokkal. Szvsz visszakapta a régi fényét az is. Na de most az SC a téma. Amúgy nem tudom miért kell összehasonlítani a Tekkent és az SC-t. Az SCnek sokkal alaposabb története van és az egész egy fantasy világ. A Tekken az egy verekedős játék...nem több nem kevesebb. Az SC ahol a fegyverek és a karakterek személyisége, sőt maga a világ is hatalmas szerepet kap nem hasonlítható ezzel össze. Ahogy egy Mortal Kombat is inkább a Street Fighterhez mint a Tekkenhez hasonlítható. Aki szereti a fantasyt és érdekli,hogy legyen sztorija annak amivel játszik annak való az SC. Tekkenezni én akkor szoktam amikor csépelni van kedvem. Az SCnek hangulata van. Igazából pl ott máig rohadtul érdekel,hogy a Soul Edge az végülis mi az isten lehet :P Mármint, hogy jött létre stb... Sőt, azt se tudom máig,hogy hogy került Cervanteshez. Pedig reméltem,hogy a Chronicles of the swordből kiderül.
  • Fido4life
    #100
    Szerintem jó lett, bár nem kellet volna ennyire lehúznod az SC 2-őt... A Tekken 5-ben hatalmasat csalódtam, szinte semmi változás a 4-hez képest, csak szarabb pályák, és hangulat.. Az SC 3 fényévekkel jobb mint a Tekken 5..
  • Unknow
    #99
    Én mindig nyomom haverokkal :D Az egyetlen játék amivel mindig játszok :D
  • baggins
    #98
    HELP!
    Írtam egy SC3 cikket, és letépik a fejem a Tekken fanok. Sajna az oldalunkon ők vannak többségben. Tényleg olyan szörnyű lett????? (Az észrevételeket a cikk végén található linknél lehet elolvasni illetve írni).
    ITT TALÁLOD A CIKKET!
  • Fido4life
    #97
    Háát, nem tudom kik lennének benne... Te még nyomod a gamét ?
  • Unknow
    #96
    ...azt hittem ez valami nagyobb megmozdulás lenne :D
  • Fido4life
    #95
    Jaj ne legyél ennyire noob. Mondunk 1 helyet, elég 1 TV, és 1 PS2, azt mindenkinyomhatja egymás ellen, a győztes, a győztessel stb...
  • Unknow
    #94
    Hm...tudsz hozni annyi ps2t és TV-t? Ja meg Soul Calibur 3at ,hogy megvalósítható legyen? :)
  • Fido4life
    #93
    Hey bitches, akkor ki lenne benne egy találkozóban ?
  • Fido4life
    #92
    Hm ?
  • Unknow
    #91
    Én is arról beszéltem és semmi stratégia nem kell :D
  • Fido4life
    #90
    Nos, akkor ki lenne benne egy ilyen fight-ban ?
  • Fido4life
    #89
    Ma bicskával Soul Calibur-tam, a haverommal...
  • ffxi
    #88
    Majd nem talált :)
  • Fido4life
    #87
    Chronicles of the Sword-ról beszéltem, abban kell stratégia...
  • Unknow
    #86
    Komolyabb stratégiát? Hát nem tudom....pl mivel nekem Cervantes és Nightmare a kedvenc karakterem azokkal megtanultam játszani és ugye amiket indítottam karikat azok az ő "lelküket" kapják meg. Mióta meg van mindkettő nem igazán jelent benne semmi kihívást :S Inkább egy picit unalmas... A Chronicles of the swordot máig nem vittem végig pedig night terrort is lenyomtam minden fokozatban :D

    Ha netán lesz ilyen fight és netán pesten lenne vagy a közelbe akkor mindenképp szóljatok nekem is. Kíváncsi vagyok mit tudnak mások :)
  • moralosan
    #85
    újítás* :P

    wááá amúgy lassan megveszem már a ps2met, az SC3 az "elsőként beszerzendők" listáján van :)
  • Fido4life
    #84
    Az jó, én csak akkor nyomom amikor lent vagyok vidéken, de akkor igen gyakran. Sztem jó ujjítás volt ez a karakter készítés, meg a stratégia játék. Először még azt hiszed hogy az egészben csak ostromolni, harcolni kell, de amint nehezebbek lesznek a pályák, már komolyabb stratégiát kell felállítanod !
  • Unknow
    #83
    Hehe Soul Calibur power! :) Én is nyomom még...az egyetlen játék ami folyamatosan leköt :)
  • Fido4life
    #82
    Nem, érdi
  • ffxi
    #81
    Mohács és ilyenkor szokás szerint te pesti leszel :)