215
HOTDOG
  • Gaara
    #135
    Nem rossz dolog ez a hotdog, unaloműzőnek elmegy, de vannak furcsaságai.
    Mondjuk, hogy nem tehetek fel bármit ami engem jellemez,vagy ami éppen a hobbim...így kissé necces ott az önmegvalósítást elérni tökéletesen.
    Már 2x is moderáltak:
    -Párbaj miatt (benyomtam egy német és egy orosz katonai kitüntetést)
    Fogalmam sem volt arról, hogy ezek sérthetik mások jóérzését.
    -Profilom miatt
    Uram bocsá...feltettem egy vaskeresztet, amiből kiretusáltam a horogkeresztet és az évszám maradt benne. Persze ez is sérti mások jóérzését, ezért 24 órán belül törölnöm kellett. Mikor leálltam ezügyben vitázni a moderátorral, elküldte a btk ide vonatkozó bekezdését, továbbá felszólított, hogy szedjem le az SS jelvényt (mekkora láma) 24 órán belül. Pedig elolvastam a felhasználási cucc ide vágó részét, és semmi ilyesmit nem találtam benne, ami egy szaros kitüntetésre vonatkozna, pláne ha retusált. Vajon leszednék a dogról az összes izraeli zászlót és az összes keresztet, mert az én jóérzésemet az kurvára zavarja?:)
  • blackgamer
    #134
    http://ugyfelkapu.hotdog.hu-n bejelentett klub domain regisztrációt milyen határidővel bírálják el?
    mert esetemben már sok munkanap eltelt és semmi visszajelzés
    a krixkraxos url-t pedig valamikor megnyitja, valamikor viszont a klubok listája jön be, szóval nem adhatom meg külsősnek a linket mert nem működik
  • blackgamer
    #133
    thx, utóbbi pár napban nem fordult elő szerencsére
  • RaszPuty1N
    #132
    Jeleztem a dolgot. Megtaláltam a hiba forrását és hmm... elég amatőr dolog.
    Ha valaki megint csinál ilyesmit a hiba javításáig, dobj egy PM-et a hotdogon és ráállok az illetőre:D
  • blackgamer
    #131
    klubom vezetését pedig egyszercsak átadta a rendszer valakinek, aki persze nem is volt a haveri listámon (elvileg csak annak tudod odadni aki haver), szinte már könyörögnöm kellett az illetőnek hogy adja már vissza mert hotdog bug miatt került hozzá

    és a klub színeit valaki mindig átállítja, pedig én vagyok a klubvezető
    állítólag valakinek valamikor engedi a rendszer hogy módosítsa, ez hatalmas bug és rohadt káros, hogy állandóan bugyirózsaszín lesz a klubom színe, még azt hiszik hogy én hülyültem meg
  • RaszPuty1N
    #130
    ehh... hát ezt én sem értem, de majd szólok az illetékeseknek...

    Profilhelyezősdi megváltozott most már a szavazatok függvényében számolja ki a helyezést.
    Ez a profil rejtély, de úgy látom még van egy pár ilyen... valami bug lesz (adatbázis meghülyült talán?)

    Szavazósdiban még van egy rés, amit ki lehet használni, de ezen a profilon erről szó sincs és amúgy is alig pár ember tud a dologról. Bár már az is lehet, hogy kijavították.
  • blackgamer
    #129
    profilok helyezése (toplistája) mi alapján számolódik ki?
    mert szerintem eléggé bugos, ilyen profile van pl. a 3. helyen
    utoljára májusban lépett be,
    és ilyen kitöltések:

    "Kisbestia] (52/L)
    nyugdíjas vagyok
    Alkat: sportos, szexi
    Ismertetőjegyek: bajszos

    A tévében ezeket nézem:
    A kocsmába a Rezsővel együtt nézzük ivászat közbe a focit.."

    és több ilyen is van, enyhén lol a dolog, valakik szórakozhatnak, kihasználnak valami rést? de ha nem lép be akkor hogyan?
  • RaszPuty1N
    #128
    Hát kereső nélkül már nehéz warezolni... azon is csodálkozok, hogy eddig nem szedették le a jogvédők.
    porkolt.com -ot nem sorolnám ebbe a kategóriába.
  • blackgamer
    #127
    porkolt.com is ilyen
  • blackgamer
    #126
    ettől még egy warez center maradt a hotdog és simán kikezdhetők
    a jogvédők mind fásult emberek és tesznek rá, csak akkor nem értem hogy miért vannak
  • RaszPuty1N
    #125
    hát jah leszedték... okokról bővebben itt

  • blackgamer
    #124
    eltűnt az mp3-nál a keresés?

    ez a kiskedvenc profil pedig... :) végülis gondolom népszerű sokak körében de nekem giccsesnek tűnik

    kaptam egy automata üzenetet is:
    Távolléted során a következő események történtek veled:

    Már 6 dogger ránézett a profilodra az elmúlt időszakban. A legutolsó profil látogatás időpontja: 2006.10.11 Gyere a HotDogra és nézd át, hogy kik voltak kíváncsiak rád.
  • blackgamer
    #123
    legutóbb ezt próbáltam tvn.hu, van egyéb társkeresővel kombinált és ismerős keresős is
  • RaszPuty1N
    #122
    tudsz még hasonló portálokról?
  • RaszPuty1N
    #121
    amúgy meg kisállat helyett sztem én a barátaimat fogom berakni:D
  • RaszPuty1N
    #120
    hát szerény véleményem szerint ez a tictactuti egy szar:D
    persze az is tény, hogy a hotdogon is van még mit javítani... amúgy, azért lett új menü, mert nem fért volna el a kisállat funkció
  • blackgamer
    #119
    próbáltam reggelni a viván reklámozott www.tictactuti.hu oldalon, de SMS-ben akarja az aktiváló kódot elküldeni, telefonszámomat pedig nem akarom megadni
    valaki ismer kiskaput amivel ez a rész skippelhető? vagy tudna adni egy accountot akár 1-2 napra hogy kipróbáljam?
  • blackgamer
    #118
    új felső menü lett
    eddig 1 mozdulat volt, most 2, persze kisebb helyet foglal
  • RaszPuty1N
    #117
    ott legalább egyből látod, hogy ki a lotyó:D
  • blackgamer
    #116
    Az FHM keresi a legdögösebb HotDog-csajokat!


    mintha nem lenne elég lotyó hotdogon, lál mi lesz belőle, majd a képeket azért meglesem
  • RaszPuty1N
    #115
    az új szerveren voltak hardverproblémák... utána pedig az adatbázis akart meghalni, szal nem lennék a tech helyében:D
  • Mirtil
    #114
    jó az oldal, csak néha furcsa dolgokat csinál...
  • RaszPuty1N
    #113
    lassan 1 éves lesz az oldal kiváncsi vagyok lesz-e valamilyen meglepetés ill. hogy elkezdünk-e poénkodni az újregekkel á lá sg.hu :D
  • RaszPuty1N
    #112
    hát lehet...
  • Janking
    #111
    HOTDOG.COOL!Szerintem
  • blackgamer
    #110
    szerintem többeket rettent el a lassúság, de biztos ki van találva, mindenesetre nem engem céloztak meg vele :)
  • RaszPuty1N
    #109
    lehet, de sokakat motivál a pont...
  • blackgamer
    #108
    ezt a pontrendszeres dolgot kellene elfelejteni és máris gyorsabb lenne az egész
  • RaszPuty1N
    #107
    hogy mit?
  • RaszPuty1N
    #106
    Szerintem barátságos és kezelhető az mondjuk tény, hogy kicsit lassú az oldal, de ha figyelembe veszed mennyi változó adat van, akkor nem is annyira:]

    Nekem sincs olyan húdenagy sávszélem mégis élvezhető sebességen megy a cucc...

    Jah és mellesleg még egy csomó fejlesztés folyamatban van:]
  • RaszPuty1N
    #105
    listáknál van új dizájn:]
  • tom505
    #104
    Hogy lehet beállítani hogy a nevünknél animáció legyen?
  • Qwerty4
    #103
    én ki nem állhatom a hotdogot, kezelhetetlen, túl sok benne az apró részlet, szova egy nagy gagyi az egészasnnyi eszük lehetett volna hogy barátságos kezelőfelületet csináljanak, mert mindenkinek nincs 130 kb/s-os internetje
  • blackgamer
    #102
    nekem nem tűnik újnak a design, hónapok óta ez van
  • RaszPuty1N
    #101
    na újra itt... új dizájn rakat hiba lassacskán javítják...
  • RaszPuty1N
    #100
    ték:D
  • blackgamer
    #99
    tudod milyen szemetek? nem elég hogy üzeneteket küldenek, még a klubokba is megkérdezés nélkül beillesztik hírként a vacak reklámjukat
    mindent bevetnek és szerintem ez undorító és káros
    nekem már az agyamra megy az egész, ráadásul csalni is simán lehet, tudok körprivi üzeneteket küldeni szóval simán eldönthetném bármelyik csapat javára a versenyt
    de nem teszem mert nem érdekel + nem lenne etikus
  • RaszPuty1N
    #98
    "elemek harca"
    a horoszkópos
  • blackgamer
    #97
    milyen verseny?
  • RaszPuty1N
    #96
    versenyt figyeli valaki? fair play-t egyesek hírből se ismerik...