215
HOTDOG
  • RaszPuty1N
    #175
    Megoldás: dc++, limeware

    Amúgy hajrá a sorsolásnál én a hotdogon nyertem először életemben:]
  • blackgamer
    #174
    volt még pár hónapja kereső, de leszedték mert jogvédők problémáztak
    viszont google elég jól használható hotdogon belüli keresésre
  • romerro
    #173
    lenne 1 kérdésem, mégpedig az hogy hogyan tudnék keresni a zenék között a hotdogon? Próbáltam már keresőt csinálni neki a google AdSense-vel (www.romerro.atw.hu -n) de azzal sem sikeres a dolog.
    Vki tud rá megoldást?
  • blackgamer
    #172
    remélem megnyerem a fényképezőgépet, a boltban vettem sorsjegyet
  • RaszPuty1N
    #171
    #165.
  • RaszPuty1N
    #170
    Jó sok kihagyott lehetőség van benne... de még fejlesztenek ezerrel szal remény az van:]
  • RaszPuty1N
    #169
    Minden oldal alján ott van egy link a GY.I.K-hoz. Nah ott van valahol;]
    (tudom, mert én írtam:D)
  • RaszPuty1N
    #168
    Részemről is no comment a dolog... amúgy domaint még nem kapott senki, ha jól tudom. (legalábbis így kérésre)
  • vegicsek
    #167
    Meg a jelvényekkel elbaszták a dolgot.Ötletes meg minden, de így szemetesednek el a kvízek, meg a párbajok.A magazinoknak meg a klubboknak meg annyi értelme van, mint a myvip klubrendszernek.Semmi.Mire mindent végignézel ami érdekel kezdheted előlről.Csak a myvip szép summát akaszt le a klubmeghosszabbításokból
  • Qwerty4
    #166
    Azt a kurva súgót is elég nehéz megkapni meg a beállításokat is, túl sok fos adat van azon az oldalon, lassan tölti be és egy olyan embernek mint én aki egy órát sem töltött ott ez még elég nehéz.Gondolom érted.:)
    Hogy a vip-n mit tudok csinálni?A MyVIP egy úgymond "klasszikus" közösségi oldal, chatelni szoktam, ismerkedni, képeket nézegetni és ez elég nekem.Ha fórumozni vagy cikkeket akarok olvasni akkor meg itt van az sg, HWSW, témáiban is rámszabottak.
    A szavazások meg hidegen hagynak.
    Sztem túl sok ez a dolog egyben.Jobb lett volna ha egy sima közösségi oldalt csináltak volna.
  • blackgamer
    #165
    türelmes voltam, több emailt is küldtem több bugos témában, +domain és egyebek
    de ezek a hotdogosok egy levelemre se képesek válaszolni
    mégis hogy képzelik ezt?
  • RaszPuty1N
    #164
    myspace klón
  • blackgamer
    #163
    mi az a hi5?
  • vegicsek
    #162
    Ha már választani kell, akkor inkábbb a myvipemet törölném.Annak aztán kurva sok értelme van, hogy megnézem kik ismernek.A HotDog-on legalább lehet pontokat beváltani, van fórum is, igaz gagyi témákkal.
  • RaszPuty1N
    #161
    tegyük hozzá: myvip-en lófaszt se tudsz csinálni...

    Amúgy meg csak azt a kurva súgót kell elolvasni és voilá már is tudod, hogy hogyan kell törölni magad az oldalról:)
  • Qwerty4
    #160
    Aki szeretne megszabadulni Hot Dog nikkjétől annak egy jó tanács, idézem az oldalról:
    "Hogyan tudom törölni a profilomat/regisztrációmat a hotdogon?
    A profilodon válts át szerkesztési nézetre (jobbra fent). Majd pedig klikkelj a Profilom végleges bezárására és ennyi:)"
    Valahogy megkaptam, hogy hogyan kell törölni, totál káosz az egész oldal.
    Ezért is érdemes myvip-n vagy hi5-on regisztrálni, hisz egyszerűek és nagyszerűek, s nincs tele nyálas témával, meg normálisan be tudja tölteni az oldalt.
    By By Hot Dog.A WC-n lehúztam.
  • RaszPuty1N
    #159
    Hát passz. Lehet, hogy csak átmeneti volt, mert most nálam simán működött.
  • RaszPuty1N
    #158
    meglátjuk mit hoz a jövő:)
  • blackgamer
    #157
    a klubnál bejelölöm hogy ne lehessen cuccot hozzáadni de amikor leOKézom utána mindig arra van rakva hogy lehet hozzáadni cuccot
    másik klubnál simán sikerült átváltoztatnom, de valamelyiknél nem működik
    erre van valami megoldás?
  • blackgamer
    #156
    ha portál építésébe vágod a fejszédet akkor támogathatlak szellemi termékekkel, viszont tízezrek a szerverhosting + macerás is és időt is elviszi, szóval érdemes átgondolni

    én mindig azon az állásponton voltam, hogy egy hatékony közösségi portál kulcsa a felhasználók gépére telepíthető kliens program bevezetése jelenthetné
    - levesz terheket a kiszolgálógépről
    - gyorsabb, kényelmesebb elérhetőséget biztosít
    - és könnyen megoldható vele olyan probléma ami böngészőkben nehézkesen kivitelezhető

    persze nem kellene mindenkinek használni a kliens programot, úgy mint a legtöbb email szolgáltatónál, webesen is be lehet lépni a levelek elolvasásához, de email kliens programmal is lekérhető (gyorsabban, kényelmesebben)


    "A jelvényekre gondolsz?"
    nem, hanem a klubnak ajánlott cuccok hozzáadását, mert mindenki off cuccokat adott hozzá aminek semmi köze az adott témához, jó hogy ezek végre megszüntek
  • RaszPuty1N
    #155
    én azzal a kutyával se vagyok kibékülve... arról meg ne is beszéljünk, hogy az egyik fele még a régi dizájn a másik meg már a "magentás".
  • RaszPuty1N
    #154
    "HotDog hack rovat merre van?"
    Ez csak az én agymenésem volt... csak kezdem unni, hogy a hotdoghoz egy vaskos használati utasítást kellene írni. Alig pár ember van, aki az egész rendszert átlátja és érti (úgy ahogy).

    "és akkor már inkább olyat indítanék ami valami értéket is képvisel, mint pl. a DeviantArt"
    Ha ügyesen csinálnák meg azt a rendszert, akkor akár deviantartos vonalat is vihet. Nem sok funkciót kell hozzá fejleszteni. Szavazás (deviantart féle nem a hotdogos;]), meg képgaléria. (esetleg megkülönböztetett profil a művészlelkeknek:])


    Amúgy nincs olyan sok közösségi portál a piacon. Ha az iwiw vonalra gondolsz, akkor az szerintem hanyagolható. A reklám pedig nem minden. Tökéletes példa erra a hotdog, amit egy rakat helyen reklámoztak az egy napon regisztráltak maximális száma mégis csak olyan ezer volt. Vagy lásd myvip. Reklámot pedig könnyen meg lehet oldani egy kis médiahackkel:D

    Az igaz, hogy a kérdőív segítségével képet lehet kapni az érdeklődési körükről, de például a hotdogban van jó pár hiba, ami a szerkezetéből adódik. Ezeket egyszerűsíteni, átláthatóbbá kellene tenni. A HotDog közösséget akar csinálni mégis azon kívül, hogy egy portálon vannak a felhasználók és a hibák egyaránt érintik őket nem igazán jön le a közösségi érzés.

    Persze sok a buktató is van a dologban (fejlesztés, jogi képviselet és persze a tőkehiány)... mindenesetre hamarosan készítek pár részletes leírást az elképzeléseimről:)

    "és végre sok hónap elteltével választhatóvá tették a klubba igénylés lehetőségét"
    A jelvényekre gondolsz?
  • blackgamer
    #153
    design-hoz HD-nak sincs érzéke, pl. olyan aprók a menüben a gombok hogy mindig mellé bökök
  • blackgamer
    #152
    á thx, nem is figyeltem hogy lenne különbség
    HotDog hack rovat merre van?

    jó dolog a php, én már otthonosan mozgok benne, csak sok időt elvenne egy ilyen portál összedobása, + sok közösségi portál van a piacon, az érvényesül amelyik jobban tudja bereklámozni magát
    és akkor már inkább olyat indítanék ami valami értéket is képvisel, mint pl. a DeviantArt

    felhasználók igényét kérdőíven is megtudhatja az ember, hotdogon is volt és végre sok hónap elteltével választhatóvá tették a klubba ajánlás lehetőségét
  • daeemoon
    #151
    Én még bele is mennék, ha megatnulom arr a php-t. Jó dolog ez :D
    //hotdognál jobb oldal készítése
    Bár a designhoz semmi érzékem, talán tudnék jutni vmire phpban ^^
  • RaszPuty1N
    #150
    Nem nehéz, de nem árt hozzá egy pontos koncepció és a felhasználók igényeinek ismerete:]
  • RaszPuty1N
    #149
    Szerintem csak rossz a link. Ha a klubjaid listaoldalról akarod kimásolni a linket, akkor valami ilyesmi lesz a link:
    http://www.hotdog.hu/klub/klub_my.hot?club_id=azonosito_szam

    Ez a link szerkesztési nézetre visz, ezt csak te tudod megnyitni.
    A jó link:
    http://www.hotdog.hu/klub/klub.hot?club_id=azonosito_szam

    HotDog hack rovatunkat olvashatták.


    Nyáron megtanulom a php-t és a mysql-t:D
  • blackgamer
    #148
    belepiszkálnak a HTTP referer-be, vagyis tiltják külső oldalról a klub-ra hivatkozást, de ha domain-t sem adnak akkor hogy a rákba adjam meg egy külsősnek egy klubnak a linkjét?
    ááá ez a hotdog egy rakás szar

  • blackgamer
    #147
    jobbat mint a hotdog? :) nem lenne nehéz dolog

    amúgy leveleimre se írnak vissza, domaint sem iktatták be
    szóval röviden ezt a hotdognak
    nem tudom milyen emberek üzemeltetik, de nagy ívben nem éredekli őket a mezei felhasználó problémái
    az a röhej hogy így is simán megélnek belőle, mi meg szívhatunk a rendszer hibái miatt
    egy oka van amiért járok oda, a sok ember
  • RaszPuty1N
    #146
    szavazás dologról...

    Nem lett volna egyszerűbb flash helyett egy html alapú szavazósdi? Mint pl. vampirefreaks.com -on.
    Gondolom dehogynem... adjon már valaki mellém egy fejlesztőcsapatot és pár hónap munkával egy sokkal jobb, kezelhetőbb oldalt adok ki a kezeim közül:D
  • RaszPuty1N
    #145
    az ilyen felhasználási feltételeket mindig úgy értelmezik, ahogy nekik jó;]
  • Gaara
    #144
    Csakhogy azokat a feltételeket szerintem lehet másképpen is értelmezni, ráadásul a galádok konkrét dolgokat nem minősítettek uszító cuccnak.:)
    Még itt nem volt tapasztalatom moderekkel találkozni, de ha itt is megreguláznak, akkor visszatérek ide élménybeszámolót tartani!:)))
  • RaszPuty1N
    #143
    Regisztráltál tehát elfogadtad a felhasználási feltételeket... a galádoknak van pofájuk betartatni veled?:o

    Amúgy úgy írod, mintha itt érvényesülne a szólás szabadsága:)
  • Gaara
    #142
    Mindegy...ki kelle írni a hotdogra, hogy ott nem érvényesül a szólás szabadsága!
  • RaszPuty1N
    #141
    Ne is mondd először hallottam az ehhez kapcsolódó híreket azt hittem összekaparom magam...
  • RaszPuty1N
    #140
    Valszeg benézte a drága vagy összekevert valakivel:]
  • rhinoelekes
    #139
    hát igen, sokan nem ismerik ezeket, dehát lassan már az Árpádsávos zászló is törvénysértő néhányak szemében...de ez más téma...
  • Gaara
    #138
    Amit SS jelvénynek titulált a moderátor, az egy vaskereszt volt, egy KITÜNTETÉS,amelyet már az első világháborúban is megkaphattak, ami még nem minősülhet uszító cuccnak.
  • RaszPuty1N
    #137
    Az SS jelvény igenis önkényuralmi jelképnek minősül...
  • RaszPuty1N
    #136
    inkább e-mailt írj az ügyfélszolgálatra... pár napon belül rákérdezek, hogy tulajdonképpen, hogy állunk a domainekkel.