1032
\'Vidi\'

FC Fehérvár (Videoton FCF)
  • szabii98
    #232
    [center] Pár kép a tegnapi meccsről:






    Forrás:
    http://www.facebook.com/videotonfc
  • ressy14
    #231
    Én meg kíváncsi leszek, hogy erősebb lesz-e a bajnokság a tavalyinál, mert sok jó iramú derbi kéne ahhoz, hogy a következő európai selejtezőn helyt álljunk, pár továbbjutással.
  • pilboy
    #230
    kíváncsian várom az első idegenbeli meccsünket a bajnokságban
  • commissioner
    #229
    Ez nem is volt rangadó. A piros nélkül is simán meg lett volna a 3 pont. Evandro-n meg látszik, hogy tehetséges, jó vétel volt.
  • szabii98
    #228
  • banok
    #227
  • pilboy
    #226
    sima 4-0
  • szabii98
    #225
    Vidi kezdő:
    Tujvel - Brachi, Lipták, Horváth, Vaskó - Vasziljevics, Sándor, Mitrovics, Walter - Evandro, Alves
  • commissioner
    #224
    Ami nem öl meg, az megerősít! :P
  • Although
    #223
    A Fradi bele fog köpni a levesetekbe :)
  • ressy14
    #222
    Ezt a lehető legjobb helyre írtad :)
  • pilboy
    #221
    ez főként az 1. félidőre vonatkozik :)
  • IXEMGabeo
    #220
    Hajrá Kispest:D
  • bakkerman
    #219
    ha így fog játszani az NB1-ben a Vidi ahogy tegnap játszott és rendbe rakja Sousa a védelmet,szívvel lélekkel küzdve,néhol kreatívan,akkor sima ügy a magyar bajnoki cím.
  • IXEMGabeo
    #218
    de jó te még kint is voltál:)
  • szabii98
    #217
    Az utolsó mondatodra: az NBI nem BL.
    Ha jól tudom a fradi és a paks is tovább jutott, vagy csak az első meccseket nyerték meg. Tavaly a Debrecen is szépen szerepelt. Szóval úgytünik, MO-n ez a 4 csapat a Vidivel együtt a legerősebb Magyarországon.
    Én bízom Sousaban, nem rég került ide és ez egy jó eredmény most tőle. "Majd jövőre" ;)
  • commissioner
    #216
    Keserédes győzelem.

    Jó volt az első félidő (a védelmet leszámítva), a 2.-ban meg már szépen beálltak védekezni sógorék, annak rendje és módja szerint. Bunkerfocival meg a Barcát is le lehet győzni...

    Hát, na, megint csak bebizonyosodott, hogy 2 gólos hendikeppel meccset nyerni kurva nehéz.

    De nem kell keseregni, ha Sousának sikerül a csapatot hátul rendesen gatyába ráznia, és ezt az európai szintű támadóteljesítményt rendszeresen hozni, akkor pofonegyszerű lesz megvédeni a bajnoki címet. Aztán jövőre újra nekirugaszkodni a BL-nek. Bár lehet, hogy pont az NB1 fogja őket visszahúzni az alacsony színvonalával, ettől tartok a legjobban...
  • ressy14
    #215
    A helyszínen kurva nagy kuss volt a 2. bekapott gól után :(
    De legalább nem vallottunk szégyent, mindkét meccsen jobban játszottunk.
    és hogy egy klasszikust idézzek: majd jövőre! :)
  • pilboy
    #214
    így igaz! ez így kevés tőlük
  • scs17
    #213
    A védelemre majd kiemelt figyelmet kell szentelnie Sousa edzőnek!
  • pilboy
    #212
    sajnos nem sikerült a bravúr. óriási hibákból kaptuk a 4 gólt... :(
  • IXEMGabeo
    #211
    mekkora jó meccs, 3-2-re vezet a FIDI:D

    mi van senki nem nézi az M1-et?
  • IXEMGabeo
    #210
    milyen szép gólt lőtt a Sándor György. Magyar csatártól rég láttam ilyen szép mozdulatot:D
  • banok
    #209
    20.30 Videoton-Sturm Graz BL-selejtező
    tv: m1, ORF1
    streamek : http://stream.forumx.hu/viewtopic.php?t=66&mforum=stream
  • pilboy
    #208
    basszus, h dolgoznom kell :/
    pedig erőteljesen teltház-gyanús a meccs és a koreóra is kíváncsi vok (remélem a tv-ben jól lehet majd látni)
    HAJRÁ VIDI!!!!
  • scs17
    #207
    köszi!
  • ressy14
    #206
    talán banok forumán lesznek: streamek
    vagy ha tudod nézd meg az MTV-n.
  • scs17
    #205
    Hali!

    Tud valaki stream linket a ma esti meccshez?
  • commissioner
    #204
  • ressy14
    #203
    Az MTV-n.
  • commissioner
    #202
    visszavágót melyik tv közvetíti?
  • ressy14
    #201
    nem hinném, hogy "kiszoptunk". a második gól nem lett volna és egy egész elfogadható eredményt hoztunk volna. Kiszopásnak én az üllői úti meccsünket nevezném, fordított előjellel.
  • tviktor91
    #200
    Kiszoptatok egy kicsit nem?
  • commissioner
    #199
    Jelenleg a Vidinél látom a magyar csapatok közül a legmagasabb játékintelligenciát. Már ezen az egy meccsen látszott, hogy tényleg olyan szellemiségben, stílusban akarnak játszani, ahogyan azt Sousa elvárja tőlük. Nem a kifogásokat keresik, hanem dolgoznak és tanulnak. Náluk látom a legkisebb esélyt az edzőbuktatásra, az eddigiek alapján.
  • bakkerman
    #198
    na ez a pech,zestafoni verhetőbb sokkal mint a sturm,és ha onnan továbbmegy a vidi,akkor már fix az EL csoportkör :SS
  • ressy14
    #197
    Zestafoni vagy Dacia a következő ellenfél, ha esetleg továbbjutunk. (az első meccsen a zestafoni 3:0-ra nyert)
  • bakkerman
    #196
    én is egyetértek a kedves hozzászólóval,de azt is meg kell érteni,hogy volt már itthon nem egy olyan külföldi edző,aki valami újat,"nyugatibbat" akart játszatni a csapatával,ami aztán a nulla játékintelligenciával rendelkező magyar focistáknak nem tetszett,és megbuktatták az edzőt. Drukkolok Souza-nak,de ahhoz olyan emberek is kellenek.
  • commissioner
    #195
    Olvastam az NSO-n a kommenteket, és van egy, aminek minden szavával egyetértek, be is másolom ide:

    @TSlash

    1: Aki Szabicsra neheztel az menjen el elmeorvoshoz... ez még viccnek is rossz, szót sem szabad rá fecsérelni, annyira alacsony szintű "gondolkodás"-ra vall...!
    2: Ez a Videoton egy abszolút modern európai focit FOG játszani. Most még sok hibával, mert ez kishazánkban abszolút idegen stílus és mentalitás. Taktikailag és csapat szinten a Vidi verte a Graz-ot, ami nagyon nagy szó. Én az ORF1-en néztem a közvetítést és ott a speaker a gólnál azt mondta, hogy eddig NEM a Graz tűnt a jobbik csapatnak, de szerencséjükre a gólt ők szerezték.
    3: Az, hogy a Graz meg tudta nyerni az osztrák bajnokságot bizonyítja, hogy egy erős csapat. Hogy ez nem látszott az a Videoton érdeme is nem is beszélve Souzáról. A mezey féle őskövület taktikánál ez egy sokkal jobb, hatékonyabb és modernebb felfogású játék volt a vidi részéről, sajnos az tény, hogy ilyen védelemmel nagyon nehéz lesz hiba nélkül lehozni komoly mérkőzéseket. Biztos vagyok benne, hogy ez a Vidi nagyon látványos és eredményes focit fog játszani ebben a bajnokságban, fel kell kötnie a riválisoknak a gatyát.

    Részemről ez nem hurráoptimizmus... ez egy alakulóban lévő csapat, akinek egy teljesen más stílust kell magáévá tennie, mint amihez a magyar bajnokságban szokott. Gyorsabb gondolkodás, gyorsabb döntések, dinamikusabb, sokszor egyérintős játék, a védelem szerepének az eddigi bevett magyar módihoz képest teljes átformálása (védők támadnak, támadók is visszazárnak...) mint a modern, európai fociban ugyebár.
    Eddig ennek itthon nyoma sem volt, nyilván nem egyszerű ezt egyik pillanatról a másikra átvenni. Ehhez idő kell és ebben a stádiumban egy Sturm Graz még túl nagy falat. Biztos vagyok benne, hogy lesz ez sokkal jobb is.
  • Takezó
    #194
    (nálam leírta magát, pedig Fradista és kedveltem eddig nagyon is)
  • Takezó
    #193
    csak tudhatná, hogy ezzel nem a jelenlévő párszáz Vidi drukkert sérti meg, hanem úgy egymillió magyart itthon...