1032
\'Vidi\'

FC Fehérvár (Videoton FCF)
  • ressy14
    #392
    Szerintem megy...
  • commissioner
    #391
    Alves megy vagy marad?
  • paly90
    #390
    Sanyiii:D:D:D
  • szabii98
    #389
    szvsz túl zsúfolt lenne mind egy képen.
  • pilboy
    #388
  • ressy14
    #387
    Összeszedtem a fellelhető címereinket:



    A logók csapatnevei sorrendben:
    - Vadásztölténygyári SK
    - Székesfehérvári VT Vasas
    - Videoton Sport Club
    - Videoton-Waltham FC
    - Parmalat FC
    - Fehérvár '96 FC
    - Videoton FC Fehérvár
    - FC Fehérvár
    - Videoton FC
  • ressy14
    #386
    plusz a Fehérvár '96 és a Parmalat FC logója szinte teljesen hasonlít a Videoton FC Fehérvár ill. a Waltham címeréhez. És talán úgy már kicsit zsúfolt lenne a banner.
  • ressy14
    #385
    A Wikipédiáról szedtem őket, ott ez volt az össz, plusz a balról a 3. címer van még ott kitéve, csak világoskékben, na az szerintem nem illene ide. Ennyit találtam csak a neten, bár nem mélyedtem bele nagyon
  • pilboy
    #384
    klassz a banner! annyi a probléma, h ha már ennyi címer ott van, akkor az összes eddigit oda kellene rakni, vagy csak a mostanit. én utóbbi mellett szavaznék
    ugyebár volt vt vasas, parmalat, meg fehérvár '96, vadásztölténygyár stb.

    ez csak hangyáskodás, tényleg tetszik egyébként
  • szabii98
    #383
  • ressy14
    #382
    Egy picit módosíttattam a topikot, új bannerrel meg a klub mostani nevére cseréltem ki a régit.

  • ressy14
    #381
    Köszi!
  • banok
    #380
  • ressy14
    #379
    Bár azért tegyük hozzá, hogy a 7 gólból 4 potya volt.

    Ennek ellenére szép győzelemmel kezdtük a tavaszi szezont :D
  • szabii98
    #378
    Győzött a Vidike :)
  • pilboy
    #377
    7-0 wow
  • commissioner
    #376
    Taktikai Zóna: Vidi-Újpest
  • ressy14
    #375
    Vidi II. - Gyirmót 1:1

    Frissen igazolt görög védőnk sikeresen betalált a saját kapujába, majd a piros lapjával fel tette az i-re azt a bizonyos pontot. Nálunk idén az öngól a menő az új fiúk esetében?



  • commissioner
    #374
    Kamuzik Sousa, csak nem tudni, h miért. Vagy azt hiszi magáról, hogy ő Sir Alex, és csakazértis klasszist farag Tujvelből, meg a többi újoncból, vagy egyéb dolgok vannak háttérben, mint amit bakkerman is mond. Hát, tudja a fene...
  • bakkerman
    #373
    én valami záradékról hallottam,hogyha játszott X bajnokin,akkor valami nagyobb mennyiségű pénz jár neki,és ehhez nagyon közel van,és úgy döntött a vezetőség,hogy nem játszathatja Sousa. deháát,mondanak sokmindent
  • ressy14
    #372
    "Hivatalos álláspont": Sousa szerint Tujvel jobb. Ennyi. Ő legalábbis ezt mondta.

    Sokan mondanak sokfélét, de mostanára szerintem mindenki belenyugodott, hogy a milliós kapusunk pihen egy (vagy több?) szezont.
  • commissioner
    #371
    Ha csak padozna az első csapatban, úgy tényleg nem érdemes elhúzni előtte a mézesmadzagot...

    Amúgy, Bozsovics mellőzésével kapcsolatban most mi a "hivatalos" álláspont, ha van egyáltalán?
  • ressy14
    #370
    AZ első csapatban én azt javaslom neki, hogy ne gondolkodjon. 2 jó kapusunk van, abból a jobbik a padon ücsörög...

    Vele is ugyanaz lesz, mint Szakállyal és társaival.
  • commissioner
    #369
    Gyirmót 2 - 4 Vidi

    Csak a szöveges tudósítást olvastam, de az alapján nagyon jól őrizte a kaput Somodi Bence, több bravúros védése is volt. Kíváncsi vagyok a további sorsára.
  • ressy14
    #368
    Azért hiába védett nagyokat Balajcza, Alvesnek és Niko-nak is voltak olyan ziccerei, ami inkább rajtuk, nem pedig a kapuson múlott.

  • shad0w
    #367
    Nyilván nem csak a mai meccsre gondoltam ennek kapcsán.
  • szabii98
    #366
    annyira nemvolt rossz a helyzetkihasználás, egyszerűen óriásiakat védett az újpesti kapus.
  • shad0w
    #365
    Érdekes statisztika. Mondjuk most ez a meccs azért elég jelentősen megdobta az utolsó perceket. Fizikálisan legalább jók vagyunk, ez kiderül ebből is. Ha sikerül felőrölni a védekezni beálló csapatokat akkor nincs gond. Kicsit jobb helyzetkihasználással még sokkal jobban is állhatnánk.
  • szabii98
    #364
    Első forduló nagyon unalmas volt...:S
    próbálkoztunk de hiába....
  • ressy14
    #363
    Az szép. Ez így nem lesz jó. Az első félidőre legközelebb ki se megyek :D
  • commissioner
    #362
    Rúgott gólok idő szerinti eloszlása 15 ford. után:


    A mester igazán feltüzelhetné a srácokat az első félidőre! Ne mindig a végén kelljen izgulni... :D
  • ressy14
    #361
    Én is ott voltam, de engem kifejezetten idegesített, amikor a vezetés megszerzése után egyből faszszopóztak páran. Jobban utálják az Újpestet, mint a Vidit szeretik. Szánalmas...

    És hiába rúgott két gólt és mentette meg a csapatot Niko, a következő meccsen attól tartok, megint csere lesz...
  • szabii98
    #360
    J szektorban is durva volt amíg megnem lett az első gól. Onnan mégjobb lett a hangulat :D
  • ressy14
    #359
    Lipi! Itt király voltál! Miért csináltál magadból udvari bolondot!?

    Megvertük a lilákat, a második félidő viszonylagosan jó volt, bár az első gólunkig percenként rugdostam az előttem lévő széket :D
  • szabii98
    #358
    3-0 /Nikolics 2, Alves/
  • pilboy
    #357
    természetesen már megnéztem a gólokat :)
  • ressy14
    #356
    Akkor viszont lemaradtál egy gyönyörű Mitrovics gólpasszról, többet ilyet nem fogunk látni az tuti.

    Én szotyizásba fektettem bánatom. :D
  • pilboy
    #355
    2-1-nél fogtam magam és bosszúból bealudtam :D
  • ressy14
    #354
    Ismét győzelem idegenben, iszonyat mázlival. Ha Alves nincs, megint égünk.
    Feljöttünk az 5.helyre.



  • shad0w
    #353
    cáfolom, kettő darab helyzetük volt, konkrétan :P a baj az, hogy nekünk még ennyi sem.
    mezőnyfölény az volt, mint ahogy az amúgy a mindenkori Csertői csapatok ellen a legtöbb ellenfélnek lenni is szokott, csak szart sem ér(t).