1032
\'Vidi\'

FC Fehérvár (Videoton FCF)
  • pilboy
    #432
    jobb bekk szolnoki, bal bekk jeff
    vagy
    jobb bekk oliveira, bal bekk szolnoki
  • commissioner
    #431
    Szerintetek hogy oldja meg Brachi hiányát holnap Sousa?
  • pilboy
    #430
    számomra az is bíztató, h miskolcon is tudtunk nyerni
    a tegnapi meccs sima volt, a visszavágón lehet tartalékolni
  • ressy14
    #429
    A tegnapi meccs biztató előjel a tavaszra nézve, feltéve, ha tudjuk tartani ezt a formát.

  • bakkerman
    #428
    ma 6-től dvtk-vidi ligakupa meccs,kiváncsi vagyok teljes kerettel játszottok-e,kovács gyerek miatt megnézem a meccset,ha játszik egyáltalán
  • pilboy
    #427
    gondolom buktunk rajta (is) nem kicsit
  • ressy14
    #426
    Vaszke -> Újpest

  • shad0w
    #425
    Ez a Nikolic itt van már vagy fél éve, csak most igazoltuk le hivatalosan.
    Egyelőre biztosan csak a második csapattal fog játszani.
  • ressy14
    #424
    Szerintem arra is gondolt, hogy vészkapussal játszunk majd tavasszal :D

    Gondolom a 2. csapathoz vettük, hátha a sok magyar tehetség(?) kiszorul onnan. Majd 2-3 év múlva meglátjuk.
  • bakkerman
    #423
    csatár poszton eléggé elvagytok eresztve,úgy látom Sousa csak támadni akar majd :DDD
  • pilboy
    #422
    van még egy Nikolicunk...
  • pilboy
    #421
    sztem niko megint padozik :(
  • ressy14
    #420
    És játszani is fog?
  • pilboy
    #419
    Leigazoltuk Peric-et Kaposvárról
  • gabber_saviola
    #418
    Szerintem semmi. Gúgli szerint 1,5 millióért a kutyának sem kellett, és augusztusban már csak 400k volt az ára, de akkor sem kellett már senkinek.
  • bakkerman
    #417
    ki tudja,mik igazak azokból a hírekből,hogy előző nyáron vitték volna akár 1 millióért is nyugati klubok!
  • ressy14
    #416
    Alves Cipruson folytatja
    Jobb ez így, minthogy a 2. csapatban vesztegelne. Így legalább kaptunk érte pénzt, de akkor is bagóért ment el...
  • bakkerman
    #415

  • pilboy
    #414
    Kovács István (Haladás) -> Videoton
  • pilboy
    #413
    Elek -> Eskisehirspor :(
  • shad0w
    #412
    Alves valószínűleg még télen eligazol, helyette hoztuk Sanyit. Másik NB1-es csapathoz 99% (de inkább több) hogy nem fog menni. Valószínűleg most szeretné a legtöbbet kihozni ebből a helyzetből, azért pöcsöl ennyit. Teheti, mert most tulajdonképpen ő válogathat a szerződések közül. Nyilván más kérdés, hogy mennyire korrekt dolog nem aláírni egy korábban szóban már elfogadott szerződést. Van rá esély, hogy közben máshonnan még szebb dolgokat ígértek neki, egyelőre ugyan csak szóban. Mindenki akkor járna a legjobban, ha még most el tudnánk passzolni, szép pénzt kapna ő is, meg a csapat is. Itt még egyszer ne szívasson minket a teljesen lélektelen játékával, mint tette ezt legutóbb, szinte ugyan ilyen szituációban.
  • commissioner
    #411
    Végül is, nekünk már mindegy, visszajönni úgy sem fog.
  • ressy14
    #410
    Ha már lehetne választani, akkor jobb, mint a dubaii vagy a koreai.
  • commissioner
    #409
    elutazott Ciprusra
  • ressy14
    #408
    Én úgy látom, vagyis inkább reménykedek benne, hogy ha nem írt eddig alá sehova (kiemelném az eddig szót, tehát még aláírhat), és nem is fog sehova, akkor esetleg tavasszal hosszabbít nálunk.
    De ha nálunk sem akar maradni, akkor meg kicseszett a Vidivel és az összes többi kérőével, akik szerződést ajánlottak neki. Jelenleg egy trollnak tartom :D
    A B-csapatba való száműzetés senkinek nem lenne a hasznára, ha esetleg a felnőtt csapatban rúgná a gólokat.

    Én attól tartok, hogy most nem igazol el sehova, tavasszal nem hosszabbít és mi nyáron veszünk egy csatárt a helyére, ő meg eligazol valamelyik másik NB1-es csapathoz. Ingyen...
  • bakkerman
    #407
    most olvastam a mai NS-ben az Alvesről szóló cikket,hát én nem tudom,hogy mi az igazság,én csak az alapján tudok itélkezni,amit olvasok,és el alapján nagyon nagy fasz lett ez az Alves gyerek... Konkrét ajánlata volt Dubaiból,már csak el kellett volna utaznia aláírni,de a végén nem szállt fel a gépre...Szóban megegyezett dél korea leggazdagabb,és legpatinásabb együttesével,a Chonbuk-al,de nem írt alá...visszautazott Magyarországra az edző táborból,mert hogy távozik a csíkszeműekhez,de lepattintotta őket. Nem értem mit pattog,azt várta,hogy 28 évesen,télen,nyugatra fog tudni igazolni??? Ezzel szar helyzetbe hozta a jelenlegi csapatát is,mert nyáron egy fillért nem fog látni Alvesből a Vidi,mert lejár a szerződése! Én Garancsi helyében megmondanám Souzanak,hogy bassza le a B csapatba őt,hogy esélye se legyen nyáron egy jobb klubba igazolni! Ressy te ezt hogy látod onnan?
  • scs17
    #406
    Köszi!
  • ressy14
    #405
    Vidi - Basel stream
  • scs17
    #404
    Van valahol live stream a Basel-Videoton-ról?
  • commissioner
    #403
    na, már van cikk Alves hazaérkezéséről

    hazajött, de nem írta alá a szerződést
  • ressy14
    #402
    És Alves is hazajött, csak arról már nem számoltak be, ellenben pár vidi drukker, aki látta őt a városban igen.

    Tehát eddig Torghelle, Jeff Silva, Haraszti be; Alves, Elek ki. Érdekes tavasz elé nézünk.
  • paly90
    #401
    http://www.vidi.hu/elek-akos-tavozott-az-edzotaborbol
  • ressy14
    #400
    Az ő fizetése jóval kevesebb, ezért azt a Máltai szeretetszolgálat is tudja állni. A másik kettő meg nem kedvezménnyel, hanem ingyé' tankol, az általad befizetett adókból.
  • bakkerman
    #399
    a haraszti gyereknek már nem jutott MOL-os mez,ő nem tankolhat akkor kedvezménnyel? :SS
  • ressy14
    #398
    Az eddigi érkezőink:

  • ressy14
    #397
    Alves részt vett a csapat orvosi vizsgálatain, ezért gondolom, hogy még konkrét megegyezés egy klubbal sem történt. De ez az edzőtábor alatt könnyen változhat.

    Niko továbbra sem fog kezdeni, főleg ha André valóban marad.
  • paly90
    #396
    nem szeretem Sanyit,DE:ha marad Alves(sajnos nemvalószínű),akkor lehet azt játszani mint tavaly h Alves kimegy balszélre és onnan indul(idén is lehetett volna Nikoval dehát Souza nem igen játszatta őket így), és Sanyira pedig fellehet lődőzni a labdákat, megtudja őket tartani és elosztogatja, míg ősszel amikor Alves volt a center, nem tudta annyit kamatoztatni a cselezőkészségét mint a szélről indulva...
    így vagy úgy de Niko megint csere lesz:(
    ha marad egyáltalán
  • commissioner
    #395
    egyre inkább hidegvérű sorozatgyilkos feje van
  • ressy14
    #394
    A mindenre elszánt tekintet...



  • ressy14
    #393
    Jeff Silva

    Brazil balhátvéd a 2.osztályból.