337
Vajon miért romlottak a szupermarketben kapható élelmiszerek?
  • fifi
    #177
    na az olyan osztályvezetőt is kivágnám a pics*ba...
  • Frosty01
    #176
    pfujjj, egyébként a virsli is elég gusztusos kaja ám... hami
  • Max7
    #175
    a pékségen bevált :) ott neveltek cicákat is bár igaz az osztályvezető nem is tudott róla :)
  • Frosty01
    #174
    jaja nem is olyan régen este 8-kor 1 pénztár volt nyitva vagy 15 vevőre akik sorban álltak..............
  • ChevyG work
    #173
    1 élelmiszer boltba voltam anno tanuló. voltak érdekes munkák, amiket a tanulókra biztak! ilyen pl a virsli kefélés (nem vicc)
    a másik guszta dolog az a gomoja túro... csak a selejt ment bele...
  • Sir Quno Jedi
    #172
    Amúgy az egerek ellen NEM lehet védekezeni, ezt tapasztalatból mondom ! Mindenütt ott vannak, ahol emberek vannak, vagy élelmiszer és/vagy meleg van. Az ultrahang SZART sem ér ellenük, előbb őrülnek meg az emberek/kutyák tőle. A méreg pedig nem mindenhol alkalmazható, arról nem szólva, hogy az az emberre és a háziállatokra is fokozottan veszélyes és csinos, kivérzett, bűzlő egértetemeket hagy maga után, plusz szál is a huzattal. Mivel az egér ilyenkor igyexik elbújni, meg sem fogod találni egykönnyen, szal. iszonyú higiénikus rothadó tetemek közt dolgozni ! Az egérfogók nem hatásoska egy bizonyos egérpopuláció felett, a macska meg csak mítosz és az EU higiéniai szabályok mellett nem is alkalmazható !

    Úgyhogy marad az, hogy tudomásul veszed, hogy abban amiben és amiből eszel az egerek is megjáratták már a fogaikat, a talpaikat, jó esetben bele is szartak. Jó étvágyat !
  • Max7
    #171
    a lecsó alatti hírdetés is kamu
  • Max7
    #170
  • Max7
    #169
  • Random work
    #168
    Kisbolt nem igazán játszhat a jóhírével mert akkor az a kevés fix vevő is elmegy aki megvan nekik és akkor lehet becsukni a kaput.
  • Random work
    #167
    Szerintem nem ártana ha elkezdenénk figyelni az ilyen érdekességeket és aki tud csináljon fényképet is. Nagyon érdekelne milyen eredmények jönnének ki ha kicsit tudatosabban nézzük ezeket a hiányosságokat. Akár egy gyűjteményt is készíthetnénk.
  • Frosty01
    #166
    TESCO ="T"otálisan "E"lb@szott és "S"elejtes "C"uccok "O"sztálya

    nem hiába mondják ezt itt felénk Cegléden
  • Max7
    #165
    még ha azt tennék de nem :D egereket nevelnek inkább :D bár a pékségen van elektromos egériasztó de az annyit ér mint halottnak a csók
  • Frosty01
    #164
    Tescoban egereknek aggyák a lejárt szav idős cuccokat :D
  • Mersant
    #163
    hat akkor ott korrekt, rendes emberkek dolgoznak, nekem eddig nem ez a tapasztalatom sajnos...
    eszembe jutott 1 igen durva eset 1 kis boltrol, majd elmesélem, most mennem kell...
  • Max7
    #162
    nahát ahol anyum dolgozik kisboltba akár milyen szarul megy a bolt lejárt szavatoságú cuccokat nem adnak el!

    ha még jó ehető álapotban van akkor van egy kutyus a közért mellet és neki adják!
  • Max7
    #161
    nem én se azt mondtam hogy nem tetük rá az árat meg a szav időt! hanem azt hogy akkor nem raktuk rá amikor sült hanem rá 3-4 napra :)

    hidd el van kint lejárt szavatoságú termék csak te azt nem tudod mert átcimkézik és ha kell akkor a csomagolást is ujracsinálják!
  • Mersant
    #160
    hm...hat par hete lattam csokikat amiknek a szavatossaga mar tavasszal!!! lejart, es nem 1-2-ot hanem rengeteget, es tobb fajtat...ezeken ugye nem tudjak atcimkezni a datumot. a masik + a sajt, aminek lejar a szavatossaga, feldaraboljak, folpakkba csomagoljak es azt nyomnak ra amit nem szegyelnek...1szer johiszemuen vettem, dobtam is a francba masnap....igaz ez nem csak a tescora ervenyes, kis boltokban is csinaljak, es nem lehet tenni ellene semmit...
  • Mike
    #159
    mi ebben a brutál? ez a neve is
  • Mayday
    #158
    A "pirospolos" alkalmzottak csak csinaljak, amit utasitanak nekik. A szavidovel valo varialas, meg, mint lentebb irtam, nem igaz altalanossagban, hanem emberfuggo. Nem akarnak tul nagy selejt szazalekot, mert akkor az aruhazvezeto a "rossz, a bena". Alapbol szabaly van arra, hogy TILOS lejart szav.ideju dolgot kitenni!
    Peksegen viszont meg sosem talalkoztam olyan (csomagolt) termekkel, amin nem volt ar es lejarati datum!
    Az viszont TENY, hogy minden termekbol hatra rakjak a frissebeket, elolre a kozelebbi szavidoset. Akkor is, ha szarazarus elelmiszerrol van szo, es 3 honap elteres van, es ugyanugy a joghurtoknal, hogy elobb a kozelebbi szav ideju porogjon ki.
    Ja, es nem egy fegyelmit lattam mar szallni, ha a polchoz tartozo arufeltolto lejart szavatossagu termeket hagyott kinn a polcon!
  • Hunter of Deer
    #157
    LOL
    Tesco gazdaságos egércsalád
    veszel valamit kapsz egy egeret ajándékba!!
  • Max7
    #156
    nos az igazság a következő: én dolgoztam két éve a tescoba diákmunásként, igaz nem a húsrészen hanem a pékségen és ott a következő meglepetés ért amikor utasítottak:

    "csak csomagold be a kakaóscsigát, és csak az egyik cimkét tedd rá amin az öszetétele van és a másikat ne amin az ár és a szavatoságot irják!"

    na pff szerintem 3 hetes kakóscsigát is raknak ki!

    a másik ami érdekes volt:

    "hozd be azokat a csomagolt zsemléket aminek holnap lejár a szavatosága és csomagold újra!"

    és olyat is hallotam, hogy a húst pirosítóval kenegetik!

    még egy érdekes dolog amit emgéltem: dolgoztam a zöldségosztályon (mellesleg nagyon gyűlöltem) és jött a nagyfőnök akié az egész áruházlánc! namost be kellet szedni a fonyadt krumplit ami három kalodányi volt + pár rekesz! Namost leemeltem a második rekeszt és a harmadikban nem krumpli volt hanem egy egércsalád :)

    csak azt nem értem hogy az ott dolgozó emberek mit gondolnak ilyenkor? miért nem lehet leselejtezni azt a kakaóscsigát? hiánya lesz a tesconak? húúúúú ha




    Vélemények?
  • Random work
    #155
    Igen, de ha jól tudom a TG az nem olyan minőségű mint a gyártó saját néven készített azonos terméke.
  • F1re
    #154
    lol ez mien eloleny ? :D eger - macska keverek
  • Mayday
    #153
    Vannak termekek, amik hiaba TG, azert elfogadhatoak. Egyes dolgokat nem lehet "elrontani". (En speciel joghurtot meg nem mertem kostolni gazdasagosat, csak tesco standardot.)
    De erdekes, hogy sokan nem veszik meg a TG-t, hanem mondjuk az arban a kovetkezot. Sokszor ugyanazon szallito ugyanazon termekerol van szo, csak az egyik gazdasagos csomagolasban van, es olcsobb. (Ha esetleg valaki nem tudna, nincs egy Tesco "gyar", ahol csinaljak a sok sz*rt, hanem a beszallitok valamelyike kapja meg a jogot egy TG termek gyartasara. Ugyanezen szallitonak persze a sajat termekeit is forgalmazza az aruhaz.)
  • fifi
    #152
    jaja!

    olyan feeling, mint amikor a csuklósbusz csuklószerkezetébe beleakad a macska, és ott mumifikálódik... első hónapokban fergeteges szaga van :DDDDD
  • deneira
    #151
    a Tesco gazdaságos ivójoghurt szerintem szuper. nincs benne mindenféle gyümölcsdarabka, mert azokat utálom a jughurtban. ez jó folyékony. egyszerűen imádom, még soha sem volt vele kapcsolatban minőségi kifogásom
  • Mayday
    #150
    Szarazaru osztalyon, azon belul talan tesztaknal, de azt mar nem tudom pontosan.
  • Punker
    #149
    melyik részen?
  • JGTC
    #148
    na és gondold el mi lesz akkor amikor a macsek úgy dönt, hogy most nem eszi meg az egész madarat... nyammi
    utána meg megint a friss veréb (nem Tesco) húsra fáj a foga

    néha már észrevettem(nem csak Tesco-ban), hogy van egy két igen büdös sor és nem kutya macska táp van rajta.... mostmár mindent értek :)
  • Mayday
    #147
    Egri Tescoban is lakott macska, a ket sor kozott, nem lehetett elerni, meg kirobbantani sem sehogy.
    Verebek meg szinte minden hiperben vannak sztem :)
  • JGTC
    #146
    :DDDDDDDDDDD ennyit a tisztaságról
  • Mayday
    #145
    Nah, egy picit en is hozzaszolnek a temahoz. Alapbol higgyetek el, nem az az eloiras, hogy ujracsomagoljak a hust, stb. Sot, tiltott. Aminek lejar a szavatossaga, az megy tomoritobe. Ami a kepbe "bezavar", az az, hogy az aruhaz vezetoje jol "seggbe van rugva", ha sok selejtet termel. O meg a kereskedelmi igazgatokat rugja seggbe, ha sok a selejtjuk (pl frissaru igazgato). Ezert van az, hogy helyileg, ha feltik a segguket az emberkek, akkor megteszik ezt. Tehat ez valamilyen szinten emberfuggo, hogy az adott aruhazban mi tortenik ilyen teren. En ismerek mindkettore peldat.

    Es elhangzott egy hozzaszolasban, hogy "inkabb kifizetik a millios birsagokat". Igen, ez igy van, nem is hinnetek, hany millio megy el havonta ilyenekre, nem keves!
  • tomsolo
    #144
    miénk teljesen fekete volt.

  • Random work
    #143
    Itt szegeden a Cora-ban.
  • Loál János #142
  • Loál János #141
    Én Budaörsön és Dunakeszin is láttam kis csipogó madarakat repdesni, sőt, Dunakeszin egyszer egy tündéri cica bújkált a csokis polcok között. Benéztem nagy nehezen a szerkezet mögé, kialakított magának egy kis kuckót, és ott élt.
  • tomsolo
    #140
    éne dolgoztam nagyon régen dekoratőrként egy nagy szupermarket-ben és volt az irodánkba egy mongol futóegerünk. A rohadék egyszer megszökött és pont amikor az vezérigazgató a zöldségosztályon szemléz hát onnan vigyorgott rá egy nagy fej kelkáposzta közepéből.
  • mrzed001
    #139
    Ennél csak az viccesebb, amikor a németek (akik azért mindent tesztelnek autószerelőtől a tv szerelőkig) rejtett kamerás felvételeket mutattak be konyháikról (pisi, kaki, szex, földhözcsapkodott hús, foci a fagyott fasírttal, meg ilyesmi)
    Brooooáááááááááááá
  • Mersant
    #138
    "... tömény sűrű, tele hússal. Csakhát ott arra van kereslet." hat ebben tevedsz. biztos finom volt nem kostoltam :-) de epp tegnap neztem 1 musort az angliai etkeztetesrol...haaat...volt ott minden ami E, iztelen, szagtalan, de hus es friss zoldsegek nem. a kolykok nem voltak hajlandok megenni a friss elelmiszerekbol keszult etelt, bogtek minnt az allat, es csak az elore csomagolt kulonfele tizoraikat toltak magukba. onnantol fordult a kocka, hogy +mutattak nekik mibol, es hogyan keszul a csirkefasirt...utana ra tudtak venni oket a normalis kajara, de ez 1 evbe kerult!!!