337
Vajon miért romlottak a szupermarketben kapható élelmiszerek?
  • Mayday
    #217
    Mind a ketten kevesek vagytok, en 6 eve vagyok a teszkonal :)))
    (Ezert eleg sok mindent tudok a mukodesrol aruhazi es irodai szinten is)
  • fifi
    #216
    ebbe most betrafáltál, mert én meg hús multinál nyomtam 3évig, és most Tesco-s vagyok, /bár hálistennek nem polcszervíz szinten/ de hidd el tudom mik a viszonyok mind2 oldalon... :)

    sry
  • Max7
    #215
    tévedsz olvasd el az én hozászólásaimat én ott dolgoztam mint diákmunkás és nekem is olyat kellet csinálnom amitől hányingerem lett én is dátumoztam át kakaóscsigát szal a tesco egy undorito hely igaz megismertem a pékségen egykét jó fej embert és ha megyek mindig friss kenyeret meg friss kakaós csigát kapok :)
  • Mersant
    #214
    ok, én az itteni (esztergom) tescos élményeimet írtam le, de mint azt mások is írták korábban ez nem egyedi eset...elhiszem, hogy ezeket tiltják, csak éppen sajnos nem tartják be :-( grillcsirkét nem is sütnek már mióta ez kitudódott. azt hogy ezért valaki megütötte a bokáját vagy sem, azt nem tudom, es nem is érdekel, csak felháborítónak tartom hogy ilyesmi előfordulhat.
  • Mayday
    #213
    Nezd, Te biztosan tudod, gondolom, sok tapasztalatod van azugyben, amit leirtal. De a Tesco az ilyen dolgokat kemenyen TILTJA, tehat, ha atdatumozas megtortenik, akkor az csakis az adott aruhaz helyi vezetojen mulik, mert javitani akarja a selejt szazalekat. De hidd el, ebbol nincs rendszer, es ha ez kiderul, akkor kokemeny seggberugasok vannak. Es en szemely szerint abszolut nem is banom, tehat ha mondjuk Te romlott grill csirket vettel, akkor igen is tegyel panaszt, mert ha szep csendben megeszed, akkor kesobb is megkapod a romlott csirkedet.
  • fifi
    #212
    arról beszélek hogy a lejárt cuccot a gyárban dátumozzák újra...
  • Mersant
    #211
    akkor ki sem rakhatnak a polcra, és amit már említettem a lejárt csirkéket nem kidobják hanem kisütik és eladják, erről nem a beszállító tehet.
  • fifi
    #210
    csak azt tudom mondani, hogy rengetegszer már az átdátumozott/bedolgozott megkavart termék a gyárból úgy jön ki.
  • Mersant
    #209
    itt most nem arrol van szó, hogy véletlenül becsúszik 1-1 romlott árú, hanem hogy direkt át dátumozzák a cuccokat, és nyugodt lelkiismeretel eladják...az ilyeneket ketrecbe zárnám és élete végéig azzal a lejárt húsal és joghurtal etetném...;-)
  • Mayday
    #208
    Nem akarom a tescot vedeni, de okos ember tud mindenhol okasan vasarolni, es okos ember tudja, hogy mindenhol kaphat megbizhato termeket. Kifoghat az ember lejart termeket ugyanugy hiperben is, mint kisboltban. Es higgyetek el, egy hipermarketben, a sok ezer termeket nem egyszeru allandoan ellenorizni, hogy eppen mi jart le. Plane, hogy olyan szinten minimalis emberrel dolgozik a hiper (Tescorol tudok nyilatkozni), hogy azoknak az embereknek nagyon sok szakad a nyakukba. Es tkp. ezen dolgok mogott emberek allnak, olyanok, mint kozulunk barki...
  • Max7
    #207
    okos ember :)
  • jazzy
    #206
    En speciel kokuszdioval jartam igy. Betertem a teszkoba, es mivel meg eletemben nem ettem kokuszdiot, gondoltam itt az ideje hogy kiprobaljam. Meg is vettem egy szep darabot, eleg draga volt. Hazaertem, feltortem, es hopp, olyan buz jott ki belole amit meg elkepzelni se tudtam addig. Eszmeletlen budos volt, de annyira, hogy azzal a lendulettel belevagtam egy szatyorba, visszamentem a teszkoba, es belenyomtam az elso dolgozo kepebe, hogy kostoljon bele. Nem orult neki. En sem. Aztan kozoltek, hogy nagyon sajnaljak, enmeg azt, hogy kinyalhatjak. Visszaadtak a penzt es azota se jartam ott, nem is fogok.
  • Frosty01
    #205
  • JGTC
    #204
    TESCO a reality show mindennap 0-24ig :)
  • Frosty01
    #203
    jaja :S

  • GanXstaZoleeWrk
    #202
    kifujt a tema? :)
  • Frosty01
    #201
    hii az meg drága és kényes megdöglik könnyen
  • fifi
    #200
    az patkány ellen van...
  • [Walaki]D`Lair
    #199
    Jaj és az cuki is...:))
  • Sir Quno Jedi
    #198
    Egy megoldás van egér ellen a vadászgörény ! AZ midnenhova bemegy ahova az egér befér ÉS nincs kegyelem ! Csak éppen a kutyám azt is likvidálni próbálná.
  • Max7
    #197
    kertesházba? :) mindíg csavarognak és csak ketőt látok egyszerre itthon :)

    amugy de sok de nem tudok mit csinálni nem tudtam elajándékozni őket és nincs szívem beadni őket egy sintértelepre ahol ugyan csak két hét alatt ha nem viszik el akor mennek a süllyesztőbe :(
  • Max7
    #196
    van egy kutyám is :)
  • Mayday
    #195
    Nekem meg van 5 darab japan tancolo egerem, es imadom oket! :)
  • Kandurex
    #194
    7 macska? Nem sok az egy kicsit?
  • Sir Quno Jedi
    #193
    Azoban a kutyám nem whiskast venne, így a macsekok hullanak-e !
  • Max7
    #192
    mellesleg az egeret én is irtom azaz irtottam amíg volt de beszereztem egy macskát ami leelet még 6-ot szoval az egereknek semi esélyük igaz drágább etetni a macskát mint az egérmérget megveni de töbet is kapok :) jobb szolgáltatást :)
  • fifi
    #191
    ha most gumiban lennék, olyat mondanék, hogy... :DDDD
    ez olyan mint disznóvágás nyugtató UVfényben, sokkolóval, az állat jó közérzete érdekében...

    ne értsd félre szeretem az állatokat, soha nem is bántanék ok nélkül semmit, de azért mindennek van határa.
  • Max7
    #190
    már a törvény ezt bűnteti! be kell fogatni szakemberel és szabadon kell engedni a törvény szerint :)
  • Random work
    #189
    Nekünk van egy tapasztalt anyacicánk aki szépen befogja őket ha a takarmányosba pakolás alkalmával találunk.

    Amúltkor is egy egeret elkapott és megette, de nem tágított a garázsból. Nem tudtuk mi a baja hiszen elkapta az egeret. Csakhát volt egy másik is ami átszaladt egy zsák alá és mikor azt mozgattuk akkor rávetette magát. Valahogy érezte, hogy 2 egér szagát érzi és ő csak eggyet kapott el. :D

    Jófej macsek csak folyton terhes és a kölkei meg valahogy nem egerésző típusok.
  • Sir Quno Jedi
    #188
    Gyűlölöm az egereket ! Pofátlanok ráadásul, fényes nappal sem félnek már az embertől. Részemről írtom őket ahol érem ! No more Mr. Nice Guy !
  • Falconer
    #187
    Jaja, népszerü egy téma :D
  • JGTC
    #186
    ááááááá toptenben a Tesco ez oda..sz
  • Max7
    #185
    de a szárazárun a tésztáknál, a madárkajáknál, a zöldségen a krumplinál ott volt-van-lesz egér
  • Max7
    #184
    dehogynem a pékségen bent nem volt egér soha :) legalábbis amíg én ott voltam addig nem volt egér :)
  • Sir Quno Jedi
    #183
    Az bent nem oldja meg a dolgokat hosszútávon.
  • Sir Quno Jedi
    #182
    Az bent nem oldja meg a dolgokat hosszútávon.
  • Max7
    #181
    jah és az árufeltöltő targoncások is tudtak róluk mndig olyan finoman bántak a reklapokkal ot :) sőt szerintem a biztonságiak is átnéztek a dolog felett mert az udvaron is van kamera :)
  • Max7
    #180
    nem bent tartoták őket :) a pékség nálunk a tesco sarkában van és az udvaron sok rekesz meg dobozos kaja van az eresz alatt na ott laktak a rekesz közepén! nem rakták ösze annyira a második sort direkt miatuk :)
  • Max7
    #179
    de nem tudta hogy ott cicák vannak bellet oda egy anya macska az osztályon dolgozok meg mindig titkolták bár igaz nem maradt ott mind egy párat elvitek haza a dolgozók!
  • Sir Quno Jedi
    #178
    Jó, haveromék 5 macskája is bevált (a macskák nem mindegyike jó egerész, ez hidelem), de a fene sem akar macskák között élni, pékségben meg nem is szabadna tartani !