337
Vajon miért romlottak a szupermarketben kapható élelmiszerek?
  • Max7
    #257
    na így már megérte :)
  • Prank
    #256
    és mi a gond ezzel?
  • RaZoK
    #255
    hát, nem basztak át nekem megérte!
    mondtam már h bónt is kaptam? :)
    (élelmiszer), (elvileg) :)
    ja azt 10.000 értékbe
  • Yossarian
    #254
    pfff
  • Matyest
    #253
    Nemtudjátok mit tesznek a világgal??
    Ti a vállalati játszama részesei vagytok.
    Tudjátok a vállalatok megprobálnak titeket kis Eichmannokká formálni hogy pénzt csinálhassanak
    A vállalatok uralják az egész világot és titeket is rávettek arra hogy nekik dolgozzatok.
    A kormány arra alkalmazza a vállalati hálozatot, hogy titeket árussá tegyen és közben ök mind meggazdagodjanak
  • Max7
    #252
    miért? :)
  • mrzed001
    #251
    Nos, a Cora ennyivel lazább volt.
    Canon scanneres nyomtatót akartam venni, de az összes boltjukban csak a kiállítási darab volt már (végighívtam), ÉS AZ ÖSSZESBEN azt mondták, hogy nyugodtan menjek, megkapom azt.
    És tényleg megkaptam :))
  • JGTC
    #250
  • JGTC
    #249
    sok sikert! akkor biztos megismerjük egymást....
  • Max7
    #248
    keveslem! most megyek majd a csepeli tesccoba álandóra hétvégén!
  • T1
    #247
    50 ft-os Tesco Light Cola a király iszod és egyből büfögnöd kell annyi szénsav van benne de hamar ki is megy belőle LOL
  • RaZoK
    #246
    egész finom wodkáát vettem ott a minap pontosabban szerdán :)
  • JGTC
    #245
    akkor sem veszek ott semmit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!444444:)
  • RaZoK
    #244
    de az alkohol az nem is igen romlik meg :)
  • RaZoK
    #243
    nem járt le :O
  • JGTC
    #242
    és a szavatossággal mi van??
  • JGTC
    #241
    nekem is volt ez monitorral, csak átmentem a másikba és ott volt még eggyetlen eggy darab (úgy kaptam ki a dobozt a polcról mintha kötelező lett volna)
  • RaZoK
    #240
    megérte volna. a gáróne seri csak 800 HUF + pohár
  • RaZoK
    #239
    jó ez a hsz, mi meg már a gatyáknál tartunk :)
  • JGTC
    #238
    hohóóóó arra nekem is folyt rendesen....... bezzeg ha a Tescoban vásároltunk volna:) gazdaságosan
  • Impi
    #237
    Nem idevaló, de Tesco
    Nézegetem a nyomtatókat, látok egyet kitéve kedvező áron: Epson R300 25000 Ft.
    Kivolt írva, hogy fizetni itt és itt kell. Odamegyek, mondom a srácnak, ez és ez a nyomtató kell, erre ő mondja nincs!!! De mondom ott van a polcon. Azt nem adják el. Kérdem akkor miért van kint? Mert a boltvezető azt mondta kikell tenni. Panaszkönyvetek van? ........
    De elötte lévő nap sem mondta a pultos kislány, hogy olyat ne is kérjek. Én meg haza mentem, összehasonlítgattam melyiket érdemes, másnap vissza és az ideg szét ba....a az agyam.
  • RaZoK
    #236
    ne mán minhta cipő+gatya utalványokat osztanának :)
  • RaZoK
    #235
    jó, de ami a bulizásra ami megmaradt csekély 5000 HUF az el is ment :)
  • JGTC
    #234
    Te is??? LOL:DDDDD na jó nekem azért másra is jutott még... de nem játszottam Dagobert bácsist azért!!!4
  • [Walaki]D`Lair
    #233
    ilyenre én is elmennék...:D
  • RaZoK
    #232
    vettem belőle egy cipőt meg egy gatyát azt szvsz :)
  • JGTC
    #231
    ázz
  • RaZoK
    #230
    :)) deák meló rulz :)
  • JGTC
    #229
    loálll :O
    IKEA is ugyanez kb. éjjelre
  • RaZoK
    #228
    napi 5-6 óra :I
  • RaZoK
    #227
    ja és éjszakába :I
  • RaZoK
    #226
    én is tóltam a texkóba, de én erwikkes pakkokat hurcoltam, nem az élelmiszer osztályon, de kaptam ingyen egy puma jamaica parfümöt :I

    köszönöm texkó 30.000 3 hétre + jamaica parfüm! megéri? :)
  • RaZoK
    #225
    mint régebben a texkóba, olyan zsemlét osztottak ami másnap után, oylan volt mint a felmosórongy :I
    meg a fánk, ha kihül már szikkadt szarrá válik!
    a texkós sajtról ne is beszéljünk a közepének ilyen tejfölös beütése van :I
    texkós nápolyi fujjjj ne h egyetek olyat :O
    ------------------------------
    de a texkós energital, babapiskota na azokkal kivagyok elégedve, azokat eltalálták finomra
  • Varenga
    #224
    Én mind2 oldalon nyomtam és meg kell, hogy mondjam, polcosként sokkal jobb volt, nyugisabb, nem basztatott senki, viszont az, hogy "a polszervízesek nagy ganék" ez megint csak olyan dolog, ahány ember, annyi féle.....
  • Varenga
    #223
    Nem egyszerű annyi terméket ellenőrizni??? akkor vegyenek fel több embert és ne azon spóroljanak, hogy minél kevesebb ember minél több munkát végezzen...
  • Cat #222
    Érdekes a tegnapi hirt összekapcsolni a maival:

    Az új lengyel kormánynak nem kell a Tesco

    A Tescóhoz hasonló külföldi hipermarketek "nem termelő" beruházások, ezért Lengyelország nem látja ezeket szívesen, mondta a Financial Timesnak az új lengyel kormány pénzügyminisztere, aki szerint akár a költségvetési hiány felduzzasztásával is inkább a magas technológiájú beruházásokat kell támogatni.

    Teresa Lubinska a londoni üzleti napilap hétvégi kiadásánakadott interjúban kijelentette: a brit áruházlánc éppen az olyan nem termelő jellegű beruházás példája, amelyre Lengyelországnak nincs szüksége. Lubinska közölte: már szczecini tanácsnoki időszaka alatt megpróbálta "elzavarni" az ilyen hipermarketeket, mert azok szerinte tönkreteszik a városközpontokat és a kis üzleteket. "A hipermarketek, mint például a Tesco, nem beruházások ... nem életfontosságúak a gazdasági növekedés szempontjából" - mondta a lengyel pénzügyminiszter.

    A legnagyobb brit élelmiszeráruház-lánc 1996-ban jelent meg Lengyelországban, ahol mintegy 1 milliárd fontot (370 milliárd forint) költött 44 hipermarket és 36 kisebb üzlet felépítésére. A Tesco 20 ezer embernek ad munkát Lengyelországban, és kelet-európai terjeszkedését növekedési stratégiája alapvető fontosságú elemének tartja, írta a Financial Times. A cég az idén öt hipermarket megnyitását tervezi Lengyelországban, és közölte, hogy további terjeszkedésre számít.

    Teresa Lubinska ugyanakkor azt mondta a brit lapnak, hogy Lengyelországnak feldolgozóipari munkahelyek teremtésére kell összpontosítania, mert növelnie kell a hazai termelést.
  • Cat #221
    Szlovák szigor a renitens hipermarketekkel szemben

    Magyarország és Csehország után az elmúlt napokban Szlovákiában is sorra észleltek durva hiányosságokat a nemzetközi kiskereskedelmi láncok (Tesco, Carrefour, Ahold, Billa és Metro) hiper- és szupermarketjeiben. A kirívó közegészségügyi, ráadásul többször ismétlõdõ vétségek (különösen a romlott hústermékek forgalmazása) láttán a szlovák földmûvelési minisztérium szigorú törvénytervezetet dolgoz ki. Napjainkban ugyanis a kiróható pénzbüntetés felsõ határa mindössze 1 millió korona (kb. 6,4 millió forint), aminek nincs igazán elrettentõ ereje. Simon Zsolt agrárminiszter szerdán utasítást adott, hogy az élelmiszer-biztonságról készülõ törvénytervezetbe építsék be a „háromszor, és elég” elvét – közölte Czajlik Katalin, a szakminiszter szóvivõje, aki egyelõre nem tudta pontosítani, milyen vétségeket kell elkövetni ahhoz, hogy egy üzlet bezárását elrendeljék.

    Ha a törvénytervezetet – amely a pénzbírság felsõ határát 50 millió koronára emelné – a parlament is elfogadja, akkor azokat az üzleteket, amelyek háromszor durván vétenek, végleg bezárhatnák. A Szlovák Kereskedõk Szövetsége máris elutasítja a „háromszor, és elég” elvét, mivel átgondolatlannak tartja. Jirko Malchárek gazdasági miniszter szintén fenntartásait fogalmazta meg e koncepcióval szemben.
  • Max7
    #220
    hat en amelyik polszervizesel talalkoztam tuti megpróbálta elopni a békámat vagy a késemet :D

    utánna meg egy szar megszakadtbékával kellet húznom a vizet mert az üvegviszaváltóbol elvilték az öszes jó békát (megapark tescoba onann lehet szerezni uj békát aláirásal és visza is kell vinni)
  • Mayday
    #219
    Ez megint altalanositas, nem igaz? :)
  • Max7
    #218
    a polszervízesek nagy ganék lopják a békákat lopják a késeket lopják az időt is ráadásul sunyi alaptomos emberek :)