337
Vajon miért romlottak a szupermarketben kapható élelmiszerek?
  • JGTC
    #297
    és iggen Csepelen is megkezdődött a Tesco őrület kiváncsi leszek meddig lesz a minőség elfogadható...
  • JGTC
    #296
    sok sikert

    itt még nem nyitott meg asszem de már most akkora a dugó reggelente, hogy inkább gyalogolok
  • artschiatwork
    #295
    no, Félegyháza.
  • JGTC
    #294
    ázzz
  • Realtibi
    #293
    ezdeszar, az én kisvárosomban csak az egyik felében vannak nagy áruházak de ott egymás hegyén hátán, a másik végén meg basznak rakni egyet is
    egymással versengenek az árakban és a kisboltosok alig tudnak követni a zárakat
    most milyen buziakok már
  • JGTC
    #292
    A Csepelire gondolsz???
  • artschiatwork
    #291
    felénk holnap fog megnyílni a tecsó, majd referálok
  • Max7
    #290
    áh mind1 :)
  • JGTC
    #289
    hát inkább nyiss egy másikat azért talán nem haragszik meg senki:)
  • Max7
    #288
    igaz a biztonsági megkérdezte hogy mit keresek itt de a kolegák helyre tették hogy ne patogjon :) bár voltak jófej biztonságiak is :) lent játszott a gombal :) ha rövidet sípol akkor csak a táskát kell megmutatni ha hoszút akkor motozás táskakiürités :)

    benyomkodta a rövideket és pont hoszút nyomtam 22:00-kor amikor már a tököm kivolt és elengedett motozás nélkül :D

    jól elkanyarodtunk a témától :) lassan át lehetne nevezni a topikot :)
  • JGTC
    #287
    loál
  • Max7
    #286
    sparban meg nem dolgoztam :) nem is fogok :) a tescoba már saját bejárásom volt a raktárba :) ha nem volt kinn valami a szárazárun bementem kértem békát és kihoztam magunknak :D
  • JGTC
    #285
    nem nem csak nyáron voltam sparban és vannak még emlékeim...
  • Max7
    #284
    ?? csak nem ott melózol?
  • JGTC
    #283
    tudom:)
  • Max7
    #282
    szar nem lehet enni bár a hűtőben nincs kamera :) ott lehet :)
  • JGTC
    #281
    ezért kell mindíg megkóstolni ha nem a formája akkkor az íze biztosan segít :DDDD
  • Max7
    #280
    miért? :S én alapbol utáltam a zölcségosztályt :) nem tudom mekölönböztetni a két paradicsomot :) meg a két paprikát :)
  • JGTC
    #279
    na ott sem dolgoznék reggel a zöldségen...
  • Max7
    #278
    ez nem az áruház hibálya hanem a szálítóé vagy mégviszább! ök nem táolják megfelelően a banánt! a tecsoban egy kibaszott nagy hűtőkamra van ami -2 -3 fokon van szal ott nem hogy nem romlik meg a banan de a patkany se megy be :)
  • JGTC
    #277
    ilyen sz@r szagú banánnal nem csak ott lehet találkozni... nem tom miféle takarmány banánok ezek de tényleg vallatni lehetne velük
  • Kandurex
    #276
    Fél órája voltam a kisvárdai Lidl -ben, gondoltam beszermányolok magamnak éjszakára némi banánt. Szal megyek a soron, gyümölcs részleg, érett, friss banánok sorakoztak. Szépen kiveszek 2 kilót, becsomagolom, továbbállok keresgélni. Nézegettem a kiwiket, szagolgatom, de megcsapott valami eszméletlen bűz, mintha a döglött patkányt tartottam volna a kezembe, a kiwinek semmi baja nem volt, a kezemből éreztem! Mint kiderült a banán a ludas. Közelről nézve tökéletes, sőt 3-4 cm távolságból még az illatával sincs baj, de maga a banánhéja olyan iszonyat bűzös volt, hogy majd elszédültem, és mindezt nem lehetett érezni, csak akkor, ha hozzáért valamihez! Ha nem állok meg kiwit szagolgatni, simán hazajövök 2 kilónyi patkányméreggel

  • JGTC
    #275
  • mrzed001
    #274
    Columbine-i suli 2-3-4-5-6- ....
    Mert megérdemeljük ..
  • Sir Quno Jedi
    #273
    Ja, azzal fogjuk felszerelni a középiskolásokat !
  • iko
    #272
    Na és a SPAR az mien?
  • kasika
    #271
    öö, mint Tescos árufeltöltő, tok nyilatkozni... :)

    szal így a macska + szárnyas téma + cincogók...
    macsek van nálunk is, a madarak szépen csicseregnek
    a zegerek meg bizony ott rohangálnak a sorok között, ezvan, és kész :)

    a zújracsomagoláshoz annyit tok hozzáfúzni, h anno még Fogarasin eccer voltam csemege pultban; a feladatom az vót, h a sajtokról leígyelni a fóliát, aztán újracsomagolni és újracímkézni...
    és mindezt a pultban, csakhát háttal mindennek, és éccaka... :)
    nadeakkoriiiis...
    szal bla
  • mrzed001
    #270
    Akkor a Corában is vehetünk majd lőszert
  • Mayday
    #269
    Errol nem hallottam, de a Corat azt megvette/megveszi a Walmart (ha jol tudom a nevet)
  • Max7
    #268
    azt ki hallota hogy az auchan meg fog álítólag szünni? valami adó bajuk volt és eladták álítólag valami szar kereskedőnek az egész hálózatot magyarorszagon :) es alitolag aki atveszi azt kitiltottak ameriakabol csak egyket gyenge orszagba engedik be pl romania meg magyarorszag.....
  • KILROY
    #267
    a TESCO mennyen a vérveretbe tönkreteszik a kiskereskedőket a kommunista buzóá
  • JGTC
    #266
    Ok megbeszéltük!!!!
    Én sparban nyomtam és srác mondta nekem, hogy nem volt jo a Tesco mert lejárta a lábát. Inkább kisközért legyen ott nem olyan gáz távolságok vannak. ( Én eezért is hagytam ki a Tescot) Na meg volt jobb lehetőség is.
  • Max7
    #265
    feltöltő leszek :) eddig is azt csináltam így hébe hóba :) Ha pékségen leszek előre szolok és adok friss kenyeret majd ha az sgre hivatkozol :)
  • JGTC
    #264
    mit fogsz ott csinálni eladó, feltöltő, raktáros ???
  • Max7
    #263
    Én is csak 1-2 max 3 hónapot akarok melózni amig egy kicsit összeszedem magam kifizetem az adóságaim stb és amig ossze nem szedek egy kis lovet amit be tudok fektetni így suli mellet oszt utánna már nem akarok ott dolgozni!
  • JGTC
    #262
    áááááá nem bírnám nézni azt ami ott lesz!!!
  • Max7
    #261
    ja azt hittem valami fejes vagy ott :)
  • JGTC
    #260
    WOW akkor volt miből megvenni a bulira a löttyöket!!

  • JGTC
    #259
    mert öt percre van tőlem autóval
  • Mayday
    #258
    Kicsit ilyen cyberpunkos jovokepet latsz, ugy latom. Es tudod mit? Igazad is van. De teny, hogy mi fogyasztok vagyunk, es fogyasztunk, akar vannak multik, akar nem. Es a multik is tudjak ezt, azert lettek multik a semmibol. Es igy is fog maradni, mert a fogyasztok nem fognak nagy tomegekben atszokni a kisboltokra. Ezt el kell fogadni.