6060
  • szabii98
    #5737
    egyenlőre nem jött össze ez a zmod3...elméletileg aktiválva van, legalábbis az aboutból kimásoltam a kódot. van fórum és oldal accountom van, de a my licencesnél semmi nincs, ha az aboutnál belépek semmi nem történik..bocsi a sok hülye kérdésért, tudtok segíteni?
  • dgufoplast
    #5736
    Sikerült meg oldani ezt a kérdést :)
    #5735:kamion fáj van 3 kamion a b c részre osztva 2 belső de az külön van és van még külön 3 hátsó rész vagy is tengely sima hátsó kerekes meg a dupla kerekes meg van a az a dupla kerekes amibe kanyarodik a b tengely vagy is tengelyekre van fel osztva a b c tengelyekre ott is :) más el térés nincs :) közte :)de fel nyitod meg látod majd :) de neked csak fülkét kell akkor cserélni meg a belsőt más néven interior :)
  • szabii98
    #5735
    ma még nem volt és nem is lesz időm arra, hogy ezen gondolkozzak, de ha van egy adott, alap kamion(jelen esetben egy mercedes actros, nagy fülkével és alap interriorral), akkor énnekem csak a fülkét meg az interiort kell konvertálni, vagy micsoda? :D nem néztem még át a kamion fájljait, és gondolkodásra késztet ez az upgrade dolog :D
    szóval, a pontos kérdésem: hogyan van egy kamion fájlja elmentve? egymásban van a 3 fülke mondjuk és pipálgatni kell hogy mi van, vagy micsoda?:)
  • dgufoplast
    #5734
    Olyankor mi a teendő ha 3 textúra kell és ugyan az a neve mind 3-nak és nem enged csak egyet hozzá adni ? jelen esetbe dasboard nevű textúráról van szó ????
  • dgufoplast
    #5733
    2.2.4,2.2.5,2.2,6,meg a 3.0 :)
  • gomze
    #5732
    Hello! Meg tudnátok nekem mondani, hogy ETS2-höz melyik Zmodeler jó?
  • szabii98
    #5731
    helló!
    van valamilyen leírás ets2be konvertálásról és az interior konvertről ?:D
  • dgufoplast
    #5730
    Az milyen jelenség mikor mindent helyére rakok és be konvertálom ets 2 a kereket és az egyik oldalon 2 van belőle ilyennel még nem találkoztam itt a kép róla
    De ha át textúrázom és minden metrial és textúra nevet át nevezek és a gyári pmd használom fel akkor jó de ha azt amit ki mentett akkor meg tükrözi a kereket a másik oldalra és 2 lesz az egyik oldalon :) ????
    Volna még egy kérdésem aki nyitott már fel ets 2 modellt az el mondaná hogy lehet uwmapnál meg jeleníteni az a uwmappot amit használ festésnél mert nekem eddig még csak az alap textúra mapját sikerült elő hoznom :) ????
  • LezFiddler
    #5729
    Szép!
  • Garth22
    #5728
    milyen kamionos játékba ?
  • jackoneill90
    #5727
    Mért nem csináltok motort ebbe kamionos játékba? Motorra rákötve a kamionos futó. vagy biciklivel is lehetne.
  • Garth22
    #5726
  • dgufoplast
    #5725
    Sikerült meg oldani a hibát már nem dob ki a játékból az volt a baj hogy túl sokk mindenből állt az utánfutó és azért csinálta azt a hibát :)
  • LezFiddler
    #5724
    Szia!

    A banner-ben lévő lenyíló menüt még nem nézted meg, pedig ajánlott!
  • tomyyboy
    #5723
    Üdv!

    Segítséget szeretnék kérni a zmodelers programhoz.
    Egyszerűen képtelen vagyok akármit is megynyitni.
    Videok után csinálom és semmi.
  • dgufoplast
    #5722
    Ez le maradt az nem tud még közbe szólni a dolognak hogy töröltem pár felesleges lámpát ami nem kellet az utánfutóra ????
  • dgufoplast
    #5721
    Igen le fotóztam az egész log fáj-ban lévő be jegyzést :)
    Képek:kép 1 kép 2 kép 3 kép 4 kép 5 kép 6 kép 7 és az utolsó meg is jelenik rendesen a játékban de akkor lehet ez lesz a gond és a játék figyelemben veszi a poligon meg vertex számokat erre a be jegyzésre gondolok konkrétan([dx9] Failed to lock vertex buffer of size 4096 a position 0 [0x80004005])
  • imihaver
    #5720
    Jókérdés, sok minden miatt kidobhat. Képet raknál a log file-ról?
  • dgufoplast
    #5719
    Üdv! elkezdtem konvertálni egy Schmitz Waberer's utánfutót meg is jelenik a játékba de 10 másodperc után ki dob vissza a játék az mi végett lehet én arra gondoltam azért mert túl sokk poligon meg vertex-ből áll és azért vagy más véget lehet ez helyére raktam be(aero_dynamic)ugyan azzal a névvel is vagy lehet a matokal lesznek a gondok ????
  • LezFiddler
    #5718
    Egészségedre!
  • dgufoplast
    #5717
    Aha meg van köszönöm :) arra nem gondoltam hogy azt is lehet az uwmapolásnál használni :)
  • LezFiddler
    #5716
    Lehet, persze.
    Select...Quadr, Modify...Move.
    Selected Mode alul bekapcsolva.
  • dgufoplast
    #5715
    Kép le maradt :)
  • dgufoplast
    #5714
    Üdv! az lenne a kérdésem zmod 2.2.6-ba uwmapolok és nem lehet olyat hogy egyszerre ki jelölök több pontot vagy is vertexet ? az uwmapon belül mert csak egyesével engedi mozgatni őket ????
  • dgufoplast
    #5713
    Fás utánfutót át szerkesztem :) vagy is a fákat rajta majd még jön a pót szerkesztése :) képek:kép 1 kép 2
  • imihaver
    #5712
    Dikk télleg more :D
  • dgufoplast
    #5711
    Sikerült meg oldottam az első mod amivel probálkoztam jó lett :)
    Kép
  • dgufoplast
    #5710
    Üdv! probálkoztam ets 2 gyári kerék be rakásával mod ként sikerült is be tenni de játékon belül fura színe(rossza szín) van neki de azt nem tudom mitől matokat is probáltam át írni de ugyan olyan marad a színe nem változik neki semmit se le fotóztam a menetét neki hogy csináltam meg a játékban milyen a színe képek:kép 1 kép 2 kép 3 kép 4

    Valakinek ötlet miért nem jó vagy én nem csináltam valamit jól ???? még kezdő vagyok e téren de probálkozom :)
  • Gis80s
    #5709
    Hát nem tudom, én - még egyenlőre - Zmod3-at használok és eddig majdnem minden okés volt. Na igen, a gps-hez újra kell textúrázni, de az mondjuk a legkisebb gond szerintem :)
  • Blum
    #5708
    Gyozike pedig DIKKszlexias :)
  • dgufoplast
    #5707
    Igen de ets 2-nél más a helyzet sajnos és mikor ki nyitom out of memory hibára hivatkozik én zmod 2.2.4 esel probáltam 2.2.6 nem akar működni zmod 3 meg használhatatlan nem bírom aktiválni :)

    Gps azt néztem abba a le írásban de akkor külön kell lennie de viszont majd akkor a textúrával majd el leszek ha nem jó van rajta :)

    Írási hibáért el nézést kérek :)

    Imihaver:
    Van benne igazság sajnos :)
  • imihaver
    #5706
    Lehet diszlexiás :))
  • Gis80s
    #5705
    Az #5685-ös hozzászólásban találod a megoldást a gps-hez :)

    A letöltött mod-ot úgy tudod szerkeszteni, hogy kibontod egy mappába és onnan importálod a zmodelerbe. (feltéve, ha nincsen lezárva a fájl egy jelszóval)

    Ui.: Tisztellek...de miért írsz ennyire furán? Egy mondaton belül írsz egy normál és egy kérdő mondatot, amitől az egész csak egy nagy és értelmetlen szó halmaz lesz.
  • dgufoplast
    #5704
    Lenne egy kérdésem ami van benne gps azt külön kell lenni a ki jelzőnek és a készüléknek mert én csináltam sajátot és én is probálkozok a játékba csinálni gps ???? meg az lenne a másik kérdésem hogy meg lévő pmg fájt ami mod ként kerül a játékba hogy lehet ki nyitni a gyárikat ki bírom de azokat nem ????
  • Gis80s
    #5703
    Még a végén teljesen elkészül... :)
    Hatalmas köszönet bullseye és danyr kollegáknak :)


    1920x1080
  • dgufoplast
    #5702
    Jó akkor meg nézem úgy hátha jó lesz ha nem akkor fel hagyok vele köszönöm :)
  • bullseye9
    #5701
    Kapkodás eredménye:

    reefer pmd és pmc pótját = reefer pmd és pmc fájlját...
    sorry
  • bullseye9
    #5700
    Egyszerű: a mappa, ahonnan importálod, nem tartalmazza a pmd és a pmc fájlokat, tehát érthető, hogy a Zmod nem tudja a textúrák helyét.
    Vélhetően aki készítette a pótot, a gyári reefer pót helyére rakta be, de arra már nem vette a fáradtságot, hogy a többi fájlt is elkészítse.
    Megoldás: pl. a GTS base.scs fájljának reefer pmd és pmc pótját rakd be a mappába, ahonnan importálsz, és ha szerencséd van, jó lesz.

    Esetleg próbálj ennek a pótnak az eredeti, eed123 által kiadott 1,4 verziószámú változatára rákeresni, ami helyesen van konvertálva. Bár az nem reefer helyén lesz, hanem standalone, vagy container.
  • dgufoplast
    #5699
    Hello igen az előtt jó volt de most valamiért nem jó de némelyik modell jó textúrával némelyik nem azokat a hibákat írja ki rá sajnos
    le írom mivel probálkoztam:képek:kép 1kép 2
  • LezFiddler
    #5698
    Szia!
    Így importálsz?
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1130100675&no=181