6060
  • Misuka963
    #5898
    Aha értem,azért köszi :)
  • Blum
    #5897
    Mar nem.

    Jopar eve abba hagytam a Zmodot,ETS-GTS-t.
  • Misuka963
    #5896
    Szia Blum.A GTS-ből ETS-be való interiorok átrakásáról tudsz valamit hogy azt hogyan kell ? :)
  • krisz1998
    #5895
    Rájöttem hogy kell csak egyszerűen nem tudom elmenteni. Hiába mentem el.
  • Blum
    #5894
    Modify-->Select
  • krisz1998
    #5893
    De hogy lehet kijelölni? Mert van egy TGA-m ültetve van és mikor jövök/megyek fel a hegyre koppan és sérül. (ETS 1)
  • Blum
    #5892
    Kijelolod azokat az alkatreszeket,amit elakarsz mozditani es Modify-->Move paranccsal huzgalod amerre akarod.
  • krisz1998
    #5891
    Sziasztok hogy tudom az ültetett fülkét felhúzni? Kijelölni,felhúzni stb? Előre is köszönöm a segítséget.
  • botto0604
    #5890
    Kár :(
  • Blum
    #5889
    Sehogy.
    Max. akkor ha feltorod. Az meg felejtos...
  • botto0604
    #5888
    AZ levédett pmg fájlokat hogy kell kinyitni zmodellerben?
  • Wabidriver
    #5887
    [IMG]
    [/IMG]
  • Misuka963
    #5886
    Valaki az én hsz-emre nem tud valakit hogy hogy kell áttenni GTS-ből ETS-be interiort?

  • Gis80s
    #5885
    Youtube-on van fent pár videó, érdemes rákeresned.
    (mondanám, hogy itt meg itt van videó, de nem értek az Omsihoz) :)
  • bullseye9
    #5884
    Zmodeler nem alkalmas rá tudtommal.

    márton006: esetleg keress olyan gépet, amibe van, és abból szedd ki.
  • misiw12
    #5883
    Sziasztok! Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy az Omsi-ban hogyan lehet szerkeszteni a buszokat? Melyik fájlt kell megnyitnom?
  • márton0006
    #5882
    Üdv! Valaki nem tudna nekem esetleg névtáblát linkelni? Mert amikot találtam azoknak halott a linkje! :\ Előre is köszi
  • Gis80s
    #5881
    Szokásos kérdés - nem biztos, hogy ez a megoldás, de lehet -
    C++ fent van?
  • Cosmo1999
    #5880
    helló..letöltöttem a Zmodeler 2.2.6-ot és hibát írt ki..a görgőben sem találtam segítséget erre :SS
    valakinek valami ötlet?
  • Misuka963
    #5879
    Hello

    Azt meg tudja nekem mondani valaki hogy hogy kell GTS-ből ETS-be interiort áttenni?

    Előre is köszi
  • Akos2002
    #5878
    Sziasztok! Hogy kell Zmodelerben dolgokat berakni kamionba? (pl. zaszlok, cigi)
  • Hunarnold
    #5877
    Sziasztok,engem érdekelne,hogy lehet átkonvertálni egy ETS-es kamiont ETS2-be?
  • Hunarnold
    #5876
    Sziasztok,engem érdekelne,hogy lehet átkonvertálni egy ETS-es kamiont ETS2-be?Előre is köszi
  • BBSTi
    #5875
    Sziasztok!

    ZModelerhez hol találok kiegészítő pakkot? Kellene távfény, piros-fehér méretjelző, Michelin baba, sárga villogó, stb.
    Előre is köszi
  • Misuka963
    #5874
    Én úgy szoktam hogy leszedek egy másik kamiont vagy kerékpakkot és amelyiken nekem tetszik a kerék azt cserélem.

    Na azt pedig úgy kell hogy megnyitod Winrarral a kamiont ott vehicle és ott kitörlöd a wheel mappát és beteszed azt a wheel mappát amelyik kereket akarod. (természetesen a kamion vagy kerékpakk mappáját is megnyitod Winrarral)
    Utána kihúzod a kamion definícióját (truck definition ) és a kamion vagy kerék defijét és ott a te kamionod defijébe elöször kitörlöd az fwheel és rwheel sorokat és a másik defiből ezeket átrakod a te kamionod defijébe.
    Utána lemented visszarakod a helyére Winrarral RAKTÁROZÁSSSAL !
    és kész.
    Kicsit hosszan írtam le de kb 2 perc az egész.
    Remélem hogy érthetően írtam le
  • márton0006
    #5873
    Sziasztok! Egy kérdést szeretnék feltenni! Hogy a kamionokon hogy kell kereket cserélni? Válaszokat előre is köszönöm!
  • Misuka963
    #5872
    Sziasztok.Tudom hogy nem Zmod-os kérdés,de meg tudja nekem valaki mondani azt hogy hogy lehet interiorok definíciós fálját átírni másik defire?

    És azt hogy azt hogy lehet megolddani egyes interioroknál lássak valamit a tükörbe?
    Ez a probléma az Iveco Stralis és Man TGX interioroknál szokott előfordulni.
    A segítségeteket előre is köszönöm
    Szevasztok
  • LezFiddler
    #5871
    Hali!
    Ugyan úgy kell importálni mint Zmodeler 2-ben annyi különbséggel, hogy Zmodeler 3-ban a PMD fájlt importálod ( nem a PMG-t )

    Ez az oldal még mindig él ám!
    Zmodeler
  • hugyec96
    #5870
    Hali :) Ha valaki ért a Zmodeler 3-oshoz segitene nekem hogy,hogyan tudnám beimportálni a kamionomat??Csak ennyi lenne a többi az menne tovább :) Köszi a válaszokat és a segitséget ha tudtok
  • Gis80s
    #5869
    Elég sok részletes leírás van, amiket megtalálsz itt az oldalon, a felső kép alatti legördülő menüben. Nézd át, gyakorolj...és ha lesz még valami konkrét kérdésed, akkor tedd fel, lesz aki segít.

    ...csak ne ilyet kérdezz pl, hogy "hogyan kell használni"
  • 14zoltán
    #5868
    Heló! Van valami részletes leírás, hogy a ZModeler-t hogyan lehet használni az ETS 2-höz?
  • dgufoplast
    #5867
    Üdv!
    Magyar zmodeler nincs
    Zmodeler 3 legjobb az ETS 2 modell berakáshoz itt megtalálod
  • 14zoltán
    #5866
    Sziasztok. Nem tudnátok nekem egy olyan ZModeler linket adni ami jó az Euro Truck Simulator 2-höz és magyar? Köszi mindenkinek.
  • dgufoplast
    #5865
    Én szerintem először is újabb zmodelert javaslok használni ets 2-höz én használok 3 fajtát de legjobb zmodeler 2.2.5 verzió hozzá meg ezt is javaslom szerkesztésekhez is a folyamat jó ahogy le írtad ki exportálás is megy már ? amúgy egy kis ets/gts ismeret nem ártana e téren az sokat segít a dologban mat fájt sem nehéz meg írni csak pmd-ből ki kell keresni a mat fájlokat és át szerkesztgetni röviden ennyi a dolog :)
  • Gis80s
    #5864
    Én már módosítottam egy kamiont az ETS2-höz, de Zmodeler 3-at használtam. Regisztrálás után 14 napig ingyen használható. Sokkal könnyebb volt vele dolgozni, mint a 2-es verzióval...szerintem kár ezzel bajlódnod.

    kép
  • LezFiddler
    #5863
    Szia!

    Az ETS2-beli modelleket szabályosan csak a Zmodeler3-al lehet módosítani.
    Ügyes srácok moddolják a Zmod2-vel is de az inkább csak stáholás. ( remélem, nem sértek vele senkit sem )
    Én nem értek hozzá, várj kicsit amíg valamelyik hozzáértő jelentkezik!
  • Goreorban
    #5862
    Nah Kozbe sikerult az importalas, csak annyit kellett tennem a kicsomagolt base.scs mappan beluli automat mappat meg bemasoljam a vehicle mappa melle(az asztalra) es igy megjelent a kamion teljes pompajaba. De viszont a mat fajlok atirasa nem megy. Az automat mappa teli van mat fileokkal, s nemtudom meiket hogyan kellene atirni...
  • Goreorban
    #5861
    Sziasztok. Szeretnek egy ets2 kamiont modositani, vagy egy hete probalkozom de nemsok sikerrel, mondjuk zmodelert keztdem erteni kezelni, inkabb az importalassal vannak a gondok, nemtudok betolteni kamiont h megjelenjen minden. Mar vegigneztem egy jo par videot meg mindent, aztan ratalatam erre a forumra. Az importalasrol elolvastam mindent de igyse mukodik. Megprobalom elmondani h eddig h probalkoztam es mi volt a problema.
    Egy jatekbol kivett kamiont szeretnek atalakitani (egy MAN). kicsomagoltam base.scs filet scs extractorral. Majd az olvasottak alapjan kivettem a vehicle mappat a bizonyos kamionnal az asztalra(marmint vehicle/truck/mappan belul van tobb fele kamion). Vagyis vehicle mappat még beraktam egy tetszoleges mappaba.. legyen a neve MANkamion es akkor igy nez ki asztal/mankamion/vehicle/truck/man. Majd etsedittel atkonvertaltam a truck.pmg-t ugy h truck1.pmg kent mentettem es majd tcbe atneveztem a truck.pmd is truck1.pmd-re.En igy olvastam itt a forumon. majd beraktam zmodeler2.2.2 (truck1.pmg-t es base nel kivalasztom mankamion mappat es pipa pmd,pmc,mat,tobj) es mind maskor csak feher feketen jelent meg a kamion. es ilyesmi hibakat ir ki:




    Elkelne a segitseg!Koszonom elore is!
  • LezFiddler
    #5860
    Szia!
    A Zmodeler Z3d kiterjesztésbe ment, illetve meg is nyitja azokat.
    Importálni és exportálni pedig attól függően, hogy milyen szűrőket használsz hozzá, lehet: 3ds, pmg, v3o, bgm, psm, p3d, obj, stb.
    Szóval elég sokat.
  • krisz1998
    #5859
    Sziasztok! Tudja valaki hogy a Zmodeler 2.2.2 miért csak a Z3d fájlt ismeri fel?