112
Új kvíz-show
  • winnie
    #72
    nem tudsz általánosítani egy műfajból. ilyen alapon azt is lehet mondani, hogy a filmeknél minden jobb, mert nem tetszett az xxx2. vagy, hogy a sportnál minden jobb, mert nem szereted a ritmikus sportgimnasztikát. (biztosan van olyan reality műsor, amit tuti, hogy mindig néznél.)
  • McGrady
    #71
    a valóságsónál minden jobb.
  • winnie
    #69
    butaság. egyértelmeűen a heti heteshez hasonlít annyiban, hogy híres emberek beszélgetnek, viccelődnek egymással egy műsorvezető irányítása alatt

    +

    (nem is értem, miért nem mondta senki, de) ugye még a "fele sem igaz" c. klasszikus vágó istván vetélkedő a másik hasonlóság, ahol is pl. a játékosnak kellett kitalálnia, hogy melyik híresség mond igazat. ez teljesen erre épül, csak nem vetélkedő jellegű.
  • winnie
    #68
    persze, hogy van. egyrészt nemcsak magyar verziók vannak (az amerikaiak sokkal színvonalasabbak) - másrészt biztos itthon is van rajongója ezek közül az egyiknek (a topikokból ítélve - csak mazsoláztam): osbournes, győzike, amerikai motorok, megasztár, viva la bam, pimp my ride, amazing race, stb.
  • Taranov
    #67
    Aztán én is rájöttem, hogy nem nagyon, csak a szereplőgárdából gondoltam, hogy itt valami gyenge humorú politikai beszélgetés lesz.
  • Gorvik #66
    Nem értem mért hasonlítjátok a Heti Heteshez. Rohadtul nem hasonlít rá.
  • Taranov
    #64
    Jó valóságshow van?
  • Sné Zsuzsa
    #63
    Nem azért mondom, de valóban az embrenek ez jut róla az eszébe, hogy egy férfi és női nemiszerv. Mikor utaztam busszal, pont arra lettem figyelmes és meg is jegyeztem a haveromnak, hogy milyen "menő" ilyet firkálni...valaki ebben éli ki magát, visszataszító...aztán most látom, hogy ez a TV2 plakátja....hát elárulja mennyire értelmiségi műsor...
  • Sné Zsuzsa
    #62
    HETI HETES UTÁNZAT
  • winnie
    #61
    egy jó szappanoperánál vagy egy jó valóságshow-nál nem jobb.
  • Taranov
    #60
    Hát ezeknél valóban jobb. Azzal viszont már nem értek egyet, hogy érdekesek voltak a kérdések :)
  • Katka22
    #59
    Jobb egy ilyen müsor mint egy Brazil szappanopera,vagy egy valoságshow ,esetleg kibeszélö show és egyéb ilyen agyszükitö dolgok.ebben legalább érdekes dolgok voltak kérdésnek föltévve.....................
  • Kifu
    #58
    Szerintem is kibaszott szar volt. A Sat1-en levő műsorról koppintották, de a német verzió jóval jobb (szoktam nézni)...
  • Aspyrin
    #57
    Egyetértek, bár a határ szó helyett rakás-t használnék.
  • Montanosz
    #56
    lehet azt hitték hogy Havas növeli a népszerűséget, de az mellett hogy huszonéves diákok zsebeit kiforgatja a tandíjakkal, a reggeli műsorban csak kilógott a lóláb amikor megkérdezte: mi a franc az a Jamiroquai?...
    hiába, a nagyim is mindig mondta hogy műveltséget lehet szerezni de intelligenciával születni kell.

  • Bandi 18
    #55
    egy nagy határ szar ez a műsor
  • Taranov
    #54
    Lesz ez még így se volt a címe az Alföldi műsorának, valóban nem volt túl sikeres :)
  • zaki
    #53
    mi volt az a Jakupcsekes műsornak a címe? Vitriol? :P vagy annak az Alföldi volt a műsorvezetője? volt vagy 5 adás kb :P
  • Montanosz
    #52
    megint egy silány műsor,..miért nem homokeksz e címe?
  • NuCLEARScoRp
    #51
    a tv2 nek megint sikerült egy RTL-es müsor(Heti Hetes) gagyi utánzatát összehozni... már a neve is LOL hát még a müsor
  • reménytelen
    #50
    Betiltotta a Tv2 plakátjait Tarlós
  • Thanatos
    #49
    a hangmérnök... :)
  • Gorvik #48
    jah, unalmas
    1 jó mozzanata volt: Havas-Torgyán szócsata
  • mbz
    #47
    hát ez gyenge volt
  • Sheva
    #46
    na hát ez elég uncsi inkább tépek alukálni
  • mbz
    #45
    akkor én jobb vagyok mint 1 vihar
  • mbz
    #44
    én már pisiltem le szúnyogot és nyertem
  • Sheva
    #43
    a magnó :)
  • mbz
    #42
    a közönség nem nevet de mégis van nevetés hang akkor most ki nevet?
  • mbz
    #41
  • Gorvik #40
    Torgyán: én a hétszeres borrendlovag D-:
  • mbz
    #39
  • Sheva
    #38
    csoda h nem aludtak el
  • mbz
    #37
    a nézőket figyeljétek ők is unják a műsort
  • Sheva
    #36
    te a cicin kívül nézel mást is? :DDD
  • mbz
    #35
    haju nem hajó
  • Sheva
    #34
    istenem hát elég looool műsor...

    látszik h tv2

    RTL Klub Rlzzz
  • mbz
    #33
    a közönség között a fekete hajó nőcinek jók a cicii
  • mbz
    #32
    vége a reklámnak
  • Gorvik #31
    Na ne mond... :D