112
Új kvíz-show
  • moralosan
    #112
    Ez hihetetlen... Sokan azt írják, hogy ez Heti Hetes utánzat... De miért lenne az?

    A HH-ben az elmúlt hét meghökkentő politikai, közéleti és sport eseményei a téma. Itt teljesen függetlenek egymástól és úgy alapból is a kérdések... És miért pont HH utánzat? Itt 6an vannak
  • CSOCSO
    #111
    de ez nincs fent a tv2 oldalon. legalabbis en nem talaltam......
  • Lacee
    #110
    háát elvileg a #108 is ez akart lenni... :P
  • CSOCSO
    #109
    ez a legzsirabb:D
    2. resze


    a tv2-n miert nincs ez a resz fent???
  • Lacee
    #108
    ezt érdemes megnézni... súlyos emberek vannak...
  • schrank
    #107
    na ugye
    akkor pár név akik szerepeltek a bumerángba a kezdetekkor de a kapuccsínól ismerhettük meg őket :
    - "forrás" robi
    - comandante tomas grande
    - hmmm most olvasom hogy grande danobius-os akkor az a rövid idő a slágeren
    - nekem ezek olyanok voltak reggelente mintha a családom lenne remélem nem hozod szóba a barátokköztöt mer mérges leszek
    ha lenne lehetőségem hallgatni a bumerángot istenemre mondom nyitnék neki topikot
  • Taranov
    #106
    Én jó rég óta hallgatom, illetve 1 éve abbahagytam.
    Kapuccsínó? A Danubius Kapuccsínóban voltak? Mert a Bumeráng előtt nem hallgattam.
  • schrank
    #105
    a poénok nagy része személyes amit csak az ért aki még a kapuccsínóból ismeri őket akinek még így sem esnek le a poénok az vessen magára aki meg nem hallgatja az meg nomondjon véleményt róluk és pont azért illenek össze mert bocskor a macsó boros a kispolgár voga meg a perverz
  • Taranov
    #104
    *páratlant
  • Taranov
    #103
    Bochkorék a rádióban páratlan művelnek???
    Nem téveszted össze őket valakivel? :)
    Szerintem nagyon gáz, nagyon ritkán van poén, hihetetlenül el van szállva magától Bochkor, ahhoz képest, hogy az ég világon semmi humora nincs.
  • schrank
    #102
    hááát azért a fábrit a buzerához hasonlítani erős egy kicsikét
    bochkorék meg a rádióba valók ott páratlant művelnek a TV az egy más műfaj
  • Taranov
    #101
    Annyira nincs humoruk ezeknek az embereknek, hogy vicces nekik.
    Pl. Bochkor pénteken is hasonló színvonalon működött a Bumerángban, azon röhögtek, hogy a jogging nem a jóga szóból ered.

    Szánalmas szerintem.
  • DJ Bee18
    #100
    ez a sex meg a szarás téma, azt hiszik olxan izgalmas ez? az 50-es 60-as években, megértem, hogy nagy szám lett volna, de ma, a potencianövelők, meg tisztasági betét reklámok világában, már nem egy kuriózum... :DD
  • DJ Bee18
    #99
    ez az újabb Árpa Attila merénylet... Nem lenne rossz műsor, ha nem ripacskodnák szét a műsort, azt hittem először, hogy intelligens lesz egy kicsit, meg sok érdekes dolgot tudhat meg az ember. De a vendégekkel elszarták az egészet. Egyik nagy baklövés Torgyán úr alkalmazása, bebizonyította, tényleg buta. Meg a tegnapi adásban szereplő szőke picsa, NO COMMENT, az első adást végignéztem, de már a másodikat is elkapcsoltam, néha próbaként odakapcsolok, de 5 perc után újra idegesítő...
  • qper
    #98
    VOLT VILLÁÁÁÁM??????

    most már sajnálom h nem láttam :)
  • Taranov
    #97
    Nem akkor rossz egy műsor, ha nincs benne poén, hanem akkor, ha rossz poénok vannak benne. Ez ilyen műsor.
    Ahogy én is, sokan nézik a műsort már az első adástól fogva. Sokan azért pártoltak el tőle, mert unalmas (mint az első adás volt), és sokkal kevesebben azért, mert rátértek az ízléstelen témákra. Így a nézettség szempontjából az ízléstelen témák sokkal kedvezőbbek.
    Hidd el, sok ember van, akinek nem a poén kell, csak az, hogy a szexről vagy a WC-témáról legyen szó. (Ugye Fábry is az utóbbira épít, és egy csomó szar film is)
  • winnie
    #96
    attól, hogy te nem nevettél, még bőven tud (poén meg száz van, max gyengék - nemnézem, de ez biztos) - és, hiába beszélnek ízléstelen témákról, attól még nem nő a nézettség, hiszen, aki nem nézi az nem is tudja, hogy miről beszélnek - max csökkenhet, ha valakinek nem jön be,

    te viszont nézed:)
  • Lacee
    #95
    :DDDDDD

    okoska...
  • katze
    #94
    Mit talált fel Ken Aston a piroslámpánál?
    Havas: Siketeknek hangjelzést.

  • Taranov
    #93
    Úgy tűnik a nagyobb nézettség érdekében rátértek a Buzerában is az ízléstelen témákra.
  • Taranov
    #92
    Én egy poént nem hallottam ebben.
  • reanimator
    #91
    Persze.Szervezek egy hadsereget.
  • winnie
    #90
    szerintem nem volt katasztrófa.

    pár híres ember viccelődött, végre láttam egy percre villám gézát (az egy állat), de nekem ez unalmas - annyit meg nem ér meg, hogy "5 percenként egy király poén" miatt nézzem. (a heti hetes, amikor néztem viccesebb volt, ezen is tuti sokan tudnak nevetni)
  • Prof William
    #89
    Ha eljön a forradalmunk napja veled tarthatok?
  • qper
    #88
    csodálom azokat akiknek volt türelmük belenézni a másodikba. Én az elsőből is csak kb. 5 percet bírtam. Katasztróóófa.
  • Taranov
    #87
    Megint megy a műsor, ez tényleg szar.
  • AnuluWork #86
    Reanimator a Terminator.
  • reanimator
    #85
    A következő adást megnézem de csak azért,hogy kiírjam a noteszembe az alkotógárdát.Elkezdtem vezetni egy noteszt arra az esetre ha egyszer hirtelen megbolondulnék ne egy bankot raboljak ki vagy ne adj isten egy iskolában legyek terrorista,hanem azért ,hogy felütve a noteszemet sorban likvidáljam a benne lévő embereket.Így adok értelmet az elme megbomlásának :)
  • Phat Smoker
    #84
    Hegyi György jó arc! :))
  • Lacee
    #83
    egy másik írás a műsor kapcsán, szintén nem rossz, by Hegyi György (radiocafé, emil rulez) :)

    Hosszas távollét után jelentkezem, kedves naplóm. Két konkrét megállapításom született e hosszas távollét alatt; egyrészt szinte mindenkinek a jó kurva anyját, másrészt hogy kifinomult küldetéstudatom van kialakulóban. Nem tudom, melyik az ijesztőbb perspektíva.

    Amennyiben úgy érzi, hogy Önnek is a jó kurva anyját, további részletekért nyomja meg az egyes gombot. Amennyiben kifinomult küldetéstudatomra kíváncsi, nyomja meg a kettes gombot. Amennyiben egyik sem, nyomja meg az egyes gombot mégis.

    A küldetéstudat a telefonfülkére ragasztott buzera-pinával kezdődött, amelyről szerencsére a fiam (6) nem kérdezte meg, hogy micsoda, különben kénytelen lettem volna azt felelni: kisfiam, ez egy pina, amit azért rajzoltak ide, hogy te azt hidd, hogy ez egy pina, majd mikor elolvasod a feliratot, akkor szégyelld magad, hogy ez mégsem pina, pedig te azt hitted, hanem ez valami más, és te bizony rosszra gondolsz, tehát rossz vagy, hisz a vak is látja, hogy ez a pina nem pina, hanem valami egészen más. Miközben a balfék harmadik kerületiek leszedetik a pinát (meg a faszt is) a kerületi bölcs testület teljes egyetértésével, hiszen ne legyen már telepinázva (és -faszozva) a kerület -- nyilván ők is utálják, ha a gyerek rákérdez. A lényeget nem látják, persze, de hát mit várjunk Tarlós úrtól?

    Amire senki nem kérdez, még a gyanús nevű Önszabályzó Reklám Testület sem, hogy ez a reklám vajon etikus-e -- és nem a pina miatt. Az ÖRT úgy vélte, hogy a pina nem pina, csak egy pinára emlékeztető rajz (rombusz, bazmeg?!), holott a vak is látja, hogy az egy pina. De attól, hogy közvetetten közlik ugyanott, hogy ez a rombusz nem pina, a dolog mindjárt elfogadtható és etikus reklámszempontból, annak ellenére, hogy e plakát lényege épp az, hogy az a rajz egy pinát ábrázol. Ha nem azt ábrázolná, akkor a plakát alapötlete sem működne, ergo: az ott mégiscsak egy pina, csak egy ún. reklámetikus pina.

    Következtetésem e tárgyban tehát az, hogy az ÖRT vezetőjének felboncolt hullájába pisáló koboldot ábrázoló képre emlékeztető rajzot készítve, majd aláírva hogy "hát nem látod, hogy ez egy virágcsendélet?", a rajz virágcsendéletté válik és kitehetem minden reklámfelületre -- feltéve, ha még valami szart is rá akarok sózni közben az olvasóra.

    Azt már fel sem merem említeni, hogy mi a fasznak kellett a sírból előbányászni a szerencsétlen Torgyánt, akiről már annyira jól megfeledkeztünk? Magas az öreg villanyszámlája -- sokat fogyaszt az otthoni lift -- és kell a gázsi? Csókoltatják a férgek a pakatkvérből. Szerettem volna idemásolni a buzera stáblistáját, de legalább is annyit, hogy kikből áll ez a kreatív csapat. Nem büszkék rá, nem írták ki a webre.


  • Bucser
    #82
    velős és lényegretörő:D
  • Phat Smoker
    #81
    kritika
  • Super Mario
    #80
    Szerintem se hosszú életü a müsor.
  • reanimator
    #79
    Ennek a műsornak a kapcsán már csak arról édemes beszélni,hogy meddig megy majd ? Én tippem 6 hét.(lehet,hogy tovább szól a szerződése az adásnak de ostobaság lenne ezt este adni ezután)
  • Hunnenkoenig
    #78
    En magyarorszagon azt imadom a hiressegekben, hogy mindegyiknek van legalabb egy törtenete a "Pali bácsi"-rol, aki a mindenhato tudassal rendelkezö mentor volt...
  • winnie
    #77
    miért ne lenne hozzá köze? híres emberek vicceseket és/vagy érdekesket mondanak és húzzák egymást. egyértelműen egy fele semi igaz/heti hetes mix.
  • Lacee
    #76
    a heti heteshez ennek semmi köze, mint ahogy az Alföldis beszélgetős műsornak sem volt... (hozzáteszem, hogy szerintem a "Lesz ez még így se" sokkal érdekesebb, igényesebb volt egy olyan fáradt, politikai humorizálásnál, mint az RTL-en futó műsor)
  • The FlashBack
    #75
    én utálom a tévét lesni... sok emberbutító szar megy rajta
    Szörnyű: reklám utána főznek megint reklám utána megpróbálnak az emberre sózni valami szar a TV Shoppban utána Rajzfilm, majd megint reklám! SZÖRNYŰ
  • winnie
    #74
    ez az. inkább örülne az ember, hogy újabb óra, amikor nem kell tévét néznie. (valamiért még mindig akarnak jó páran, akik kereskedelmi tévét akarnak nézni és csalódottak, ha nem bizonyul jónak egy új műsor. ennyire fontos nekünk a tévé?)
  • Miss Lucifer
    #73
    Megint egy műsor amit nem nézek.