146
Grand Theft Auto: Liberty City Stories
  • lamase
    #106
    GTAknál nem a kinézetet kell nézni.
  • dinomano
    #105
    szerintem a belsö terek rondak, ill. sterilek; a texturak vacakabbak mint a GTA3-ban, viszont az eső utani fények, a tükrözödes az aszfalton tök jo, a kocsik fenyezese is ujabb teknikarol arulkodik... :-P Nalam (masolt dvd) volt már programhiba, nem olvasott be a fej jopár texturat; autok a levegöben logtak stb... :-P Masolt disc hatranyai... :-P
  • sigmavirus1
    #104
    Néha van egy kis framerate csökkenés de semmivel sem vészesebb mint a GTA3-ban.

    Ha tényleg durvén szaggat akkor nemtom. Én is slimen tolom.
  • rbence
    #103
    Lenne egy kérdésem. Én megvettem pstwo-ra ezt a játékot és szaggat. Ez mindenhol így van, vagy csak a slimmen????????
  • Street
    #102
    Köszi
  • sigmavirus1
    #101
    Annyira nem, szokás szerint bedurvúl az utolsó küldetések felé, meg van pár trükkös rész ami kínszenvedés alapból, viszont ha rájössz pár apróságra akkor egyből sikerűl. Pl. az egyik küldiben egy kocsit kell megszerezni, ezért követni kell egy csókát aki elvezet minket hozzá, aztán meglógnak és el kell kapni őket, végűl odaviszik Portland zúzdájához, ott kiszálnak és nekünk meg kéne szerezni a kocsit, de nekem sehogy sem jött össze időben, mert mire odaértem vagy felemelte már a targonca, vagy sokáig tartott likvidálni az ellenfeleket. A trükk: már az elején messziről kilövöm a sofőrt még mielött elindúlnának.
  • Street
    #100
    Jut eszembe... sok nagyon , nagyon nehéz küldetés van benne?
  • sigmavirus1
    #99
    Vedd úgy hogy ez egy felturbózott GTA3.:D
  • Street
    #98
    A videok alapján bejön , jó lenne már jáccani vele.
  • Street
    #97
    Akkor az lesz. Amint tudom megszerzem. Amúgy nagy gta fan vagyok. Végigvittem:gta3 , vice city , san andreas.
  • sigmavirus1
    #96
    Havernál én is toltam elég sokat PSP-n. Miután végigjátszottam PS2 alig tudtam elhinni hogy milyen faszán viszi a PSP, de a kezelést nem tudtam megszokni, meg a kameraforgatás ugye nem tudták egy második karra rakni, pedig néha nélkülözhetetlen.

    Amúgy pont ma lett meg a 100%.^____^
  • R0sc0
    #95
    én PSP-n nyomom, elég jó időtöltés ha unatkozik az ember.
    de persze a rohadt idegesítő küldteések is emgmaradtak.. ^^
  • sigmavirus1
    #94
    Nekem bejött, maga a város hajszálnyit "rondább" mint a 3-ban(bár én elsőre nem vettek észre), de a kocsik San Andreas szintűek. A történet átlagos, de érdekes. A szokásos melléküldetések mellett vannak újak is, turisáknak kell a várost bemutatni és lefotózni, bosszúálló angyal küldik amit emberkéknél lehet felvenni ha megfelelő szerkóban vagy, kocsikat meg motorokat kell eladni, pizzát meg tésztát szállítani, stb. Vannak utalások elöző GTA-kra az átvezetőkben és a rádióban is. Szerintem simán megéri beszerezni.
  • Street
    #93
    Szerintetek érdemes beszerezni a LCS - t? Láttam pár videot és az alapján király , de valóságban milyen a játékélmény + graf. stb...
  • lamase
    #92
    Légy büszke magadra.
  • sigmavirus1
    #91
    Háháhá, na jó, várd PC-re, nekem már megvan PS2-re, szal leszarom. Na és azt hol írják hogy lesz?
  • lamase
    #90
    Olyan linkre vagyok kiváncsi ahol azt írják nem lesz. Ja hogy nincs olyan? Gondoltam!
  • sigmavirus1
    #89
    Nem, mivel nincs szó PC verzióról sehol.

    De egyébbként:
    http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/list_g.html

    Bejelentett & megjelent játékok, látsz itt LCS-t? Gondoltam...
  • lamase
    #88
    kaphatnék egy linket?
  • sigmavirus1
    #87
    Rockstar
  • lamase
    #86
    kimondta?
  • sigmavirus1
    #85
    Nem lesz, hivatalosan legalább is tuti nem.
  • lamase
    #84
    lesz
  • bubi07
    #83
    Szerintem nem.
  • trackmaniac
    #82
    Szasztok! Lesz ez valamikor PC-re is?
  • Fido4life
    #81
    Naggyon zsír :D
  • dinomano
    #80
    DVD decrypterrel ird ki az ISO-t, vagy inkabb IMGBURN-el; akkor bizti müködni fog...Alcohol; nero neha sux...
  • Fido4life
    #79
    Király, HTX !
  • ldavid
    #78
    hm.. thepiratebay.org
  • SNAKE01
    #77
    ok...
  • Fido4life
    #76
    MAjd rákeresek, mert nekem is kéne ,-)
  • SNAKE01
    #75
    vagy esetleg linket valaki tud ahonnan normálisan le lehet rángatni?
  • SNAKE01
    #74
    hali!
    valakinek meg van az OST(Original Sound Track)???
  • Fido4life
    #73
    ezdeszar
  • tyler82
    #72
    Clone DVD-vel is kiírhatod. Szerintem az a legjobb.
  • Fido4life
    #71
    NE a Media Markt-ba.. Ott a Madaras TEsco, Electro World stb..
  • rossiking1990
    #70
    de ez a decrypter nem arra van h A DVD filmeket felpakoljam a gépre? Hogy lehetne ezzel kitörömiteni?
  • rossiking1990
    #69
    Hét nem igazán tom h mi az aDVD decripter, de azt tom h alcohollal kell kiirni köszi a segitséget
  • t256
    #68
    Biztos jól írtad ki ? Kitömörítetted és DVDdecrypterrel (imgburn) írtad ki ?
  • lamase
    #67
    Menj el a mediamarktba és vedd meg.