146
Grand Theft Auto: Liberty City Stories
  • SAFIII
    #146
    Ma kijött az Ios verzió, az android és wp verzió pedig hamarosan!!!
    Feltehetően jön majd a VCS is!!
    Királyság, mert már nincs PS2-őm, így nem tudtam újrajátszani.
    Így viszont más a helyzet :D
  • The Protector
    #145
    Ez egy psp-re kiadott teljesen külön rész a GTA3 alapján.
    Sorban:
    GTA1-2-London-GTA3-GTA Vice City-GTA San Andreas-GTA4-Gta Lyberty City Stories-Gta Vice city stories-GTA Chinatown wars-GTA5

    Ez a rész a sima GTA3 alapján van.
  • Tjdj
    #144
    hello lenne egy nagyon nagy problémám mégpedig az hogy ez a gta liberty city játék az melyik gta 3 sanansreas vagy egy kulön játék teljessen?
  • SAFIII
    #143
    Keress rá a www.gamefaq.com - on, de biztos h nem az az utolsó,legalábbis nekem teljesen más cím ugrik be az utolsó küldetésről
  • csoola
    #142
    szerintem nem gáz ha itt hirdetem, PSP-re megvan az eredeti játék, szivesen cserélném memokarira PSPhez, ha valaki benne van PÜ
  • Dency
    #141
    Hello.
    Na remélem ez a PSP-s lcs topik.
    Az lenne a kérdésem hogy hány küldetés van a játékban?? Ugyanis a 71. küldetést megcsinálom (Cash in Kazuki's Chips) és utána semmi.
  • Tinman #140
    Tolom PSP-n... kb. 28%-ot megcsináltam, kegyetlen nagy játék.
    A PSP-met az FF VII. Crisis Core miatt vettem, de annak még neki se álltam... God of War letolva, meg most a GTA... nem is akarom egyelőre FF-et megnézni annyira élvezem ezt a játékot.

    Ami azért érdekes, mert PS2-ön 3 óra játék után eluntam...én sem értem.
  • Fido4life
    #139
    Scarfaceben is mondogatta Tony Montana:D
  • Prince of Máté
    #138
    Kicsit utánanéztem annak a mondatnak, pontosan: "every dog has his day"
    ami egy figyelmeztetés, és igazzá is válik, mikor a GTA 3-ban megöljük salvatoret.
    De nem tudom mit jelenthet az a mondat.
  • Prince of Máté
    #137
    na végigvittem!
    A vége valami kurva jó volt :D
    Főleg a poénok...
    A végén Salvatorének mit mondd az Uncle-je?
    Valami Every day has a dog. de az mit jelent?
  • Prince of Máté
    #136
    Motorcsónak a második sziget kikötőjén van( tuti megtalálod)
    Helikoptert azt nem tudom hol lehet, de elvileg nincs is benne!
  • Verseghy
    #135
    És hol?:)
  • Prince of Máté
    #134
    igen
  • Verseghy
    #133
    Még csak Portlandbe vagyok és van pár Hidden Package amihez nemtudok eljutni ill. feljutni. Tudok szerezni valahol helit, vagy motorcsónakot? Vagy csak utána miután átenged a többi szigetre?
  • Nostromorph
    #132
    Na ne fárasszuk itt a népet, az engine ekkel...
    A San Andreas-ban még mindíg a GTA3 engine van benne! csak fel lett tupírozva, pár effektel meg lehetőséggel.. attól hogy lehet benne úszni, nem tesznek bele új video motort. (legalábbis ők nem tettek bele) még az engine fájl neveit sem változtatták meg. A játék főbb rendszerfájljai mind GTA3 felirattal rendelkeznek.
  • 5c0rp330n
    #131
    Köze azért van hozzá, mert az engine lényegében ugyanaz, csak finomítottak rajta :) Amúgymeg nemhiszem h a rendes VC engine alatt készült volna, tutira módosított engine van az egész mögött.
  • Fido4life
    #130
    köze nincs a GTA 3 HANGULATÁHOZ, mivel VC engine alatt készült.. kb olyan mint PC-n VC-hez az LC mod.
  • léri16
    #129
    elődje(események szerint)
  • léri16
    #128
    hán abszolut nem hasonlít a vice cityhez sem a san andreashoz!!! GTA 3 inkább! sőt ez annak az elődje!!nemhiszem el ti nem játszottatok a gta 3mmal annó!!!:D:D:D
  • Prince of Máté
    #127
    Nekem gyökeresen megváltozott a véleményem a játékról, eddig PS2-n toltam, és nem nagyon jött be, most pedig PSP-n kezdtem el, és alig tudom letenni, 2 nap alatt átjutottam a második szigetre, PS2-nél ez 2 hétbe telt!
  • Fido4life
    #126
    nem, és nem is fog, GTA 4-re várj inkább abban még van remény.
  • Shark96
    #125
    Megjelent PC-re?
  • Prince of Máté
    #124
    Inkább Vice cityhez hasonlít!
    Érdemes tenni vele 1 próbát
  • atihtml
    #123
    ez a játék a vice city hez vagy a san andreashoz hasonlitt inkább??
    megéri letölteni? jo játék? játékémény? grafika?
    a választ köszönöm!
    csumák!
  • Prince of Máté
    #122
    Sajnos porthibás, a VCS is ilyen PS2-n :(
  • Fido4life
    #121
    Sziasztok ! Nem tudjátok mért lehet az hogy nem chippelt vékony PS2-őn az eredeti LCS-n mért megy néha a képfrissítés kritkusan lefele ? Szaggatni mondjuk nem szaggat de néhol már eléggé zavaró tud lenni..
  • gabxux
    #120
    ????????? Miskolcon valakinek
    PSP-re Megvan?
    Csak Downgrade-re kéne.

    Please Help
  • Prince of Máté
    #119
    elbójni a bokroknál, hogy ne vegy észre h fényképezed!
  • redbull0304
    #118
    Valaki!!!! Még az elején fotózni kell egy csávót meg két csajt vagy mi? Elöte egy parkig kell követni egy fehér kisbuszt de utána mit kell csinálni??????
  • marcinger
    #117
    Hi. Nem tud valaki olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni 100%os mentést?
  • Prince of Máté
    #116
    uhh de kihalt a topik
  • Fido4life
    #115
    hehe, én azt írtam lámák, hogy a GTA minden, csak nem profi, mindig a hangulata fogott meg engem, főleg a 3-mé, és azért nem kell lehülyézni valakit, mert elmondja a véleményét....-.-
  • dinomano
    #114
    igazat adok, de nekm tetszik a just cause is..csak nem a GTA-hoz hasonlitom... ugy ertem, nem tekintem konkurencianak; tudom hogy nicns oylan jo; de a hangulata, a bananköztarsasg feeling, a stunt-ok stb. nagyon bejön...de az AI csapnivalo+tul könnyü a game+kaka a mozgas...a GTA sokkal profibb, de ettöl függetlenül én komalom a JUST CAUSE-t nagyon... :-P
  • Tinman #113
    Kb. 1 hónapja vittem végig újra a GTA SA-t (szóval friss az élmény)... jópár napja játszom a Just Cause-t.
    A kettő szinte ég és föld.
    A GTA szórakoztató volt és eszméletlen változatos, HANGULATA volt, viszont nem nézett ki Obli szinten.
    A Just Cause ezzel szemben marha jól néz ki, nagyon sok dolog megvan ami a GTA-ban, de a lényeg hiányzik belőle. Ez a játék olyan mint a legtöbb cicababa... üres, felszínes, 1x jó és pápá.
    GTA-ra még így 3.-ra is azt mondanám, hogy szórakozva végigjátszanám... Just Cause-t végigviszem és kuka.

    Mi kell a jó játékhoz? Hát HQ grafika biztos nem ;-)
  • lamase
    #112
    "nem kicsit, nagyon"
  • SNAKE01
    #111
    hát te hülye vagy bázdmeg! -.-
  • Fido4life
    #110
    Mindig is az volt a probléma vele, hogy egy rakás dolgot beleraktak, de semelyik dolog se kapott kellő kidolgozást..
  • scorpeeon
    #109

    Talán a GTA 1 óta...
  • Fido4life
    #108
    a GTA mikor volt profi ?
  • dinomano
    #107
    tudom, a hangulat ott van..nem fikaztam, csak velemenyt irtam...nekem Just cause most jobben bejön, igaz nem olyan profi mint GTA...