146
Grand Theft Auto: Liberty City Stories
  • rossiking1990
    #66
    hellosztok, én leszedtem a netröl ps 2 re a GTALCS-t, hát eleve elég kevésnek tünt az 1 giga, de kkirtam egy DVD-re , de a PS 2 öm nem jáccotta le(be van chippelve), most mihez kezdjek???
  • Fido4life
    #65
    Szerintem elképzelhető..
  • meril
    #64
    Erröl nem adnak ki PC-s verziót???
  • Fido4life
    #63
    messze van, lekéne fagyasztani magam.::)
  • Dani0001
    #62
    pontosabban 2007 oktober 16.
    de amerikában fog megjelenni adigra.
  • Dani0001
    #61
    link javítva: gta4 honlap
  • Dani0001
    #60
    októberre már megjön a gta-4.
    ami ps3 és xbox360-ra fog majd kijönni: gta4 honlap
  • lamase
    #59
    Emberek, nagy lehetőség! Nyerj PSP-t! Forrás: Konzoland bt.
  • dinomano
    #58
    Ha nem tul nagy kérés; irhatnal vmit a grafrol+game elmenyröl, videot lattam csak+kepeket; de azok nem voltak valami szivderitöek; irhatnal vmit...effektek; texturak stb... :-P Köszi! Tudom, h. sok értékelés van a neten; de a hivatalos értékelesek mar a könyökömön jönnek ki, ill. azokra nem mindig adok...
  • Norbi7
    #57
    Helló! egy kis segítség kéne! az első szigeten vagyok, egy hajóra kell felmennem, majd bezáródik az ajtó és egy pár láncfűrészes tag támad rám. addig jutok mindig hogy megszerzem az egyiktől a láncfűrészt de csak néhányat tudok kinyírni, mert utánna közrefognak és vége. valami tippje van valakinek, hogy is kéne megcsinálni? előre is köszi!
  • Fido4life
    #56
  • dinomano
    #55
    az értékelés mar kijött; eleg limitalt lett a game allitolag...Uszas mászás kilöve + a game grafikajan sem dobtak nagyot; eleg fako lett az uj rész; eleg lopoly a föszereplö karakter, mosott texturak...ehhh... Nagyitott PSP verzijo... :-|
  • Fido4life
    #54
    Yup', nem lehet majd úszni, falat mászni stb.. Bár lehet hogy a PS2 verzióban mégis lehet majd..
  • Fresh Duke
    #53
    Úgy hallottam, hogy pár dolog nem lesz benni, ami a SA-ban volt, ez igaz?
    Mikor fog megjelenni PC-re?
  • scorpeeon
    #52
    Én végigvittem ezt a játékot, mindenféle tekintetben ott van, az eddigi legjobb PSP játék! Ráadásul a multijára is adott a Rockstar! A történet is nagyon tetszett!
  • Number One
    #51
    Sajnos valtoztatasok tortentek es a LCS junius 23-dikan fog debutalni.
  • doubleW
    #50
    GTA :D
  • Fido4life
    #49
    NA az jó lesz...
  • doubleW
    #48
    most látom, tényleg, bocsi..
    PS2-es Liberty City Stories: a kiadó tervei szerint az amerikai kontinensen június hatodikán, míg nálunk Európában június kilencedikén fog megjelenni PlayStation 2-re a legújabb GTA epizód.
  • doubleW
    #47
    konktéran ez a storyes nem fog, ez a psp átirat.ez a rendes pc-s ill. konzolos liberty cityből készült pspre.ahogy nemsokára, azt hiszem okt. vagy nov.ben jön szintén pspre a gta vice city storyes.
    de tessék ettől kapok idebajt.most megint megpróbáztam, az első csoportot sikeresen leöltem, és egyből kaptam 2 fokú körözést.egy kis kerülő úton menve, beugrottam egy paintbe, ezzel lerázva a zsarukat, odérek a 2. csoport munkáshoz, legyilkolom mind, és lejár az idő...persze..váá
  • lamase
    #46
    ps3ra
  • doubleW
    #45
    :D
  • #44
    hagyd a fenébe! add nekem a játékot azt le lesz róla a gondod!:D
  • doubleW
    #43
    van egy melo, amit sehogysem tudok megcsinálni...
    egyszer már majdnem sikerült:Da középső sziget uccso melója.Bár ez gondolom mindenkinél más..szal 3 helyre kell sietni és leölni egy rakat embert.2 csoport tetőn van, a 3i egy parkban asszem.de mire odaérnék a 2.hoz, a rendőrök szétszednek, megölnek, lecsuknak meg minden.próbálom lerázni őket, meg leölni, de akkor mégtöbb jön..ááh má faszkivan.
  • Fido4life
    #42
    PS2-re talán megfog jelenni...
  • Cairass
    #41
    Helló mindenki!

    Mikor jelenik meg PC-re az új gamé?
  • ElekAdam
    #40
    hellósztok
    Mikor fog megjelenni ez az új gta ?
  • lamase
    #39
    Codename GTA: Liberty City Stories
  • Bazijoe 2
    #38
    Elsőre talán túl érzékeny az analóg kar,de 30 perc játék után már tökéletesen játszható.
  • Animefox
    #37
    Én is úgy gondolom a hírek és videók, képek alapján! Ezt bizony jól megcsinálták! Le a kalappal.... várható volt. Eddig ez az első PSP játék ami érdekel.
    Apropó az irányítás milyen?
  • Bazijoe 2
    #36
    Kegyetlenül jó.
    Hatalmas hangulata van a játéknak.
    Nagyon jók és változatosak a zenék benne.
    Grafikailag nazyon ott van(mint PS2-ön a GTA3)
    Nagyon jók a küldetések bár még nagyon az elején vagyok.
    Szoval szerintem PSP-re az eddig megjelentek közül magasan a legjobb!!!
  • Animefox
    #35
    Hallom neked már megvan a játék!!! És milyen?
  • Animefox
    #34
    Például?
  • Bazijoe 2
    #33
    Lehet már kapni,de csak spéci helyeken!!
  • bazsi123
    #32
    srácok, lehet már kapni? azt írták mindenféle honlapokon, hogy november 4-étől kapható.
  • bazsi123
    #31
    mit miért? miért reméli, hogy minél előbb a boltokban lesz? talán hogy meg tudja venni. mint én is.
  • lamase
    #30
    liberty city az SA után van nagyokos
  • Solidus
    #29
    Miért???
  • Seaweed
    #28
    ohh jeah! remelem mihamarabb boltokban lesz!
  • zaki
    #27
    2005-10-24 PSP GTA Liberty City Stories *Rockstar Games* NOGRP 45x20 MB