96
Elvesztettem a legjobb haverom :-(((
  • McGrady
    #16
    hát ezzel jól kiborítottad....meg kell próbálnod neki elmondani az igazságot és mondani, hogy hülyeséget csináltál meg hogy szereted őt...de ha haragtartó akkor nem fog sokat érni :(
  • XenonIceX #15
    és legalább jó pina?
    mind1 vigyél neki valami gazt azt szeretik
    mondjuk szexfüvet
  • XenonIceX #14
  • haxoror
    #13
    Ezt elbasztad, ha a csajnak van esze a továbbiakban szarik rád szal lépj tovább
  • Davidus
    #12
    öngyi
  • ALCATELGOD
    #11
    hát nemtom,asszem azért mert csak vele lehet megbeszeélni a dolgokat,és nekem hiányzik ez,hogy valkaivel csak úgy tisztán beszélgessek nem úgy,hogy titkolózzak előle...
  • ngcsnet
    #10
    érdekes
  • Wolwerine
    #9
    Egyébként jó hely az újrakezdésre... A haverság teljesen más, mint egy kapcsolat. Ott tényleg a bizalom a lényeg. (sajna egy kapcsolatnál nem mindig van így). Ezt elcseszted... Szerintem először tegyél rendet az érzéseid között... Miért zavar az egész ennyire? Miért hiányzik a csaj?
  • Laky
    #8
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    segítőkészség rulz!
  • Loál Irén
    #7
    Gyere inkább Pestre és találkozhatunk :o)))))))))
    (bocsi Jano)
  • akyyy
    #6
    ott a pont!
  • Herr Lehrer
    #5
    hát, ezt elbasztad
  • akyyy
    #4
    :DDD
  • Loál Irén
    #3
    Próbáltad elmagyarázni neki miért is tetted ezt vele?
  • Glpetyus
    #2
    szerintem faterod meg akar szabadúlni tőled :P
  • ALCATELGOD
    #1
    Sziasztok!





    Mint régi fórumozó társatok segítséget kérnék,az alábbi kissén nagyra nőtt problémámra.




    Szóval a helyzet az,hogy van egy nagyon jó barátom(lány),akit nagyon szeretek,és nem szeretnék elveszíteni,de csináltam egy hülyeséget,ami miatt most többen hallani sem akarnak rólam. Tudjátok ezt a lányt tavaly ismertem meg,s eleinte nem úgy vettem a dolgokat,mint a végére,ez az időszak annyira nem fontos,volt egy műtétem,ott ismertem meg jobban stb... Szóval eleinte azt hittem járni akar velem és féltem,hogy megbántanám azzal,hogy ha azt mondanám nem,de ugyanakkor a magam érzéseivel sem voltam akkor még tisztában,szal bunkóságnak tartottam,hogy csak úgy megkérdezzem,hogy akar e tőllem vmit,de az e-mailokban hiába próbáltam kitérni rá,nem vette a lapot,ekkor jött az haveri döntés,hogy mondjuk azt,hogy elköltözöm,hátha marasztalni próbál,nah ez meg is történt,csakhogy a csaj nem próbált marasztalni,és rájöttem,hogy télleg barátságból szeret,úgy mint én,de ekkor,már hazudtam és nem volt megállás,kiestek a dolgok a kezeim közül,összeomlott minden,3 hónapig hazudtam neki,míg valamelyik barátom meg nem mondta az iagazat,most ki van bukva,látni sem akar,azt mondtam már nem vagyok számára senki,de én ezt nem akarom,nekem szükségem van rá,de hiába magyarázkodom vagy bármit teszek,semmibe vesz,iszonyúan fáj,már odáig juttoam,hogy a telót be sem kapcsolom,nem csetelek,nem nagyon beszélgetek,szal nagyon szar,ha valakinek van ötlete,akkor segíthetne,esetleg cseten beszélhetne vele,vagy nemtom....lehet jobb is lenne,ha végleg befejezném ezt és belemennék abba,amit apám javasolt,hogy kezdjek SZékesfehérváron új életet,hát nemtom....szerintetek?????