96
Elvesztettem a legjobb haverom :-(((
  • Nh Shevits
    #56
    Látszik rajta hogy okos. [ergo] Nem hozzádvaló.
  • jefferson83
    #55
    Húúhaa, alázkodj meg :))
  • ALCATELGOD
    #54
    itt a csaj

  • ALCATELGOD
    #53
    okés,arra jutottam,hogy hagyom egy kicsit,majd késöbb rátérek ha akar....vagy nemtom,most inkább arra koncentrálok,hogy az átlagom 4,7-legyen és átvegyenek debibe...vagy szfehérvárra
  • ALCATELGOD
    #52
    Hülye :-PPPP
  • Vlala #51
    tudhatnád, hogy rám mindig számíthattok.
  • MacrosTheBlack
    #50
    Akkor dugd meg a báttyát!
  • ALCATELGOD
    #49
    Hát én is erre akartam kitérni,hogy minndig azt mondta,hogy bennem még nem csalódott meg minden,egy kicsit nemekem is szar volt ilyenkor hogy tudtam,hogy ez nem igaz....de akkor is,egy megbocsájtás jó lenne...
  • ALCATELGOD
    #48
    Egy nem megyek oda,.mert a pankrátor báttya lezúz :-DDD,kettő nem dugom meg,mert szeretem,de csak mint haver,meg nem az esetem,de ha gondoljátok rakhatok fel képet megnézhetitek.....,három a cigit nem szívok. Bogyóka te miért nem írx??
  • ALCATELGOD
    #47
    Hát nemt tudom,lehet bepróbálkozok....hát mást nem hazudtam,csak ennyit,sztem azzaé basztam el,hogy első kapálózáskor annyira meg voltam zavarodva,hogy esküdöztem,hogy nem igaz,de aztán megvallottam,bár tudtam volna tovább hazudni,de nem akartam,mert már így is sokat árottam szegénynek
  • Nh Shevits
    #46
    hupsz bocsi, be voltam baszva
    [najó még vagyok is]
  • MacrosTheBlack
    #45
    Ez meleg helyzet.
  • MacrosTheBlack
    #44
    Odamész, megdugod, eltolsz egy cigit.
  • Nh Shevits
    #43
    Forzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Chievoooooooooooooooooooooooo!
    [egyébként Bucci az isten!]
  • Nh Shevits
    #42
    én sokkal durvább kapcsolatból faragtam újra barátságot szóval nem tudom mit vibrál a segged.
    elég annyi hogy én többet akartam a csaj pedig azt hitte hogy csak barátkozni akarok. 3x kosarazott ki (értelemszerűen 3x próbálkoztam be nála) és most barátok vagyunk... ezek után. szóval ne legyél málnafaszú és oldd meg!
    [szotyi]
  • Match
    #41
    én is valahogy így gondoltam :D

    egyébként azért 3 hónap hosszú idő...addig nem kellett volna húzni...amúgy tényleg kis hülyeség lenne...de ha valaki nekem hülyítené 3 hónapig a fejemet, valszeg egy diszkrét kurvaanyáddal elköszönnék tőle és aztánegy ideig hagyjon...
    persze abszolút nem vagyok haragtartó, tehát ha tényleg nagy a barátság akkor én pl pár hét alatt megbékélnék...
  • jefferson83
    #40
    Ilyenért torokra menni, akkor még gyerekekről van szó :)
  • jefferson83
    #39
    NEm tudom én valahogy ezt nem érzem olyan egetrengető nagy hazugságnak. Hazugság és hazugág között különbséget lehet és kell is tenni. Ha csak ennyi volt amennyit leírtál és igazi barátok vagytok, akkor elég rendesen lehülyéznélek aztán sztem el lehetne felejteni. Mondjuk megjegyzem elég hülye ötlet volt ezt így rendezni, nekem valszeg nem jutott volna eszembe. Szóval, ha elmondtad az igazságot innentől nem rajtad múlik sajnos. Sok szerncsét!
  • Match
    #38
    a koppanás tipikus esete...
    lepd meg valami kóróval (vagyis inkább sokkal) és beszélgessetek el...
    olyan nincs hogy látni sem akar téged...
    ha tudod hol lakik, odamész...persze eleinte biztos hogy meg akar majd ölni, de ha jó a beszélőkéd akkor rendbejön...
    bár mitagadás ritka szánalmas geci dolgot tettél :D

    [vigasztal]
  • Takezó
    #37
    a tortenet lenyege:DS:A:DA
  • hmhm
    #36
    Ha van lehetőséged költözz el. Majd utánad költözik.
  • Nh Shevits
    #35
    Ha tényleg annyira fontosak vagytok/voltatok egymásnak akkor még egy esélyt adnia KELL arra hogy leüljetek és átbeszéljétek a dolgot. Megmondod hogy most 5-15 percig te beszélsz és halgasson végig. Tény hogy a bizalmat eljátszottad és kitudja hogy valaha visszaszerzed-e.
    Viszont csak ezmiatt nem kell új életet kezdened. Elköltözni vagy hasonló. Viszont elég nagy barom vagy hogy ilyen úton akartad megtudni hogy többet érez-e.
    Első nekifutásra ez jut eszembe.
  • DJ RX7
    #34
    lol....
  • haxoror
    #33
    Hát nem semmi a csaj, a srác látens buziból valódi buzzancsá válik mellette, nem személyesen szakít hanem levélben és ezek után jóban vannak ha valami akkor EZ szánalmas...
  • haxoror
    #32
    hmm.. elég szalonképes hozzászólás lett így hogy kitöröltem a háromnegyedét :D
  • haxoror
    #31
    Vannak hibák amiket már nem igazán lehet helyrehozni, én pl. nem akarnék egy olyan ember haverja lenni aki 3 hónapig hazudozik nekem de egy olyannak se aki megbocsájt nekem 3 hónap hazudozást :)

    De persze az emberek különbözőek :)

    Sztem ne erőlködj ezen, ez a kapcsolat már soha sem lenne olyan mint azelőtt.
  • XenonIceX #30
    ha haver akkor nem éri meg ha barát lenne max akkor de egy havarért hülyeség amúgy meg ha elköltözöl ott is be kell kötni a netet és az mindig 2 hónap akció ide meg oda
  • joebacsi
    #29
    ehh :)
    1. címre ránézek -> ehh, valami meleg topik lesz
    2. beleolvasok kicsit -> hálistennek nem :)
    3. erre jössz te: #28
  • Vlala #28
    őszinteséggel, egy bocsánatkérő levéllel többet érhetsz el, mint gondolnád.

    Példa rá haverom: megírta a csajnak, hogy ne haragudjon, de rájött, hogy meleg, és a szomdzéd srác jobban bejön... azóta is jóban vannak a lánnyal.
  • ALCATELGOD
    #27
    csak tudojátok mit hagytam ki??? Hát az,hogy mikor rákérdett én esküdöztem,hogy nem hazudok,pedig nem ezt kellet volna,meg isntudtam volna győzni,hogy nem hazudok,mert most kimehettem volna,de inkább egyensek karatam lenni és megmondtam neki,hogy igen hazudtam erre meg ithagyot.....,levél jó ötlet,de zat mondtam,hogy ne merjem zaklatni.....
  • ALCATELGOD
    #26
    nah emberek,majd írjatok,holnap megnézem mit sütöttek ki,remélem egyszer majd csak meg lehet oldani ezt az ügyet.....
  • Vlala #25
    érdekes, tanulságos eset előtt állunk.
    Jó, hogy megfogalmaztad, leírtad, de ezt Neki kellene, levélben. (nem e-mailben, azt nem veszik annyira komolyan)
    Aztán vagy válaszol, vagy nem, ez már az Ő része.

    Ne kertelj sokat, őszintén fogalmazd meg a lényeget.
  • ALCATELGOD
    #24
    hát nemtom,valami véleményet várnék emberek,hogy hogyan döntsek,mert ez fontos,azért is ide írok,mert tudom,hogy köztetek nagyon sok normális gondolkodású ember van,de mint mondottam,nem vok bele szerelmes csak haver
  • XenonIceX #23
    szerintem szard le lesz másik hülyeség elköltözni
  • ALCATELGOD
    #22
    ne, én egy régi fórumos vok,csak időközben az élet úgy hozta,hogy ritkán vok csak netközelben
  • ALCATELGOD
    #21
    végülis iagazad van,már tettem kezdő lépéseket,de azért jobb lenne,ha nem így lenne,azért is húzok el a vélbe innét,hoogy ne kelljen vele egy városban élnem
  • forza milan
    #20
    hülyegyerek...hát hallod,elcsested,de mondjuk ha ennyire kötödsz hozzá meg is értem a dolgaidat...dehátannyi hawer,csaj van még a világon...
  • smici
    #19
    :-D
  • tigeroo
    #18
    te nem motorolanokika vagy véletlenül?
    sry ha tévedek :d
  • ALCATELGOD
    #17
    hát fiúk nemtom,pedig télleg nem így akartam,múltkor 20 percig magyaráztam neki telón,hogy mi van,de hát igaza van hazudtam neki,de én úgy szeretném hogy megbotsájtson...nagh még írni sem tok...