67
Felhasználói programok magyarosítása
  • JonasSandor
    #67
    Jött valami új proginak fordítása?
  • kjhun
    #66
    Hát, ennek se. KDS oldaláról:

    2013.03.06.
    Nemsokára elkészül a Microsoft Office 2013 magyarításom, amelynek a feltelepítése magyarrá varázsolja a teljes Office-t!

    Minek?? Amikor eleve magyarul is megvehető/letölthető.
  • Evin
    #65
    Ennek a mondatnak, se füle se farka.
    Az Office meg vagy magyar, vagy nem. Szerezz be egy olyat, ami alapból magyar.
  • TökeszMukesz
    #64
    Hali!

    Én office 2007 prof-hoz nem tudok magyarintani egyet, sajnos. Valaki!?

  • Dj Faustus #63
    Bocs, sztornó a keresője nem adta ki, de böngészve találtam hármat.
    Az I2k-félét ki kell tömöríteni - például 7Zip, vagy Winrar segítségével - majd telepíteni (meg kell benne adni a telepítési könyvtárat), a bogyee félét csak el kell indítani és megadni a játék telepítésének könyvtárát. A harmadikkal nem foglalkozom mert nem teljes.

    Bár ezt úgy mondom, hogy nincs meg a játék, csak improvizálásként, a programok működéséből látva gondolom hogy így kell.
  • Dj Faustus #62
    "és a Bittorrent 6.2-höz is kéne magyarosítás"
    Javaslom helyette a uTorrent nevű Torrent-klienst - ahhoz van honosítás (Language pack - nyelvi csomag).

    "www.magyaritasok.hu erről az oldalról letöltöttem egyet"
    Ott csak a Star Wars Jedi Knight: Dark Forces 2-höz találtam honosítást (legalábbis a kereső csak ahhoz adott).

    A letöltött kiegészítőhöz nem adtak valami leírást, dokumentációt (szimpla szövegállományként, Word állományban, PDF-ben)?

    Mellesleg egy felkiáltójel is felkiáltójel. Nem kel egyből 10.
  • ptom
    #61
    Ja
    és a Bittorrent 6.2-höz is kéne magyarosítás
    segítség!!!!!!!!!!!
  • ptom
    #60
    Hello mindenki!
    Tud valaki Star Wars Jedi Knight II Jedi Outcast-hoz magyarosítást?
    fontos!
    www.magyaritasok.hu erről az oldalról letöltöttem egyet de nemtom hogy kell használni
    segítsetek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Evin
    #59
    www.magyaritasok.hu
    Előre szólok, hogy nincs általános program, ami mindenhez jó. Nem biztos, hogy minden szöveg sima txt stb.
  • mesterr
    #58
    hello nem tudja valaki hogy mien programal vagy mien oldalon tudok elovasni reszletesebb leirast hogy hogyan kl magyarositast kesziteni jatekra?elore is koszonom
  • Evin
    #57
    Ha rendes kérdésed van, tedd fel. De hogy "van-e itt valaki", annak semmi értelme.
  • Örült kutya
    #56
    Halihó valaki van még itt?
  • FGB
    #55
    Sziasztok!

    Van a "Rapidshare Auto Downloader" nevű program amit szeretnék magyarítani a nyelvi fájlok ".dll"-ek az ilyeneket, hogyan tudom szerkeszteni, milyen program kell hozzá, hogy létre tudjak hozni egy magyarnyelvet?
  • Kds
    #54
    Sziasztok!

    A Yahoo! Messenger magyarítása (honosítása) letölthető a honlapomról.

    Kds
  • Evin
    #53
    Szerintem: Win98SE OEM.
  • volfika
    #52
    Még annyit,hogy amit adtál linket ott melyiket kell használnom????
    Nem vayok valami nagy zseni tanulo félben vagyok!
  • volfika
    #51
    köszi a segitséget!!
  • Evin
    #50
    Ha erről akarsz boot-olni, kislemezre kiírhatsz bootlemezt: BootDisk
    Aztán a lemezről boot-olsz, és az Xp lemezen azt hiszem az I386 mappában van egy setup.exe.
  • volfika
    #49
    Csö!
    Sürgösen szükségem lenne egy kis segitségre nem vagyok egy nagy zseni de itt vannak jobbak tölem.Az a gondom,hogy amikor telepiteni akarom az XP-t akkor ezt irja ki a monitorra: Boot from CD:None DISK BOOT FAILURE,INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER)kell e ilyenkor valahol valamit állitani mert mondtak olyat is,és hol lehet letölteni meg valami rendszerindito progit is keresek vagy bootos telepitölemezt nagyon kéne
    A segitséget nagyon köszönöm elöre is
  • Dj Faustus #48
    "Nincs. Minden BIOS kizárólag angol nyelevű"
    Ennek azért kicsit ellent mondanék - láttam én már német nyelvű BIOS-t (Pentium III-as IBM gépen).
    De igaz, a BIOS-szok többsége angol nyelvű, és honosítás nemigazán létezik (hacsak át nem írod a BIOS-frissítést; vagy kérsz az alaplap gyártójától külön - de ezt nem teszik meg a két szép szemedért).
  • Evin
    #47
    Nincs. Minden BIOS kizárólag angol nyelevű
  • volfika
    #46
    Csö mindenkinek!

    BIOS magyarositás létezik e,és hol lehet letölteeni??
    Elöre is köszi a segitséget
  • zvaragabor
    #45
    Üdv. Nem tudjátok véletlenül, hogy ez melyik oldal?
    (képfeltöltésponthu-t írjátok egybe)
    http://kepfeltoltes .hu/080303/PC_Tools_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • kollektor
    #44
    FastStone Image Viewer 3.2 magyar nyelvű
  • zizou01
    #43
    Halli nekem olyan program magyarosítása kellene amelynek neve FastStone Image Viewer
  • Kerry King
    #42
    A Photoshop CS2 és CS3 progihoz a http://kds.magyaritasok.hu/ weblapról tudsz magyarítást letölteni.
  • John Cena
    #41
    Photoshop cs2
  • John Cena
    #40
    Steam-hez vagy Photoshop CS20hoz tudtok magyarositást?
  • Kerry King
    #39
    Sziaszok!
    Lenne valakinek kedve, egy program magyarosításokkal foglalkozó "csapathoz" csatlakozni?
    Rengeteg program magyarításom van már!
    http://zityi33.fw.hu
  • fiat126
    #38
    Ha valaki tudna segíteni az jo lenne AUTODATA 2006 2.15 höz kéne magyarosítás .ha tudtok segítsetek FONTOS LENNE!!!!!!!
  • classic
    #37
    Hello! Az"AVIRA ANTIVIR PERSONAL EDITION CLASSIS-ra keresek magyaritást.
    Segítsen Valaki! Kösz!
  • Evin
    #36
    Honosítóműhely
  • rigaman
    #35
    hali
    valaki tudna mondani nekem egy olyan címet írni ahonnan a nero7 ultra editionhoz találok magyarítást
    thx
  • Gabeszboy
    #34
    segitséget kérnék.leszedtem a BF " höz a magyarosítást,de ritka szar.hogy tudnám visszaállítani eredetibe?Segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • kriszbig
    #33
    hali!tud valaki solidworks 2007-hez magyar nyelvű leírást és magyarítást?köszi!
  • rolee1982
    #32
    Hello!
    Van a Yahoo Messenger-hez magyarosítás?
    Valahol?
  • ivit
    #31
    syeretnek a photoshop 7-nek egz magzarositast ha valaki tud kerem kuldje el a cimet ay [email protected] -ra
  • Madu
    #30
    OKS köszi
  • WaRju
    #29
    Madu,nézz fel a magyaritások.hu ra,ugy emlékszem mintha ott lenne leírás a progikról-vagy onnan a linkekről elérsz másik honosító csapatokat,talán ott kapsz konkrét választ a kérdéseidre.
  • Madu
    #28
    Helósztok , lehet nem ide kel írni de akor bocs.Kéne nekem egy kis help.
    Le szeretnék magyarosítani egy játékot csak nem tudom hogy milyen program(ok) kell(enek)hozzá, ha valaki tud nekem segíteni meg köszönném.