149
Az N91 és N70 vélemények,tapasztalatok
  • jackoneill90
    #149
    Szerintetek elindulna a telefon a kondi nélkül?
  • Dj káka
    #148
    helló!
    van egy nokia n70-em és van egy kis baja. A baj az hogy a fel, bal, 1, 3, c , a multimédia, és a kamera gombokat nem érzékeli. Szerintetek mi lehet a baja ? léci help
  • ZilogR
    #147
    Tudom nem illik ilyet egy fórumban, de vki megszánna egy akármennyire lelakott, ellenben tökéletesen működő független n70/n91-el (alap gyári cumóval)? Adok érte egy sokkal kevésbé lelakott Palm Tungsten TX-et! Már a WiFi-ért is megérné a csere!

    Privátot pls, előre is köszönöm!
  • bignath
    #146
    Üdv!
    Nokia N 70-hez keresek olyan programot, amivel a betüméretet növelni lehet! Kössz.
  • pistu
    #145
    szoftverfrissítés,de nekem is bazi lassú volt szoftverfrssítésnél is!
  • nagypipus
    #144
    Van egy N70-em és az a problémám,hogy nem vagy alig lehet belépni a menübe.Kérdés,javítható e egy szoftverezéssel?
  • pistu
    #143
    n70-em van nekem is!már 512-es kártya ha tele van nekem már ugy akadt a teló...! szal sztem nem érdemes bele venni meg sztem annyit nem támogat!am 2007.01.30.-ai a legfrissem frissítés!
  • DonGoku
    #142
    ydfghdf
  • Hangman576
    #141
    Van egy Nokia N70-esem és egy 4GB-os karit akarok belerakni. Megoldható valahogy, hogy kezeljen 4 GB-s kártyát. Firmware frissítés vagy ilyesmi?
  • LoDMaSt
    #140
    Egy próbát megér, csak előtte csinálj bizt. mentést.
  • david909
    #139
    Hello! Van egy Nokia N91-em és az a baj h ha oylan a kedve beszélgetés közbe kikapcsol. Ezt lehet orvosolni szoftverfrissítéssel?
  • Sekler
    #138
    beütöd alap állásban: *#0000# és akkor kiadja, a második sor
    Valami ilyesmit fog írni hogy:
    V 5.0705.3.0.1
    30-01-07
    RM-84
    Legalábbis nekem
  • timexxx
    #137
    jah meg annyi hogy a telefon dobozán az van h germany és a használati utasitás is csak német nyelvü akkor valszeg németböl hozták be?
  • timexxx
    #136
    Valaki nemtudja hogy hogyan lehetne megtudni a telefon korát? valamilyen kódal? mert most vettem N70-est de az eladó nemtudja hogy mennyi idös a telefon és engem érdekelne
  • Ice Cortez
    #135
    Nekem van egy eladó N91-esem, ha valakit érdekel dobjon rám egy üzit!
  • tiburon26
    #134
    köszönöm a segitséget!müködik!
  • Vityuska
    #133
    és frissíteni kell a telefon szoftverét??akk elvileg elszáll a garancia róla nem?
  • LoDMaSt
    #132
    Na, eza: Ez
  • LoDMaSt
    #131
    A szoftverfrissítés témát olvasd el, ott állítólag le van írva.
  • LoDMaSt
    #130
    Fuhh, rég volt ijen telcsim, nokiaprogramok.hu-n olvass bele az N70 topikba, 100%, hogy beszéltek róla, már nem emléxem rá, sorry.
  • Vityuska
    #129
    és ez mien progi??kicsit kezdő vok sorry
  • LoDMaSt
    #128
    Lehet, de hogy hogy, arra nem nagyon emléxem, a nokiaprogramokon tuti leírták már, szvsz magyar 'rom'-ot (asszem így hívják) kell rátenni.
  • Vityuska
    #127
    sziasztok lenne egy kérdésem volt egy nokia N70-esem és volt hozzá egy headsetem!vettem egy nokia N91-et és nem ismeri fel a headsetet:Svalakinek van megoldása a problémámra??válaszotokat előre is thx
  • tiburon26
    #126
    hali!nemrég vásároltam egy nokia n70-est,az a gondom hogy nincs benne magyar nyelv!az angol pedig nemigazán megy.lehet bele magyar nyelvet tenni?ha igen hogyan?előre is köszönöm!
  • kemszi2
    #125
    üdv.kérdésem a következő lenne.n70-em van,és mikor rákötöm a gépre adatkábellel,akkor a program felismeri,és telepíteni is tudok rá programokat.viszont mikor meg akarom nyitni sajátgépben akkor azt írja hogy nem sikerült csatlakozni a telefonhoz
  • fifi
    #124
    valaki tudna linkelni egy jó PowerMP3 Playert?
    n.progranokon nekem az összes link forbidden...

    ksözi
  • fifi
    #123
    mit jelent az bizonyos programok leírásában, hogy:
    "Signózni kell"
  • LoDMaSt
    #122
    Én sima adobet használtam asszem. Nokiaprogramok.hu-n nézz körül sztem.
  • fifi
    #121
    PDF olvasóból melyiket érdemes használni?
  • LoDMaSt
    #120
    Az véglis mind1, ahol több helyed van, ha mem kártyára telepítesz, akkor csak akkor tod futtatni a progit, ha bennvan a memória kártya, ha telefonra telepítesz, az meg sok helyet vesz el, sztem inkább kártyára telepíts, főleg a nagy progikat.
  • fifi
    #119
    telefonra vagy mem.kártyára?
  • LoDMaSt
    #118
    1.) letöltöd a .sis filet.
    2.) csatlakoztatod a mobilt, hogy felismerje a PC suite.
    3.) PC suiteban kiválsztod a programok telepítését, v vmi ijesmit, majd megkeresed, telepíted, és kész
  • fifi
    #117
    valaki írja már le nekem a Symbianra való program telepítés menetét.
    rendelkezésre álló dolgok:
    egy N70
    adatkábel
    PC-PcSuite programmal
  • Sekler
    #116
    köszi!!
  • LoDMaSt
    #115
    Találtam egy ijet is: "Kikapcsolod a riasztási hangokat és akkor némul a kamerahang is."
  • LoDMaSt
    #114
    Fúderég volt.. valami olyasmi asszem, file expolerrel megkeresed valahol a camera sound vagy valami ijesmi hangot, és felülírod egy üres hangfileal, vagy törlöd, de a nokiaprogramok.hun biztos tudják.
  • Sekler
    #113
    nem tudja valaki, hogyan lehet n70-ben kikapcsolni a kamera hangot?
  • SgtChris
    #112
    Hát, nekem még csak 1,5 hónapos az N70 Music Edition-öm, de normál használat mellett se igen bírja tovább két, két és fél napnál. Ha zenét hallgatok, vagy rádiót, akkor meg pláne. Nekem is szokatlan a régi 6310i-m után, ami még 5 év után is 4-5 napig húzta.
  • BiG G
    #111
    Sziasztok!

    Nemrég vettem használtan egy Nokia N70-et, jó állapotban van, nem karcos vagy ütöttkopott, szóval látszik hogy vigyáztak rá. Az az egyetlen bajom vele, hogy irtó hamar lemerül az akksija... az előző telefonom egy Nokia 6230i volt, az egy töltéssel 4-5 napig is bírta, ha bizgeráltam akkor is legalább 2 teljes napig. Namost az N70-et este töltöttem, reggelre már csak 53%-os töltöttséget jelzett ki...

    A kérdésem az hogy ennyivel többet ''eszik'', esetleg el van használódva az akksi, vagy miért lehet ez? Semmilyen futó alkalmazás nem volt, szóval elsötétített kijelzővel hogyan merülhetett le üresjáratban az akksi fele egy este alatt?!
  • glann
    #110
    A BB5 szoftverrel sem? Hiszen az írja, hogy az N sorozatot függetleníti.