181
  • petyka2
    #101
    Vki mesélje már el nekem,hogy a gyorsulási versenyek közben miért nem lehet normálisan kormányozni!!!
  • petyka2
    #100
    Ridge racer???Ótvar egy game volt...
  • Winz
    #99
    A Ridge racer volt még fasza ótós játék,abban lehetett driftelni...a Granturizmótól kifordul a belem:hanyas
  • Winz
    #98
    Már el is ment a kedvem tőle
    Ki ismeri a Tokyo extrém részert,vegyemmeginkábbazthelyette?
  • petyka2
    #97
    Hagyd ki eme remek küldetéseket,nem kell minden"küldetést"elvégezni,hogy az aktuális egyén kedvet kapjon a veled való küzdelemhez-mondjuk én még csak a kamikaze nevű macánál tartok.
  • beigliboy
    #96
    az eleje még tök könnyű, mondjuk meglepődtem volna, ha végig olyan, de aztán egyre többet csal a gép
  • beigliboy
    #95
    a car select-nél, körrel azt hiszem. de nem nagyon éri meg eladni, mert csak fele annyit ér, mint amennyiért megvetted, hiába van még tuningolva is.
  • Max 36
    #94
    Még csak most kezdtem bele a játékba,az első benyomásom,hogy ez 1 Hot pursuit+Underground keverék,apropó,az autódat hol tudod eladni?
  • beigliboy
    #93
    na, asszem én most untam meg a játékot. ez az üldözősdi nekem nem hiányzott... az még elmegy, hogy 1-2szer elkapnak, de az 5-6. után, amikor már negyed órája csak menekülök és mindenhonnan kamikázok jönnek belém (teljesen élethűen) és a végén busted van, akkor úgy érzem az időt pocsékolom. ja és ez még csak a 6. csávónál van, mi van ezután? fél órát kell kihúzni és 50 lezáráson átvágni??? komoly stratégia kell...
  • beigliboy
    #92
    én egy lancer evo-val vagyok épp, a 8-nál. az jó dolog, hogy el lehet nyerni az ellenfél kocsiját, legalább nem kell annyit költeni. engem a bounty gyűjtögetése idegesít, nem tudom hogy vagytok vele...
  • JGTC
    #91
    hát szerintem az egész azon múlik, hogy a minőség mijen
    a többit meg nem érdemes tovább vesézni
  • Norbi7
    #90
    Én még nem játszottam vele és nincs is meg, megvárom a megjelenést. Csak olvasgatom a hozzászólásokat kinek mi a véleménye a game-ről és többen írták, hogy akadozik nekik és kiváncsi voltam hogy a gép a hibás e.
  • JGTC
    #89
    nem nagy dolog pedig bevenni vele a kanyarokat, már egyébként megtaláltam hogy kell átállítani

    kinek mijen autója van és hol tart a blacklist-en???
  • petyka2
    #88
    Ma állitottam a fej dőlésszögén és már nem akadozik.De lehet,hogy az íród a xar...
  • Fefe
    #87
    Nálam se akadozik bár én vinyoról nyomom de kibrobálam lemezről is és azzal se volt gond
  • beigliboy
    #86
    hát nálam nem akadozik, valószínű dvd írás kérdése, tapasztalat. szerintem nem lehet a joy-ról átállítani az irányítást, bár lehet rosszul tudom. azt viszont nem tudom, hogy a directional buttonnal hogyan veszel be kis kanyart, gondolom félig nyomod le.
  • JGTC
    #85
    biztos a videokártya

    apropo: Lehet már kérdezte valaki de nem tom hol kell átállítani a kormyányzást joyról directional buttonra??? Valaki dobjon már egy tippet.
  • Norbi7
    #84
    Hello! azt akarom kérdezni, hogy hogyan fordulhat elő az hogy akadozik PS2-őn? nem optimalizálták rá eléggé vagy mi a baj?
  • admi
    #83
    Uhh, nekem nagy csalódást okozott a játék... PS2-n nyomom, nekem is akadozik, a grafika meg kiábrándító. PC-n látta valaki közületek? Azon is ilyen gyatra a grafika?
  • JGTC
    #82
    F@sza játék ez, csak az ellenfeleket tényleg nem lehet arrébb lökni!
    A kis Gallardonak a hangja bármit bealáz.....
  • Sakuu
    #81
    Meg nagyon is megtartja öket nekm meg van.
  • petyka2
    #80
    A videók akadoznak?Mert nálam némelyik beakad...
  • FoToS
    #79
    Ma megnéztem és szar. Akadozik a grafik amikor a nitrót meg bekapcsolom katasztrófa. Remélme a pc megtartja aq demóban látottakat.
  • csaneszman
    #78
    Sziasztok! Hát nem is tudom..nekem egy kicsit csalódás volt a need wanted..de ami főle idegesít benne, hogy amikor beugrom motorháztető nézetbe, akkor lehalkul radikálisan a motorhang..mindenkinek ezt csinálja, vagy csak én szívok evvel? X-box-os need-ről van szó.
  • Peppe 90
    #77
    császtok tudtok olyan oldalt írni ahonnan játékokat lehet letölteni?
  • petyka2
    #76
    Win raral kicsomagolod.
  • GooD
    #75
    Csak azért mert most töltöm a Most Wantedot és dgr fájlokba jön le
  • GooD
    #74
    Tudnátok segíteni abban hogy hogyan kell dgr fájl kiírni dvd-re.
  • JGTC
    #73
    ha csak kölcsönbe tudnád adni akkor tárgytalan
  • petyka2
    #72
    Kölcsönadjam?
  • JGTC
    #71
    én még agyalok rajt, hogy megvegyem e a hétvégén.....

    A régiek tényleg jók voltak a maguk idejében a 2vel szinte megállás nélkül játszottunk!!
  • mohuska
    #70
    nah mindegy nem ke vele jáccani azt kész
    fuck EA......
    úgyszerettem a régi nídforokat.....brühühü....
  • petyka2
    #69
    Hát őszinte leszek:nem hidalok le ettől a gémtől...ándörgránd nappal...komolyan kezdem sajnálni a 80ft-os nyerslemezt...
  • urbijoe
    #68
    ki tud olyan ftp oldalt ahol van ps2-es játék?
  • admi
    #67
    Nekem az volt a kedvenc részem, de szerintem nem voltak rosszak az Undergroundok sem, annak ellenére, hogy a tuningolásnak az a fajtája, az nálam már a gyomorforgató kategóriát is kezdte átlépni. A MV-t holnap telepítem fel.
  • DoNorBi
    #66
    ebben egyetértűnk;)Az nfsu 1 még szodával elment de a 2 hullladék volt,képek alapján ez se nagyon meggyőző..
  • mohuska
    #65
    tehát a porschés még király volt!!!!!!!
  • mohuska
    #64
    nem arra gondolok a porsche részig....addig király volt
  • thomm
    #63
    Ja atlehet allitani konnyen,metrikusra kell allitani.
  • thomm
    #62
    Sikerult megvan a game,szerintem nagyon kiraly.Nyomom a kis Puntoval ti mivel kezdtetek?Csak attol felek tul hamar vege lesz,mert 3 ora jatek utan 8%-nal tartok.Hol jartok?Kinek mennyire jon be?