131
  • XRD
    #131
    Lanon miértnem lehet játszani vele?
  • Shark96
    #130
    A magyar változatnak, mi a telepítő kódja?
  • NEOreg3
    #129
    boltokban magyar nyelven jelent meg
  • eomer
    #128
    Sziasztok!
    Lehet hozzá magyarítást szerezni?
    Nekem sajna az angol verzio van meg, de örülnék magyar nyelvnek.
  • MrChef
    #127
    Bug-os a játék, olvastam valahol, azért akadozik néhol, és főleg a városképen! Majd egy újabb peccs megoldja...
  • Tomahawk015
    #126
    Sorry valamiért négyszer küldte el :P
  • Tomahawk015
    #125
    Hellosztok. Légyszíves valaki mondja meg mit kell vagy melyik gombbal lehet a kamerát forgatni mert sajnos probáltam mindennel és valamiért nem megy:(
  • Tomahawk015
    #124
    Hellosztok. Légyszíves valaki mondja meg mit kell vagy melyik gombbal lehet a kamerát forgatni mert sajnos probáltam mindennel és valamiért nem megy:(
  • Tomahawk015
    #123
    Hellosztok. Légyszíves valaki mondja meg mit kell vagy melyik gombbal lehet a kamerát forgatni mert sajnos probáltam mindennel és valamiért nem megy:(
  • Tomahawk015
    #122
    Hellosztok. Légyszíves valaki mondja meg mit kell vagy melyik gombbal lehet a kamerát forgatni mert sajnos probáltam mindennel és valamiért nem megy:(
  • Tomahawk015
    #121
    Hellosztok. Légyszíves valaki mondja meg mit kell vagy melyik gombbal lehet a kamerát forgatni mert sajnos probáltam mindennel és valamiért nem megy:(
  • DopeBob
    #120
    Gépigényrol: 16megás mobility radeonon gyonyoruen fut 1024ben :D :D igazábol csak poénbol toltottem le a demot de hogy igy megy háááát :D madj jobban megismerkedunk egymással jo kis játéknak tunik :)
  • balaz3
    #119
    vaéaki játszoot már neten?nekem 1 másolt DVD-én van meg .letiltja a IP címem vagy játszak nyugottan???aki biztosan tudja az válaszoljon !!!
  • zachi
    #118
    az összes stratégiai játékom közül ennek a legjobb a grafikája(age of...3)
  • tucsokboy
    #117
    Nekem megvan az I. és a II. Age of és azokhoz képest valamivel jobb,de a Need for Speed-től még messze van.
    Egyébként kölcsön tudná adni nekem valaki? (Ha kell tudok adni cd-t.)
  • irkab1rka
    #116
    Azt meg kell hagyni, hogy Dani veszi magának a fáradtságot, és hosszú, alapos cikkeket ír.
  • Bdragon
    #115
    Szerintem semi extra nincs benne.
    Nem rossz de jótol mesze van .
    Valaki már emlitette elötem egy ujabb rokabör semi több .
    És ráadásul erömü kell neki (csak az a kérdés hogy mihez ).
  • marcokeceli
    #114
    légyszi válaszoljatok hogy a az Age of Empires III valóban 3 cd-s?
  • marcokeceli
    #113
    Valóban az Age of Empires III ShadowCast valóban 3 cd-s?
  • bazs017
    #112
    anyád picsáját feri
  • Szekig
    #111
    Ezeket az írásokat olvasva asszem mosmá feltelepítem és kipróbálom. :)
  • robot2
    #110
  • reménytelen
    #109
    Próbáld meg a Pause/Break billentyűvel vagy a P gombbal!
  • TRac
    #108
    IRJATOK LÉCCI
  • TRac
    #107
    Van 1 gondom! Mikor egy elmentett játékot betöltök,bejön h game paused. Hogyan kell elinditani?
  • Sanyix
    #106
    Annak legalább tényleg van grafikája, nem egy félig 2d-s grafika tükröződő hullámzó érdekes színű vízzel, meg árnyékokkal...
  • Highw@yPos.
    #105
    Hát emberek, ha valaki tényleg jó strattal akar játszani, az jáccon a Rome : Total War-al. Iszonyat jó, nem kell hozzá Paks2, és hangulatra játékélményre sztem verhetetlen. Nagyon jó, ez az imperial glory most elgondolkodtatott egy kis torrentelésre :-)
  • HerrKiss
    #104
    Nagy várakozással ültem neki játszani, de a csoda elmaradt. A grafika eszméletlen (6600 GT-vel próbálkoztam), de a "fíling" elmaradt... A grafikán kívül nem sokkal több, mint a 2. rész... Bár őszintén szólva, nem is tudom, mit fejlesztenék egy ilyen játékon. Úgy jó, ahogy van. Lehet, hogy már kinőttem a játékos korból, azért nem tudott úgy megragadni...?
  • CsabiDuke
    #103
    Szerintem nagyon szépre sikeredett, tökély a grafikája, csak jó config kell hozzá, nem 1000 éves gépekkel kell elindítani, meg olyanon amivel még az elődjét nyomták!!
    ATI fanok! próbáljátok Nvidia kártyával, nem hiába van olyan intró az elején!
  • Lord David
    #102
    Hi!Nagyon szép!
  • Sanyix
    #101
    Bizonyos pénzes gémerek között már minden belépő config ami nem a legújabb/legjobb...
  • salieri
    #100
    Felraktam, elkezdtem vele játszani, és nem tetszett..tömören ennyi a véleményem, mindenkinek más tetszik szokták mondani, de nem erre számítottam a játékkal kapcsolatban!
  • ewtoto
    #99
    Hy

    mit is mondhatnék nekem el sem indúl telepítés után hardver gyorsítás problem ... 6800 is és 7800 al is:(

    "Itt a konfigom: athlon 64bit 3000+, 1gb kingstone KIT ram, Sapphire x700pro, MSI neo4 plat. Ha szerinted ez egy szar gép akkor nem vagy ép"

    BaliBoy nem akarlak megbántani de hidd el ez a gép tavaly ilyenkor is csak belépő config volt a gamer gépek között...
  • Godefroy
    #98
    Érdekes történelmi szemléletmód a törökök jelenléte Amerikában
  • semi
    #97
    újabb róka bőr új bundában... UNCSI!!
  • vincuska
    #96
    sysqo: Milyen .net framework van a gepeden?
    Azt probald reinstallalni.

    Amugy a jatek tetszik, maga a sztorija egesz jo, a grafika pedig szuper!

    De akinek szaggat, es nem tudja elviselni a Low beallitast bizonyos grafikai opcioknal - megvan mit kell kerni anyutol karira
  • MaciBácsi
    #95
    Loll ez a kép! :))))

    http://www.sg.hu/kep/2005_10/3aoe02.jpg

    Eger :) sok kicsi mohamedán zászlóval :)))
  • Yv@n
    #94
    ÉN sem szeretem, ha valaki az izmos gépével henceg, de tagadhatatlan, hogy van a játékban olyan effekt, amit bizonyos kártyákon, többek között a tiéden (és az enyémen is) nem lehet bekapcsolni.
  • BaliBoy
    #93
    Én ugyan még nem találkoztam ilyen hibával, de az 1. cd-jén a játéknak van valami winfos hibajavítás. Szerintem próbáld azt feltelepíteni, hátha jó lesz.
    Sajna szerintem nem valami jól megkomponált progi. Nálam pl a menu akadozás mellet szar a hang, pedig két hangkártyával is kipróbáltam, ráadásul a campaignben az átvezetők-nél fogja magát és kilép a játék. "úgyhogy no comment tisztelt faszlengetők"
  • kav5
    #92
    hy!

    Én már találkoztam ilyennel. Asszem erre nincs megoldás...Torrent?