15
  • Hegyikecske
    #15
    Wheheehe én nem rajongok a konzolokért, de egyet elfogadnékaz ellopottakból! Whehehe nem találják a konzoljukat? szereltessenek bele GPS-t :DDD
  • M2 #14
    Hát ha ilyen hülyén álcázzák (mint a képeken) akkor nem lesz könnyű megtalálni...
  • klastrom
    #13
    Hajrá tolvajok ! Rohadjon meg a microfos...
    Módchipet akarok !
  • Riddick
    #12
    Remeélem megjelenés után nem sokkal jó chipek jönnek ki hozzá,hajrá microsoft ,remélem jó munkát végeztetek az uj géppel!:D
  • Axon
    #11
    Én már vettem is egyet az aluljáróban a buleszoktól.
    Adtak hozzá ajándék dobozos Halo 3-at ;-)
  • Antifasiszta
    #10
    vessenek be látonokokat mint az fbi és a cia, és akkor tán nagyobb sikerrel nomozhatnak az el lopott xboxok után!
  • onimusha
    #9
    modchipeket akarunk at launch date !!!!
  • sonance
    #8
    Hehe! Ehhez ennél többet nem tudok hozzáfűzni. :D
  • Aspirin
    #7
    "A többi tizenkilenc konzol egyelőre nem került elő, és csak tippelni lehet arra vonatkozóan, hogy jelenleg a Föld mely pontján lehetnek." -Bill amjd utánuk küldi Larát, azt film is lesz belőle...
  • item
    #6
    Nya akkor amire megjön a BOX-om arra lesz hozzá okosság is!
  • Evil Merodak
    #5
    Az nem Mac OSX akart lenni?
  • Macccy
    #4
    ??
  • pemga
    #3
    a tolvajokat csak az Xbox 360-asok érdekelték, a többi Microsoft terméket otthagyták. Elképzelem ahogy falábbal és papagállyal a vállon, kampókézzel válogatják a dobozokat: ez ikszpi, nem kell; office goldkey, áh már a neten van; xbox fejlesztői változat, ezt feltűzzük a kampóra, ilyen még nincs a szomszédnak :).
  • Bucser
    #2
    ???
    orvosnál voltál már?:D
  • vincuska
    #1
    igen elloptak, michael jackson pedig perbe keveredett, majd megjelent az uj albuma.
    britney pedig gyereket szul, ja es neki is reggeltol letoltheto uj single-je az iTunes-rol.

    nyugi, nem kell ennyi szenzaciot csinalni. ugyis azert fogom megvenni, mert nekem elobb meglegyen a cucc mint a haveromnak.

    ja es, i995x 3,8ghz, with dual 1gb corsairII+, sata-mata III 4x200gb barakuda, ati x 1800+ extra high hz. csak azert irom hogy tudjatok mirol forumozok.
    igen egyebkent mac-et futtatok pc-n. mint minden normalis ember.