Mikrochippel jelölnék az otthon tartott veszélyes állatokat
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Azt nem az állat tartója mondja meg hogy van-e vele baj vagy nincs. Aki kobrák meg hasonló fenevadak közelében akar élni az költözzön a trópusokra. Itt semmi keresnivalójuk nincs ezeknek az állatoknak.
Szar dolog lehet arra ébredni, hogy szörgõzik a gyerek, pedig nincs is csörgõje
Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.
Kíváncsi lennék mit mondanál akkor, ha a szomszédodban tartanának mérgeskígyókat, és bizony néha azok megszöknek (mert miért ne), akkor is támogatnád ?
Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.
#5
Budán nem fekete özvegyet fogtak.Amúgy ha valaki szereti ezeket az állatokat,és ért hozzájuk,szakszerûen tartja,azzal semmi baj nincs.
Teljesen elfogadhatatlannak tartom, hogy valaki ilyen dögöket tartson.
Normális az ilyen ?
Ha valaki lakótelepi házba ilyet akárcsak behozna, azt azonnal lecsukatnám (közveszély okozása ugyebár)
Normális az ilyen ?
Ha valaki lakótelepi házba ilyet akárcsak behozna, azt azonnal lecsukatnám (közveszély okozása ugyebár)
Star Trek fan vagyok, tehát egy IDEALISTA. Viszont magyar is vagyok, tehát egy HARDCORE REALISTA.
#3
Én részemrõl támogatom az ötletet.... Az ilyen veszélyes dögökre tegyenek követõt. Habár egy mérges pókra nem tudom hogyan szerelnek bármit is...... Sõt annak a baromnak aki a Fekete Özvegy pokót engedte el Budán, annak a seggébe kellene dugni a jeladót egy parabolaantennával együtt.<#mf3>#mf3>
#2
Ez nem nagyon dolog, idehaza is terjedõben van, hogy pl. háziállatokba (bõr alá) ilyen chipet ültetnek.
#1
hát ez nem újdonság a kérdés inkább az a hatalmon lévõ kormányok mikor akarnak belénk is chipet ültetni ? <#ejnye1>#ejnye1>
xbox360+komputer