438
Végtelen határok minden mennyiségben.
  • Agy Halott #314
    mrzed001 - a 2. évadbol a majmomra csak az első 6 részt tetted fel. Miért?
    remélem nem azért, mert nem sikerült bedigizned...
  • mrzed001
    #313
    Most már hogy 3-4 része hiánycikk, nos, vagy nagyot kavartak a sorrendben, vagy tényleg kifelejtették (vagy valamikor beszúrták valami helyett, de ez nem valószínű)
  • agyhalál
    #312
    Biztos, hogy lesz az is, csak mint ahogy Zed is említette majmon, volt és lesz is, hogy nem a kiadásnak megfelelő sorrendben vetítenek pár részt.
  • edi2
    #311
    Szerintem az az 1x15 New Breed.

    Szerintem kimaradt egy rész a coolon. 2x03 Unnatural Selection
  • Serpa
    #310
    mi a címe annak résznek, amikor a csávóba nanorobotok kerülnek, és teljesen átalakul a külseje?
  • mrzed001
    #309
    Hétfői részt sajna csak jövőhét közepe felé tudom feltenni.
    A jövőhét hétfői részt időzítve veszem (az meg rosszalkodik), de veszi ismerős is, és még az is lehet, hogy jobb minőségben mint én (akár még szebb is lehet)
    Szóval valamilyen verzsön abból is lesz
  • agyhalál
    #308
    Leszedtem és le is rontottam az arányomat 1.1-ről kb. 0.210-re. Ha sikerül legalább 1.5 környékére visszatornásznom, akkor megy fel E-re.
  • mrzed001
    #307
    Hát, akkor lesz vele egy kis munka :(
    sose értettem, hogy miért szednik le az eredeti hangot ...
  • Serpa
    #306
    csak HUN van rajta.

    AUDIO: MP3, 48000 Hz, 2 ch, stereo, 192.0 kbit/s (CoolTV adásból felvéve)
  • mrzed001
    #305
    Remélem dual audio-s, nem szívesen szenvednék vele, hogy visszategyem rá az eredeti angolt ;)
  • Serpa
    #304
    elérkezett a nap amire vártam.
    kinnt van a S01 DVDRip HUNDUB.
  • agyhalál
    #303
    E-re került a 2. évad első 2 része.
  • mrzed001
    #302
    chello csodaszép korlátjának hála nem lett volna értelme
    Most már megy fel
  • Agy Halott #301
    Szia! mitörtént? a hetfői részt miert nem toltotted fel a MP-ra?
  • mrzed001
    #300
    Nyugodtan, közkincs :))
    Akár még az eredeti helyet is linkelhetted volna, szóval tökmindegy kategória :)
  • edi2
    #299
    Sziasztok,

    Ezen az oldalon vannak letölthető végtelen határok feliratok www.vhatarok.extra.hu
  • Agy Halott #298
    Láttad? A baromarc beállt seed-elni...
  • agyhalál
    #297
    Köszi mindnre.
  • Agy Halott #296
    jahhh... jóaza megjegyzés pirossal a torrentben, hogy nem gyakorolt rád nyomást az a hülyegyerek!
  • Agy Halott #295
    Én lekopogom, a multkori segitokesz embekenek koszonhetoen semmi bajom az Endless-el, de az tuti, hogy allandoan "nyomozni" kellett az aktualis elerhetosegért!

    Zsír-WoW a feltöltésed, nyomom a seed-et!
  • agyhalál
    #294
    Rászántam magam és feltöltöttem E-re. Seedet szívesen fogadok.
    @ZED: Utólagos engedelmeddel felhasználtam az általad készített képeket a torrent leírásánál. Elmentettem a tárhelyemre és onnan linkeltem be.
    Köszönöm!
  • agyhalál
    #293
    Gondoltam rá, hogy feltöltöm, de elég sok munkával jár az info megadása, kép mentése, feltöltése belinkelése. Elég kevés a gyakorlatom benne, annak ellenére, hogy kb. 1/2 évew már töltöttem fel 1GB horror képregényt. Sajnos idővel is szűkében vagyok.

    Ezzel a tracker, meg weboldal dologgal én is megvagyok lőve szinte mindig. Nagyon jó oldal lenne, ha foglalkoznának végre azzal, hogy hosts file átírása nélkül is ellehetne érni mindkettőt. A napokban írtam a fórumra, hogy nem megy a webes dolog. Nem egész 1/2 óra alatt ki is segített egy admin, hogy töröljem a hosts-ból a 2 kiegészítő sort. Akkor ment is a tracker és a web is. Tegnap win reinstall, hostsot hagytam érintetlenűl, hiszen úgy is OK minden. Erre ma uTorrent install, tracker megy faszán, web ismét nem. Az utóbbi jópár hónapban állandóan címek és megoldások után nyomoztam.
  • Agy Halott #292
    Tiszta szucspula az egész! Nekem pölö a regelés utan az első 1.5 honapig nem mukodott az oldal trackerja! Akárkit kérdeztem (fórum, chat, helpdesk) mindenki azt irta, hogy cseréld le a passkey-ed! Vmelyik nap itt az SG-n egy gyerek segitett: mint kiderült, a gépemen levő hosts fájl nem tartalmazza a core.el-sl.net IP-feloldó Ns-LookUp-ját; csak annyit kellett tennem, hogy manuálisan atállitom és azota hibátlanul muxik!
    Magyarul, senkit nem foglalkozik a másik júzerrel, ha problémája van!
  • Agy Halott #291
    Jézus Mária! Teljesen egyetértek veled!- Mozo egy mimoza lelkű barom; ezen megsértődni???
    Mikor az Endless-re vki elkezdte felrakni a Twis Peaks részeket (ami szintén mrzed001 digizett) én ugyanazt csináltam mint Te! Hsz-ban odairtam, hogy: "Jó lett volna megemlíteni MrZed nevét, akinek az egészet köszönhetjük!" Ezzel a cselekedetemmel én nem váltottam ki olyan szitut mint Te, de legalább tudják, hogy honnan is jön a Twin Peaks!
    1ébként Te miert nem folytattad a feltöltést?
  • mrzed001
    #290
    Az említett személyeket inkább nem minősítem.
    Minden tiszteletem egyébként Pulyka-nak, aki a Knight Ridert szokta oda felnyomni úgy, hogy a DVDRip alá varázsolja a szinkront (dual audio)
    Hát, ennyi időm sajna nekem nincs (meg season 2 még ki sincs adva DVD-n ;) )

    Endlessre tényleg nem ártana feltenni az Outer L. komplett első szériát, de momentán 140 MB szabad hely van a gépemen :))
    Ha valaki vállalkozik rá pár résszel beszállok a seed-be
  • mrzed001
    #289
    Hja, van egy pár fura arc ott.
    A múltkor egy 2,5 GB-os anyag letöltése közben arra lettem figyelmes, hogy >4 GB-ot leszedtem már, de mégis csak 45%-on állok.
    Megnéztem, >3 GB volt az eldobott hibás szeletek száma. Enyhén bepipultam (30 GB korlát)
  • agyhalál
    #288
    Teklord írta részemre:
    "Remélem most boldog vagy évekóta vadászok szinkronos Végtelen határok részekre és te most ettől is megfosztottál mert nem tudtad elviselni hogy más is feltölti. Remélem most örülsz.

    De ha van benned egy kis tisztesség akkor az agyondicsért majomparádé oldalról szépen letöltöd és felrakod az endlessre.







    Ha nem akkor meg dögölj meg."

    A válaszom erre:
    "Szevasz.

    Elöször is bemásolnám MoZo részére küldött üzenetemet, amire nem kaptam tőle választ.
    "Szia.

    Azt hiszem félreértettük egymást. Hibáztam ott, hogy az általam beírt szöveget módosíthattam volna így: "Én pedig szeretném megköszönni ZEDnek is..." Célom nem a beszólás volt, hanem másokkal is megosszam az infot, hogy ki az, aki eljuttatja hozzánk a filmet.
    Copy+Paste miért lenne igénytelen?
    Majomparádén és endlessen is mindig a legvégsőkig maradok seedelni, (ami nálam nem annyit tesz, hogy amíg vissza nem osztom az általam letöltött mennyiséget, hanem amíg van letöltő, kivétel, ha windows reinstall van és nem tartom elengedhetetlenül fontosnak, hogy torrent klienssel indítsam a programok telepítését.
    Igazad van, tölthettem volna én is fel, de karácsony táján említette, ZED, hogy amint meglesz egy DVD-re való anyag, egyben elkezdi feltölteni ide.
    Még egyszer elnézést, a kimaradt is miatt. Úgy érzem másért nem kell bocsánatot kérnem. Az ügy részemről lezárva."

    Nem, egyáltalán nem vagyok boldog, mert számomra arányjavítónak nagyon is jó volt, hogy beállhattam seedelni és hidd el (bár a hozzáállásodból és a stílusodból itélve nem valószínű, hogy hinnél nekem), hogy számomra is jó érzés volt, ha nem is mint feltötltő, de legalább seeder szinten eljuttathattam érdeklődőkhöz a sorozatot. Jó pár barátomhoz cipeltem át winchesteren a részeket.
    Az nem az én hibám, hogy ő így reagált erre a dologra.
    Nem zavart, hogy feltölti, csak megemlítettem kinek köszönhető, hogy a sorozat a TV-ről a monitorunkra kerül.
    A feltöltést nem tudom megigérni, de tudok beszélni ZED-del, aki digitalizálta a részeket.
    "Ha nem akkor meg dögölj meg." Na látod ezért említettem a hozzáállásodat és a stílusodat.

    Őszinte választ kérek: MoZo helyzetében Te hogy cselekedtél volna? Csak én vagyok olyan lelkiismeretes, hogy minden feltöltés mellett megemlítettem volna ZED nevét is?

    Tényleg sajnálom a dolgot, de túl erősnek vélem MoZo reakcióját."

    MoZo (a feltöltő) természetesen azóta se válaszolt az üzenetemre.
  • Agy Halott #287
    Ez LOL... pfff Erdekes emberek gyülekezete az Endless ezt már énis tapasztaltam! Mit válaszoltál neki?- bár én tuti irtam volna vmi szaftosat!

    mrzed001 - vmi rövid jelzőt akartam találni, ez lett!
  • dtommy79
    #286
    Hi,

    Ezen az új végtelen határok oldalon is van egy jó fórum. Gyerünk vigyünk bele egy kis életet.

    www.vhatarok.extra.hu
  • agyhalál
    #285
    Hát igen... Becopyztam minden feltöltésébe, hogy mellesleg köszönjük Mr ZED-nek, hogy minden hétfőn ott görnyed a gép elött, felveszi a műsort, bedigizi, feltölti, stb. Aztán a srác kissé bunkó módon túlreagálta a dolgot és azóta leállt vele. Azóta kaptam egy másik lelkes rajongótól PM-et, hogy ha nem töltöm fel neki, akkor dögöljek meg
  • mrzed001
    #284
    "MrZed-aktivista"
    Hát, ez jóóóó. Pedig én ugyan még életemben nem voltam párttag :pp
  • Agy Halott #283
    Most néztem meg Te voltál az?
  • Agy Halott #282
    Értem! Akkor ez kilőve, az ugy télleg nem jó, ha romlik a minőség!

    Mesti, akkor minden OK, ott már fentvan!

    agyhalál, akkor lehet folytatom amit Mozo elkezdett az Endless-en és töltöm felfele, de asszem vmi "MrZed-aktivista" miatt az egeszet abbahagyta!

    Azt nem tudom látta e vki, hogy a BitGate-en kiharcoltam egy külön kategóriát eme remek sorozatnak!?
  • agyhalál
    #281
    Minőség romlásnak én sem örülnék.
    Ha valaki elkezdené E-re feltölteni, tudnék segíteni a seedben. Annak azért örülnék, ha a filenév nem változna az eredetihez képest.
  • Mesti
    #280
    Ne rontsd le a minőséget én is azt mondom, az a kis pulsz már nem oszt nem szoroz, amit egy másik lemez jelent....
  • Deka1
    #279
    Inkább ne rontsd le a minőséget...
  • mrzed001
    #278
    Le kell rontanom akkor a minőségét, mivel TVRip ezért az sajna elég látványos lehet esetenként (a mák az bizony hely).
    Szóval megoldható, de csúnyább lesz.
    A legtöbb sorozat nekem nem 1 széria/2 DVD, szóval nem is igazán ez volt a cél.
    Ha jól számolom +1 DVD-nyi lesz így az első 4 széria
  • Mesti
    #277
    Hát Endlessre sincs elérésem, de lehet, hogy tudok szerezni egy MP-st
  • Agy Halott #276
    Sajnos az első évad nem fér rá simán 2 DvD-re!

    A S01 E01-11<->1DvD, de a S01 E12-22<-/->1DvD, mégpedig a tizenegy rész 60MByte-tal nagyobb, mint a DvD-lemez!
    Szted megoldható, hogy ne 433MByte-osak legyenek a részek, hanem pár MByte-tal kevesebb?
  • Agy Halott #275
    Én sem tudom 1Mbit-es nettel a BitHUmen-re feltenni, de ha kell, akkor az Endless-re felnyomhatom! Reszenként cc. 410MByte nem sok... Kibírom!