49
Mennyire vagyunk veszélyben?
  • Punker
    #49
    Van már iylen topic!
  • Ben C
    #48
    Mi céljuk lenne ezzel, mert ezt végülis nem írtad le.
  • Rafaelo
    #47
    de
  • Lammer
    #46
    kergemarhakor-> Dead Meat... ki tudja lehet egy eldugott kis teruleten mar volt egy zombiinvazio... csak tussolnak szokas szerint...
    [jovan csak viccvoot]
    [vagy megsem?]
  • [Walaki]D`Lair
    #45
    Osztom véleményed...
  • CodeRed
    #44
    Ti elhiszitek ezt a sok szart amit itt hintenek?????Először a kergemarha, aztán a körömgyulladásos vagy mifene sertéskór, aztán volt a csirkevész most meg ez.És hallottatok ezek közül bármelyiknél is tömeges emberi elhalálozásról szóló híreket, vagy tudósítást?Persze hogy nem mert ez az egész egy nagy etetés és mesterségesen generált félelemkeltés aminek (ha jól belegondoltok) több célja is lehet.Csak egy egyszerű példa.Amikor valamelyik ázsiai országot mutogatták anno, hogy az emberek védőmaszkal a szájukon közlekedtek az utcákon, több kiküldött tudósító is mondta,és nyilatkozta, hogy "pár" ember volt aki ezt tette, mert az utcák túloldalán nevetve és mosolyogva konstatálták a dolgot az emberek.Ráadásul pont náluk nem hallottak ilyen mértékben erről az egészről!Próbáljatok meg nyitott szemmel közlekedni a világban és rájöttök, hogy ez az egész csak egy megrendezett hisztériakeltés!
  • Gabesz amd64
    #43
    #8
  • hmhm
    #42
    ennek már most is meg kellett volna történnie.
    annyi fertőzött ember járkál magyarországon is h az siralmas. mind megfeketeült!
  • alberto 15
    #41
    áz
  • DJ RX7
    #40

  • alberto 15
    #39
    pfff :D
  • Loál Zsuzsa
    #38
    ffffffffffffffffffffffffffffffffffeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Sephi
    #37
    Annyira nagy gaz nem lesz.

    Max a "nagy" gyogyszercegek hirtelen kitalanak valami hatosos gyogyszert es 100 euro/darab -ban arulni fogjak.
  • alberto 15
    #36
    ejjha. akkor marad a fejbelővés :D
  • Aspyrin
    #35
    előszőr nátha majd egy nap alatt 40 fokos láz, végtagfájdalmak majd tüdőgyulladás, mindez iszonyat gyorsan
  • alberto 15
    #34
    mik a tünetei?
  • Aspyrin
    #33
    ha már elkaptad mi a fenéért lennél öngyi, elmész hamar..
  • alberto 15
    #32
    :DD, hazudnak összevissza, hogy ne törjön ki pánik. de ha én elkapnám ezt a szart, ha már lenen emberről-emberre terjedő mutációja, akkor öngyilkos lennék, mert nem naon lehetne túlélni szentem, mikor a 100 emberből aki eddíg elkapta, 60 meg is halt :(
  • neménvoltam
    #31
    ez fura! a rádióban 6kó még mást mondtak, namindegy beszélnek ezek összevissza:D
    kisfaluban lakom remélem nem jön erre :D
  • alberto 15
    #30
    nemjól tudod, mert a híradóban monták hogy ez nem az.
    és hogy nem kell félni romániában sem, meg itt sem
  • neménvoltam
    #29
    én úgy tudom hogy ami Romániában felbukkant az emberről emberre is terjed
  • alberto 15
    #28
    hát jah
  • Gabesz amd64
    #27
    nem tudják felfogni
  • Szuperkaraj
    #26
    majd kiderül mi lesz, sztem nem kell itt sírni, aki akar féljen, de tartsa magába, ez van :D
  • Csirke4
    #25
    Ilyen képeket ne...
  • akyyy
    #24
    láma influenza!
  • Davidus
    #23
    Amíg nem alakul ki a madár+emberinfluenza kombó addig az ellenanyag se lesz. Ami most van az a sima madárinfluenza ellen véd.
  • Davidus
    #22
    ha tényleg annyira durva lesz mint ahogy reklámozzák akkor én nem fogok kimenni az utcára:P
  • alberto 15
    #21
    van már ilyen topik
  • Taranov
    #20
    :))
  • sferrari
    #19
    Na ez már pánik keltés :)
  • FLeK0
    #18
    de hisz mar itt van romaniaban A Járvány, mi lesz velunk?! Belegondoltatok, hogy mi lesz amikor a rendorok jogot fognak kapni a fertozott emberek meggyilkolasara? Mi is igy vegezzuk?

  • Vlala #17
    egyszer minden bizonnyal. De nem most, és nem egy külföldi kacsa miatt.
  • Vegas
    #16
    degonosz :)
    Elfoglaljuk amerikát?
  • Aspyrin
    #15
    jajne
  • FLeK0
    #14

    minek ezen parazni? lesz eleg oltas idoben (itt), mashol meg kinek gond ha ritkul a nepesseg?
  • Rafaelo
    #13
    mind meghalunk :(
  • hali
    #12
    :(
  • Vlala #11
    Nem szeretem, ha madárnak néznek...
  • Gabesz amd64
    #10
    mehet a bünti a kerső nélkülözésért!!!!

    amúgy nesze itt van már ilyen topic