199




Egyszavas kommenteket hanyagoljuk! htx :)

! NO WAREZ !


  • roberto0915
    #117
    Thanks!
  • John Cena
    #116
    csak PS2re jön ki!!! és talán Emulátorral lehet meg oldani!
  • roberto0915
    #115
    Hi!
    A demo-t le lehet valahonnan tölteni?
    Köszi!
  • Fyrex
    #113
    olvass vissza
  • good charlotte
    #112
    milyen a játk én még nem vettem meg de tervezem szal tudni szeretném milyen játékot dobott ki az EA kinek hogy tetszik???
  • John Cena
    #111
    már az emberem 80as:D:D tök jó csapatom 86:D 54%
  • maka2
    #110
    az emberem 70 es a csapatomat nem tom. De én egy emberesen szoktam sok sport játékot játszani.Csak úgy tudok ha van húzó ember akiben meglehet bízni
  • John Cena
    #109
    Hellosztok (ismét:)) kinek hanyas a csapata és meddig vitte végig meg hogy az emberkélye mennyi??? nekem 75 csapat 75emberke 51% végig vitel!!
  • Fyrex
    #108
    mi az hogy szar??? az előző részben is meg kellett nyerni a játékosokat, ugyanúgy van ittis, csak nem kell fizetni érte, hanem max a mecs díját vonja le...
  • John Cena
    #107
    DE csak nyerni lehet:() ez a szar én is sajnálom de elég sok újítás van benne :D 20% Tartok:D 45ös az emberkém:D
  • Ortopéter
    #106
    kösz.
    És nem lehet itt is játékosokat venni? mint az előző részben?
  • Fyrex
    #105
    többféle játékmód van, kiirja mindig alul hogy mi a cél

    de ha vmit nem értessz akkor azért vannak tutorial videók..
  • Ortopéter
    #104
    de nem értek valamit.
    Most itt a mecsek már nem golra mennek? És néha a gólom miért ér kettőt?
  • vg
    #103
    Nem lesz PC-n...
  • joe1980
    #102
    Figyu hello.Emlitetted,hogy a fifastreet2.com-on a bejövö szövegnél ki van irva mire jelenik meg.Én is megnéztem de PC-CD-t ott nem láttam,csak xbox,ps2,psp,gcb.
  • Fyrex
    #101
    sztem is tök ötletes

    Roma nagyon szép pálya
  • maka2
    #100
    A pályák igaz hogy kevesebbek, de ha jól megnézitek néhány pálya nagyobb néhány meg kisebb( pl. Róma az egy marha kicsi pálya). Ez nekem negyon tetszik benne!!!!
  • Fyrex
    #99
    hát sztem akkor ritka rossz lett volna a gém :)

    az első rész teljesen unható volt, ugyanolyan gólok, kevés csel stb.

    az új részbe nagyon sok jó dolog került be, amitől sztem sokkal jobb lett

    de izlések és pofonok

    és sztem van elég helyszín nem mondom hogy sok, de nemis kevés
  • Winz
    #98
    Nagyon nekem nem teccik a játék,sztem a Zelső része faszább.
    Vagy túl nagyok a játékosok,vagy túl kicsik :(
    Újításként több helyszínt tettem volna be,és rucit,magához a gaméhoz meg nem nyúltam volna.
  • John Cena
    #97
    ÓÓÓ köszi pont ezt akartam kérdezni én is micsoda véletlen:D:D Nagyon tuti a játék 2 napja van meg és franc ki van hogy mindíg ás baccák a fejemet :D (eln ézést)
  • Fyrex
    #96
    jobb analógot húzad arra amerre cselez az ellenfél
  • maka2
    #95
    Hy! Melyik gombbal lehet kivédeni a cseleket amit ellened nyomnak. A gép mindig ellök olyankor, hogyan csinálja???
  • putyu17
    #94
    .... nekem azok a kedvenc cseleim amikor elesik az ellenfél csávója :D
    csak mostanába azt csinálja h kicselezek 1-et aztán már a 2. mindig leszerel:(
    66%-nál járok
  • Fyrex
    #92
    kicsit tartalmasabb hsz-ket is lehetne :)

    kinek mi a kedvenc csele stb, miket sikerült összehozni, skill challenge rekordok :)
  • John Cena
    #90
    csatlakozom ANLOR HOZ!
  • anlor
    #89
    helosztok sztem nagyon jo game mindenkinek ajánlom
  • hello
    #88
    A hivatalos oldalon (fifastreet2.com) rögtön a bejövő szöveg alján ki van írva hogy mire jelennek meg és közte van a PC-CD is, és a többi hivatalos oldalon is írják hogy meg fog jelenni pc-re. Már csak az a kérdés, hogy mikor??
    Az nforce fórumon egy gyerek azt írja(nem tom honnan szedte) hogy mivel nem lenne nyereséges ezért ebben az évben nem termelik PC-re a játékot.

    ui.: azért itt kérdezzük meg, hogy mi a helyzet a PC-vel mert ha nyitnánk egy külön PC-s topikot akkor rögtön az lenne hogy minek kellett, így, úgy, meg amúgy...
  • putyu17
    #87
    én csak 55%
  • Fyrex
    #86
    nekem ek nem akad a gém sehogy, már 70%nál járok Rule the street-ben
  • Fyrex
    #85
    sztem sem lesz pcre de az available blabla csak az hogy eddig mire jelent meg...
  • PhantomW
    #84
    FIFA
    Bal alsó sarok "Available on the following platforms:" ha e szöveg alatt látok PC logót szöveget akkor lesz pc-re, de én speciel nem látok
    Egyébként egyes oldalak össze vissza hordtak mindent a fifa street 2 megjelenéséről annó láttam olyat is hogy kizárólag PS3 jelenik meg, meg olyat is hogy pc-re is megfog
  • SamS
    #83
    miért egy fifa street 2 topika szted ez nem fér bele ? xD
  • DoNorBi
    #82
    azt ne tőlünk kérdezd,nézd meg a hivatalos honlapot és ha van forumja akkor kérdezz rá,minket ez a téma hidegen hagy...
  • SamS
    #81
    sok helyen mondják hogy lesz de sok helyen mondják azt is hogy nem lesz pc-re
    mi az igazság ?
  • Max 36
    #80
    Szerintem is jó lett a játék,kicsit nehezebb is gólt szerezni,de épp ez a jó benne,több benne a kihívás,az első rész hamar megunható volt.Van benne pár új csel,szerintem kicsit pofoztak a grafixon is.
  • putyu17
    #79
    de mondjuk nem veszéjes. éppphogy vmi van
  • putyu17
    #78
    nagyon cool a játék. főleg a cselek állatok:D jobb mint az 1. egyébként nekem is akadozik de nem a másolás miatt?
  • Solidus
    #77
    Nekem is szaggat.De nekem mindegyik kameraállásból...De nekem nem torrentes.
  • THomas007
    #76
    Megnéznéd nekem,hogy neked hogyan működik oldalról?:) Előre is köszi!
  • Fyrex
    #75
    nem játszom oldalnézetből :P