573
  • veri5
    #253
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott vok az utcán és ott mit kell csinálni?fodrásznál voltam animáció jött be és még mit kell csinálni?
  • mariann84
    #252
    wolfio
    [spoiler] hiába van meg a kép, először a kocsit rakd össze,utána tudsz csak visszamenni a palotában,beszélgetsz vele, és majd aláírja.
  • mariann84
    #251
    a párducból én is kiléptem mert olyan bugos volt hogy minden tereptárgyban elakadt. előfordul olyan bug, hogy nem találsz meg egy tárgyat. A vége felé sokszor mentettem és kiléptem, mikor láttam hogy tuti egy bizonyos helyre kell lerakni valamit és mégsem engedi.kiléptem és vissza aztán engedte.
    A törzs tagjai közül volt olyan ,aki mindent elfogadott tlem. először örültem hogy végre megtaláltam mit kell csinálni, aztán a végére gyanús lett, hogy minden tárgyat amit felajánlottam,elszedett és ott álltam semmi nélkül. ez spec. egy öreg volt a nagy fatörzsben, aki törökülésben gubbaszt ott. :)szóval save
  • veri5
    #250
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor a párducot kell irányítani kell akkor hova kell menni vele és kilehet lépni belőle mert én kiléptem!
  • shyning
    #249
    Végre megvan... iszonyat kell figyelni a lüke nyilakra, merre lehet mászkálni... nem semmi ez a Sokal. Sztem a Syberia-k azért könnyebbek voltak.
  • shyning
    #248
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Madarak?! Asszem valamiről lemaradtam... :)
  • wolfi0
    #247
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy olyan menüpont a beszélgetésénél hogy Favorit arra kell rámenni utána meg arról a témáról lehet vele beszélni amit enged.Hogyha azt mondja hagyd magára másról kérdezd utána bemegy a madarakhoz és ott beszélsz vele és a végén kér sütit.
  • shyning
    #246
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    No várjál csak... én beszéltem vele mindenről a kertben, de sütiről nem volt szó, viszont már újra nem tudok vele beszélni, mert a madam azt mondja, nem enged be hozzá. Hmm... most kezdtem újra, de most meg kidobott 2 perc után.
  • wolfi0
    #245
    shyning:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tehát a princess már kérte a sütit és nincs a fekete csajszi melett lenn a tálcán egy jar. Akkor nem tudom lehet hogy egy kis hiba. Próbáltad már újratölteni?
  • shyning
    #244
    Szia Mariann!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nos pont ez az érdekes, hogy semmiféle kancsó nincs az inventory-mban, így meríteni sem tudok. Ja, és eleve nem volt kancsó a tálcán, szóval félek, hogy bug...
  • wolfi0
    #243
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    megvan a kép, csak a truck-hoz kell még néhány dolog. De visszamehetnék már a palotába?
  • wolfi0
    #242
    Valamiér nem lehet még visszamennem?
  • wolfi0
    #241
    Nemtudok visszajutni a palotába. Lehet hogy oihennem kéne egy kicsit?:)
  • mariann84
    #240
    nah kész, kijátszottam, ha elakadtok szóljatok :) 4 napomba telt:)
  • wolfi0
    #239
    megvan
  • wolfi0
    #238
    Akkor jó helyen vagyok.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rendben má csak fényképet kell csinálnom de ezt nem értem hogy mit kell csinálni a második gépnél.Felülre raktam a negatívokat aztán a papírt alulra és most?
  • ShaiHulud
    #237
    kert bejarataval szemben a kis szokokut mogott.
  • wolfi0
    #236
    De hol van a nagykapu?
  • mariann84
    #235
    ha jól emlékszem a herceg azt mondta hogy szabad vagy és kimehetsz a városba a nagykapun...
  • csabarinkoo
    #234

    Én is elkezdtem játszani.
    Nem mondom, hogy rossz, de azt sem,hogy itt fogok ülni a gép elött egésznap és addig nem állok fel, míg végig nem tolom.
    Játszhatósággal kicsit gondok vannak. Úgy értem ,hogy nem lehet egyszerre végigvinni :)
    Amúgy ha valaki szereti az Adventure fajtáju játékokat és imádja benne a rejtvényeket az okvetlenül töltse le a Keepsake-t. Én végigtoltam és játszható nomeg percenként jönnek a rejtvények :)
  • wolfi0
    #233
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Beszéltem a herceggel utána mit kell csinálni?
  • mariann84
    #232
    [spoiler] ha a kancsó nálad van, a medencéből meríts bele vizet, ha meg üres a tálca nem egyértelmű hogy felvetted a kancsót ? :) [spoiler]
    én már a játék vége felé járhatok, minden kép helyreállt és minden kis "titok" kiderült :)
  • musha
    #231
    nekem tulajdonképp tökmindegy, csak hangulata legyen, és lehetőleg, gyorsan, egyszerűen kezelhető. Final Fantasyk-től a F.E.A.R.-en át a Heroes of Might & Magic-en keresztül a Toca Race Driver-ig mindenfélét tudok szeretni, ezt nem.
  • musha
    #230
    bocs, de ezt a mondatot nem bírom értelmezni
  • musha
    #228
    ehe...neked is hasonló jókat!
    szerintem már csak koromnál fogva is több egeret fogtam, mint te, úgyhogy hagyjuk a személyeskedést ^^
  • shyning
    #227
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A kancsót sehol sem találom, a tálca megvan a kanapén ülő néger csaj mellett, de ÜRES!!! Bug?!


    Na, még1x... csak nem lehetek ekkora
  • shyning
    #226
    Ez a spoiler dolog nem megy, bocs, gőzöm sincs hogy kell...
  • shyning
    #225
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spoiler szöveg
    A kancsót sehol sem találom, a tálca megvan a kanapén ülő néger csaj mellett, de ÜRES!!! Bug?!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spoiler szöveg

  • shyning
    #224
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spoiler szöveg
    A kancsót sehol sem találom, a tálca megvan a kanapén ülő néger csaj mellett, de ÜRES!!! Bug?!
  • Beaver
    #223
    ehh. végre kint vagyok a háremből.
  • CalebJoe
    #222
    De ha megvan a szirom kéncsőbe vele és...?
  • Flora2
    #221
    Azt, hogy mivel mit kell csinálni, és mi miért kell, azt mind elmondják a karakterek - a parfümöt pl. a szolgálólány elmagyarázza - fordításra itt és most sajnos én nem vállalkozom...
  • CalebJoe
    #220
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De a parfümmel majd mit kell csinálni?
  • CalebJoe
    #219
    és te hol jársz?
  • CalebJoe
    #218
    má láttam az elején amikor ordibált a csajszi!
  • Flora2
    #217
    Kb. igen, de azért ne spoilerezz (használd a keretet). Így:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szükséges az is, hogy a kertben lásd a párduc ketrecét - anélkül sem fogsz tudni aludni menni.
  • CalebJoe
    #216
    meghúzom a kötelet,dumcsi a dagival,és alvás?
  • CalebJoe
    #215
    az ágy!
  • CalebJoe
    #214
    aludni?mi AZ UTOLSÓ amit megkell csinálni?
  • Flora2
    #213
    Joe, ne habozz, tedd meg! Tudod te jól, hogy mi kell neked abból a szobából.