573
  • VNM
    #293
    Amilyen a jó napot, olyan a fogadj isten... tanuld ezt meg egy életre!
  • VNM
    #292
    10 újjal gépelés közben elég sok hiba becsúszhat, ha az ember egy -nek repostol...
  • veri5
    #291
    Írni se tud!
  • shyning
    #290
    Sztem az ilyen reagálás legalább olyan primitív szintet mutat, mint aki részt vesz benne. Amúgy az "eddz" szó nem két z, hanem két d.
  • veri5
    #289
  • VNM
    #288
    Mi van te torz, gyűszűnyi agyú placenta kezdemény...?! Te még a világon se voltál, amikor én már neteztem és az első képeket begyűjtöttem Marilyn Monroe-ról...
  • VNM
    #287
    Akkor 7 + 5 [amit írtam] = 12 évesen talán már fel is éri a PC-asztalt...
  • veri5
    #286
    De te is nyomorék ide se írtál ezelőtt most meg csak így beállítasz azt mindenkit lehordasz te nyomorék!
  • VNM
    #285
    Gyenge próbálkozás. Edzz még egy kicsit a sok köcsög barátoddal... 5 év múlva jó kezdő leszel.
  • shyning
    #284
    És mi van, ha tényleg csak 7 éves?!
  • veri5
    #283
    Nyomorék!
  • VNM
    #282
    Próbálkozol, próbálkozol kisfiú... a WC-n tedd, rendben?
  • veri5
    #281
    Na mond meg te!
  • VNM
    #280
    Úristen...
  • veri5
    #279
    De hol van tükör?
  • MerlinW
    #278
    Tükör elé állsz, lehetőleg alacsonyabban tartva a fényképezőgépet, hogy ne takarja el az arcod. Utána kis fotosop és meg is vagy.
  • veri5
    #277
    De hogy kell magunkat lefotózni?
  • doncarlos
    #276
    jó8
  • doncarlos
    #275
    nem vok láma tom hogy híjják tsak így 1xóbb leírni... a legújabb van fenn.....
  • MerlinW
    #274
    Az nem lizing hanem aliasz Egyébként már a GF2 is tud AA-t. Ha nem lenne, tegyél fel forceware drivert (www.nvidia.com)
  • doncarlos
    #273
    Sziasztok! Én még csak most kezdtem el, de sajna Geforce Fx5200-am van, és nem bírja antializinget... Nektek milyen kártyátok van? Melyik az alap ami már bírja antializing?
  • VNM
    #272
    Amilyen a jó napot, olyan az adjon isten...
    Talán vehetnéd a fáradtságot, és megvizsgálhatnád a válaszom tárgyát...
  • wolfi0
    #271
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elöször vörösre szeded a villanyt, utánaa negatívokat rárakod arra a kerek bigyuszra utána megnyomd az orát kiveszedátviszed a másik gáphez van felül egy lyuk az alá kell betenni a fényképet, majd alá egy papírt megint visszakapcsolod a lámpát vörörsre a hapek miatt, majd megnyomos a gép melletti gombot, a papírt belerakod a vízbe, kiveszed és egyberakod az ID-s bigyusszal, amit a kapuőr adott ennyi.
  • veri5
    #270
    De a fotózást nem tom hogy kell megcsinálni?
  • shyning
    #269
    Aki ilyen stílusbn ír, hát az sem lehet valami IQ betyár.
  • veri5
    #268
    Eleget játszottam már egyedül és ezt meguntam!
  • shyning
    #267
    Sztem hagyd, mert téged fognak bannolni... aki tud segít, aki meg teljesen egyedül játszik, úgysem érdekli a megoldás.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A pump-ot kösd rá az autó mellett legszélen, jobbra lévő tartályra, tök sötétben van, én is alig vettem észre...
  • VNM
    #266
    Szánalmas balfék vagy, aki még a *****-val sem tud egyedül játszani... Óvoda...
  • veri5
    #265
    VNM te ki a kurva anyádat kérdezte te nyomorék!
  • veri5
    #264
    ezt kinek írtad?
  • mariann84
    #263
    [spoiler] majmok elzavarása, bemész a kamerás helyiségbe, és akamerára rányomod a fa álarcot, ezzel elijeszted a majmok egy részét, az uccsó majomnak meg odaadod a maradék smaragdot és ad érte egy belépőkártyát, egy másik helyiségben lesznek a dobok, ahova a belépőkártyával jutsz be.. a majmok a földről eszegetnek, nincs azzal gond.
  • VNM
    #262
    [b]Te most játszol, vagy minden lépésnél segítséget kérsz?!?!
    EGYEDÜL JÁTSSZ EMBER!!
  • veri5
    #261
    Kiszabadítottam a kocsit és elakadtam!
  • shyning
    #260
    Az automatice rákerül az autóra, nem kell vele törődnöd...
  • veri5
    #259
    De az a fiú hozott a kezébe vmi kereket azt az hol van?
  • Flora2
    #258
    Állati idegesítő, hogy sosem lehetek biztos benne, hogy egy bug miatt akadtam el, vagy pedig én vagyok a béna. Volt már hogy bug miatt köröztem órákig a Molgrave faluban, majd egy korábbi mentett állás visszatöltésével viszont tovább lehetett menni gond nélkül. Mentsetek gyakran! Szóval, lenne kérdésem, az utolsó helyszínen szenvedek:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    El kéne zavarnom a majmokat a tvszobából, és sikeresen feltettem nekik melegíteni a konyhában a babkonzervet. De nem tudom a kaját levenni a tűzhelyről és odaadni nekik. Ez bug? vagy tennem kell előtte valamit? A vudu szertartást már elkészítettem, a dobokat viszont még nem láttam.
  • shyning
    #257
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A rugót nem ADNI kell, hanem a fodrász széke alatt van egy hely, oda tedd be. Kereket a dokknál találsz, Aischa öccse cipeli majd neked. Fotólabor kulcsa a kocsmárosnál van. Ha bemész van egy kapcsoló a bejárat mellett, azzal tudsz vörös fényben előhívni. Előhívási útmutató a felső fiókban.
    Amúgy engem az zavar a játékban, hogy némely sarok olyan bűnsötét, hogy semmit sem látok, és ezért nem tudok tovább menni. Pl. a zsákok után nem láttam a kampót a 3. sütihez vagy a benzines hordót a garázsban jobb szélen. Pedig a monitor 100% brightness, a játékban meg nem lehet állítani...


  • veri5
    #256
    De a rugót nem tudom oda adni!Van egy aksim,ilyen pump,pass,úsgág asszem.Mi kell még?
  • veri5
    #255
    most fotózni kéne,hol keressek kereket?
  • mariann84
    #254
    [spoiler] a fodrász kérte hogy csináld meg a fodrászszéke forgóját (lent),egy rugóval, cserébe odaadja a ventit, keresek hozzá kereket, meg egy aksit,és bepakolod őket a kocsiba.asszem, meg feltöltöd majd benzinnel