573
  • Flora2
    #212
    Beaver:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A virágot csak akkor fogod megtalálni, ha előtte alszol egyet. Aludni menni a szobádba csak akkor tudsz, ha már mindent megcsináltál. A néma őrt mindenképpen keresd fel újra.
  • CalebJoe
    #211
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja azt a sárga löttyöt már beletöltöttem,de marian azt írta hogy dumálj a dagival azt utána egy nagyítós résznél padnál lesz!Mi leszt ha meghúzom a kötelet a szobában?
  • Flora2
    #210
    el brujának: ha ismered a Syberiát, akkor ez a játék csalódás lesz - nekem legalábbis az - több okból is: 1. grafikában olyan kezdetleges, mintha a Syberia előtt, és nem után készült volna. A karakterek például szaggatottan és darabosan mozognak, nem olyan simán, mint a Syb-ban. 2. A Syberiának olyan erős hangulata volt, hogy libabőrös lettem tőle. Na, ettől nem vagyok az, eléggé hidegen hagy, mi lesz a főszereplő sorsa. 3. A Syberiának olyan zenéje volt, hogy szintén libabőrös lettem tőle, és ma is el tudom dúdolni a zenéjét, itt van a fejemben. A Paradise zenéje? Hááát... Inkább idegesít egy idő után.
    4. Tele van bug-okkal. Egérproblémák, játékmenet-bugok, grafikai bugok... ez a legdöbbenetesebb.
  • Beaver
    #209
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    volt egy aranyszínű üvegcse abban volt valami speckó víz, azt kellett a kemcsobe onteni, és ahhoz kellet hozzaadni a megőrolt mandulat. Meg ugye a szirmokra lenne szuksegem még, de egyik pad alatt sincsenek :(
  • CalebJoe
    #208
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hozzá kell adni a vizet a mandulához?Nemcsak a kéncsőbe belerakni?
  • CalebJoe
    #207
    a kertben!
  • CalebJoe
    #206
    a szirom állítólag egy pad alat van a fürdőben!
  • Beaver
    #205
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    titkos szobában van egy láda, baloldalt felette egy kötél amit meg kell húzni, én a szormokat nem találom:P csaj a fürdőben, mandula ledarálva vizhez hozzáadva:P nyanyus elkotyogta hogy a kertben nő ez a virág, de nem lelem sehol:\
  • veri5
    #204
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na ott akadtam el,hogy a gyümit ledaráltam aztán kéncsőbe vele,fölül az a titkos szoba benne nincs semmi,és itt nem tudok tovább menni!Plz HELP!
  • veri5
    #203
    ugyanaz csinálta ugyanolyan!
  • Beaver
    #202
    Ha esetleg vki tud végigjátszást (nem baj ha angol) linkelje be egesz nyugodtan ^^
  • el bruja
    #201
    hellooo!
    Nekem még nincs meg a játék , készülök megszerezni... télleg nagyon hasonlít a syberiára?
  • veri5
    #200
    f
  • veri5
    #199
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most meg az a bajom,hogy bedaráltam,kéncsőbe raktam a bógyót,bementem az emeleten abba a szobába ott nincsen semmi,azt elakadtam!
  • veri5
    #198
    megvan!!!!!
  • veri5
    #197
    ja és utána:torony,dara,kéncső?és mit kell azzal a fólyósnál majd csinálni meg bejutottam egy titkos szobába azt ott semmi nincs!
  • veri5
    #196
    ja jó
  • veri5
    #195
    mikor?és a kertben?
  • csgj
    #194
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor kimész a kertbe, és jó magasról látod magad, ott a képernyő jobb oldalán vmi sűrű zöld növénynél kell keresned a nagyítós kurzort
    ja, shaihulud már leírta...
  • ShaiHulud
    #193
    az egyik ott van ahol a kertnek az elejet magasrol felulrol latod, ott van jobbra lent. talan ezt nem talaltad meg meg.
  • veri5
    #192
    help nekem!
  • ShaiHulud
    #191
    nah szep volt jo volt, csak rovid volt:( 11 ora alatt vegig vittem, itt ott van par bugocska, foleg a parduc iranyitasakor. syberia jobban bejott.
  • veri5
    #190
    me elegem van belőle!
  • veri5
    #189
    de te hol találtad azt a sz* vasot?
  • csgj
    #188
    nemtom, még nem jutottam el odáig, ma a suliban ballagás volt, és ott kellett díszítenem meg stb-t csinálnom.. most ültem le gépezni..
  • veri5
    #187
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Belebújtam abba a zsákba azt az a csaj kinyitotta azt utána nekem is bekell mennem a fejek elforgatásával?Ja és nem találtam meg azt a 3.vasat!
  • veri5
    #186
    Te milyen fajta gameket szeretsz musha?
  • veri5
    #185
    musha nem tudod megnyomni az egeret mi,meg Benoit Sokal szóval...!
  • veri5
    #184
    kösz
  • csgj
    #183
    musha, a jó ***********-at!!!!!!!!!!!! Benoit Sokal a háttereket sztem festette és rajzolta, szóval a grafikába nem lehet belekötni. Az irányításról meg annyit, hogy te valszeg még nem sokat használtál egeret... vagy esetleg nem bírod megnyomni a jobb egérgombot a tárgymenü megnyitásához??? ja, és ha nem tetszik elhúzhatsz ebből a fórumból! ja, és veri5, az egyik vas a torony lábánál van asszem, meg van egy hátul vmilyen bokroknál vagy hol..
  • musha
    #182
    grafika+irányítás hányadék, ez meg számomra megöli az egészet, nem tudok a történetre figyelni, ha pixelvadászni kell az egérrel 800*600-ban, hogy vajon hol van valami interaktív terület...ez még 2000 előtt jópofa volt (néha), de ma...
    minden elismerésem azoké akik ezek ellenére meg bírják látni benne a jót...
  • veri5
    #181
    mé?elég jó!
  • musha
    #180
    ezt a játékot hogy képzelik 2006-ban?
  • veri5
    #179
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Na ott vok hogy nem találom a 3.sick-et(vas).Az első a pad alatt van,a 2. már nem tom,és a 3.-at sehol nem találom!Plz
  • Shadow_THH
    #178
    lál ez milyen játék? hova olvassak vissza?
  • CalebJoe
    #177
  • veri5
    #176
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van a pad alatt meg mint tom hogy hol de a 3. sehol nem találom!
  • veri5
    #175
    és utána ha megvan minden utána kész a parfüm ozt utána vége a mappnak?
  • mariann84
    #174
    [spoiler] a szirmot úgy fogod megtalálni ha mr a három összerakott bottal/vas leverted a fáról a magokat, szóval össze kéne rakni,a kertben kettő van, a harmadikat már nem emlékszem hol szedtem fel.. nézz meg minden sarkot,ahol a nagyító megjelenik a kertben, ott van azt hiszem. ezek után beszélsz majd a háramhölgyek főnökéel, a dagi nővel, ő fogja mondani hogy terem ez a szirom a kertben, és ott lesz a pad alatt, de csak majd később.[spoiler]
  • veri5
    #173
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Me én találtam a pad alatt meg vhol a másikat azt össsze rakta de 3-at nem találom!