573
  • rucinho
    #333
    megszereltem a dobot oszt utána mit löll csináni???[spoiler szöveg]
  • rucinho
    #332
    ahol odaadtad neki a parfümöt :)
  • demetan
    #331
    vaaki tdna dobni egy linket a cd borítójához???
  • veri5
    #330
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott vok kész van a fotó kocsi kihúzva,és utána kéne a herceg aláírása.És hol van a herceg?
  • Yulcsa
    #329
    hát bocs, ez a spoiler szöveg nem jött össze:(
  • Yulcsa
    #328
    [sToiler] sziasztok!

    elkezdtem játszani a játékkal, el is jutottam benne addig, amíg meg nem csináltam a fürdőt. minden simán ment, éppen meggyújtottam, a lángok is égtek, majd beindult a cinema. eddig minden okés volt. azután bejött egy kép, és nem ment tovább a játék. se egér, se esc, se semmi nem segített

    a zene szólt, de szerintem lefagyott valaki tudna segíteni, hogy mi lehettt a baj? [/sToiler]
  • shyning
    #327
    Igaz, bár én csak bug miatt használtam, a dzsungelesben ugye, amikor a varázsló szépen lenyúlja az egyik növénykédet, aztán lehetetlenség anélkül továbbmenni. Nekem a kanna nem okozott gondot, íme:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jobbra van egy kis kerülőút, és nem bemártani kell a vízbe, hanem alátenni a kompnak. Ha megvan, kicsit emelkedik, de nem eléggé, újra vissza az autóhoz, újabb kannát kell felvenni. Aztán 3x is. Majd az állatkát ráállítani a kompra, hogy tekerhesse a lábával a lapátokat.
    Amúgy igen sok a bug, pl. a denevérem amikor meglett, rohantam a kampóra akasztani, aztán nem lehetett, csak miután beszéltél a nemtudomkivel, holtot egyértelmű lenne. Szóval túl egyenesvonalú a menete, és ettől idegesítő, mintsem nehéz. Inkább Benoit a Syberia 3-ra fordította volna az energiáját...
  • MerlinW
    #326
    ha nagyon nem megy ott van #321 -ben a végigjátszás.
  • Kamisama
    #325
    Nyugi már én is nyomatom, de semmi 2 napja. Fogalmam sincs hol kellene bemártani azt a szart. Vagyis lenne, ahol a komp félig bele van merülve a vízbe, de oda meg nem ugrik át a qrva nem úgy mint a dzsungeles résznél.
    Ha megvan a megoldás pls írd be.
  • barathagi
    #324
    Segítsetek kérlek! Már három napja klikkelgetek a kompnál, hogy az olajos kannával valamit tudjak csinálni de bug ,vagy mifene miatt egyszerűen sehol nincs az a fránya hot spot.Már minden pontjára rámentek a helyszínnek de sehol semmi. Egyedül az irány jelzést,illetve tárgy felvételét mutatja a kurzor,de akció lehetőség sehol. Az az érzésem,hogy csak egy save fájl tudna segíteni abban hogy végre tovább tudjak játszani.Ha valaki volt olyan szerencsés és túljutott ezen a részen kérem tegyen közzé egy mentést. Szerintem másoknak is lesz ezzel a résszel problémájuk és ők is hálásak lennének a segítségért velem együtt.
  • shyning
    #323
    Nem vagyok olyan. Amúgy most akadtam el először, de mint kiderítettem nagynehezen, bug miatt, ugyanis a 2. növényt még az elején lenyúlta a varázsló, és így már nem tudtam a horgásznak adni. Azért ez óriási játékhiba...
  • Kamisama
    #322
    Lehet hogy jobb lett volna ha nem találod meg, mert így végig fogod nyomni az egészet pár óra alatt.
  • shyning
    #321
    Na bumm, épp most találtam végigjátszást, íme: http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcPp/paradisewt.htm
  • shyning
    #320
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem a dzsungelben kéne segítség. A halat meg a növényt nekiadtam a horgásznak, de aztán senki többet nem mond semmit, minden helyszínen voltam. Mi kell még neki és hol van? Help!!!!
  • Kamisama
    #319
    Valóban más hangulata van ennek a játéknak mint a Syberia 1-2nek. Azon a két játékon nagyon látszik hogy írtó sokat foglalkoztak vele, mielőtt kiadták volna. Nekem egy kicsit összecsapottnak tűnik az előzőkhöz képest. A feladványok ugyanolyan jók és nehezek.
  • Kamisama
    #318
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem kell magadat lefotózni, a tekercs film ami nálad van, azt kell előhívni és azután párosítani a zengedellyel.
  • Kamisama
    #317
    helló!

    Eddig minden simán ment de most egy félig elsüllyedt kompnál vagyok és ugyan tudom mit kellene csinálni, de mégsem tudom mert egyszerűen nem tudom hogy hol tudnám bemártani a vízbe a cuccot. Pls vki segítsen. THX
  • veri5
    #316
    De a fotózásnál lekell magunkat fotózni?
  • veri5
    #315
    De áruld már el hogy kivagy VNM!
  • shyning
    #314
    Nem, mivel te magad írtad be, és hát olvasni csak tudok. Kemény meló volt kitalálni. De akárki is vagy, a trágárkodásaidra továbbra is büszke lehetsz. Főleg, hogy ez csak "kibújt bőrrel" megy, vidéki nagymenő... LOL.
  • Sephi
    #313
    Baszki verbeli adventuros vagyok es imadtam a Syberiat de ez valahogy nem tud megfogni.... mar adok neki egy eselyt de asitok jatek kozben baszki.
  • VNM
    #312
    Még jó, hogy te parafenomén és telepata vagy egyszerre, és mindenkiről meg tudod állapítani, hogy álnickkel van és miért...
  • MerlinW
    #311
    Ez azért lál vót.. khm.:)
  • shyning
    #310
    A stílusából ítélve elég szánalmas lehet... főleg hogy álnickkel mer csak "nagyfiú" lenni.
  • serito
    #309
    Semmiképpen nem árultam volna el ki vagy, ezt az élvezetet meghagytam volna neked. Bár igazad van nem is kell, hogy tudja.
  • VNM
    #308
    Hagyd serito! Nem érdemli meg, hogy tudja...
    Különben is, jó volt kibújni a bőrömből, az állandó kedves, békeszerető valómból...
  • serito
    #307
    Tudod egyáltalán, hogy a VNM kit takar?
    Nagy hülyeségeket írtál neki, pedig ha ismernéd, biztosan nem tetted volna.
  • veri5
    #306
    De már rég bementem a kocsi kiszabadult,de ott én nem jöttem még rá hogy hol fotózhatok!
  • shyning
    #305
    A fotólaborban, a kulcsa a kocsmárosnál van, ő adja oda, a labor meg az átjáróban van oldalt egy ajtó.
  • veri5
    #304
    De te hol fotóztad le magad?
  • shyning
    #303
    A #271-ben leírták, jobban én sem tudom... vagy fordíttasd le vkivel a fiókban levő útmutatót, arra bocs, de én nem vállalkozom most.
  • veri5
    #302
    akkor fotózni hogy,merre,hány centi?
  • shyning
    #301
    Nincs tükör sehol, csak szívatott!!!
  • veri5
    #300
    De hol van az a átkozott tükör?
  • veri5
    #299
    Én VNM-et kérdeztem!
  • shyning
    #298
    Nem vagyok bölcs, csak ez egy játékfórum, ha jól olvasom, nem anyázásról szól..
  • veri5
    #297
    Ez az "ember" úgyse segít!
  • shyning
    #296
    Azért az elírás más...
  • veri5
    #295
    Hány éves vagy,hogy te ilyen bölcs vagy?
  • shyning
    #294
    Hát, "Vidéki NagyMenő" már azért 50 felett elég gáz... sztem jó lenne mellőzni az ilyen alpári szintet neked is, a játékrók kellene írni inkább. Akit meg nem érdekel, ne írkáljon trágárságot, mert ezzel mindenki magát minősíti. Engem is szidhatsz most, de én nem fogok lesüllyedni hozzá. Én arra lennék kíváncsi inkább, hogy lehet a dzsungelben a kókuszokkal meglelni a helyes sorrendet.